Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,9 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gyomber32, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. január 26.

Kiszerelés:   5,9 g
Lelőhely:   drogériák, online

Garantált a tökéletes ragyogás az új vegán highlighterekkel! Az ultra lágy, selymes textúra gyengéden terül el az arcon, és intenzív metál csillogó hatással emeli ki. A préselt highlighter púder, virágokkal mintázva és gyönyörű rozéarany csomagolással.

3 árnyalatban kapható: Ultimate Platinum Glaze, Supreme Rose Beam és Beyond Golden Glow

kisbobitas

2021. április 3.

Azta le van esve az állam :o Egy nagyon megfizethető highlighterről van itt szó ami felér az Ofra highlightereimmel is. 1 rétegben természetes a hatása, 2 rétegben még az űrből is látszik. Egyébként megfogadtam, hogy ha már van Ofrám nem veszek más highlightert de ezen elcsábultam és nem bántam meg :D Nekem a rózsaszínes van a birtokomban, szerencsére nem az a Barbi babás nagyon pink szín, hanem egy nagyon diszkrét hétköznapra is simán hordható szín. 1 szó mint, 100 ez 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 3.

elynor91

2021. március 17.

Ez az eddigi leggyönyörűbb highlighter, amivel találkoztam, el sem tudom képzelni, hogy a tízszer drágábbak mit tudnak még ehhez hozzátenni. Olyan terméket kerestem, ami inkább vizes fényt ad, jelentem megtaláltam. Gyönyörű, természetes mégis látványos a bőrön már nagyon kis mennyiségben, az az igazi üde és ragyogó hatás és szuperül építhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

elizabethcarter

2021. március 17.

Legjobb drogériás highlighter. Szép a fénye, jók a színei, és ami a legfontosabb, hogy nap végére nem lesz diszkógömb a fejemből, hanem stabilan a helyén marad. Ja és az sem utolsó, hogy marha olcsó. Veri a Jeffree Star highlighteremet tizedannyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

eheiszki

2021. március 5.

Mind a három árnyalatot megvettem, kötelező darab (nyilván nem mind 😃 ) a highlighter kedvelőknek. Abszolút nem a tucat drogeriás highlighter kategória, ez külön dimenzió. Lenyomta az Inglot és a Mac highlightereimet, ugyanis a tartóssága kiváló, lehet építeni - kevés mennyiségben üde vizes hatás, nedves ecsettel vagy simán építve VAKÍT - nem nagy csillámos, szépen beolvad a sminkbe, éés 1329 magyar forint kérem szépen, nincs több kérdésem. Megvett kilóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

Missglamorazzi

2021. február 21.

Must have, és árban is verhetetlen! Nekem üti a Mac soft and gentle-t, nem nagy csillámos, hanem gyönyörű selymes fényt ad az arcnak. Én szemzugba is használom, csudiszépen kiemeli. Teljesen meg vagyok elégedve vele, figyelem egy ideje a Catrice termékeket, és néha hihetetlen is, hogy pénztárcabarát áron ilyen szuper dolgokat lehet beszerezni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

RuzsnyomNiki

2021. február 21.

A tökéletes highlighter, ami leveri a legtöbb high end terméket is. Sok márkát próbáltam, de ez a csoda nálam most mindent ver. (Mac, Becca, Maybelline, Sleek, Hourglass,...) Varázslatosan selymes formula, tökéletesen pigmentált, de mégis fel tudod vinni úgy is, hogy az egy átlagos hétköznapra se legyen túp sok. Amúgy meg az űrből is látszik. Talán annyit megjegyeznék, hogy a 3 árnyalat, amelyben jelenleg kapható, bőrön nagyon hasonló. De egyébként minden fillért megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Candy21

2021. február 20.

Nekem a rózsaszínes árnyalat van meg ami egyszerűen gyönyörű igazán látványos szép vízes fénye van a tartóssága is remek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.