Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2019. február 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Áttetsző, nude árnyalatok, minden bőrtípushoz. Láthatóan világosítják a körmöket.

5 árnyalatban kapható

Lina14

2019. március 11.

nekem a 05 rosey-o &sparklert van meg, ami egy lila fényű pinkes nude. legalább 3 vastag réteg vagy 4 vékony kell belőle, hogy látszódjon, és a lila fénye sem olyan erős, de nagyon szép, természetes hatása van ennek ellenére

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

lilitemesvari

Korcsoport: < 18
2019. március 10.

Mászkáltam a boltban és természetesen nem tudtam kihagyni hogy ránézzek milyen újdonságok vannak a catrice-nél. Megláttam a Luminescent Lavender (03) színben és nem tudtam otthagyni. Az irizáló pigmentek nem látszanak annyira de ha fedőlakkot kenek rá akkor már észre lehet venni ha sokáig nézegetem. Én nem szeretem amikor egy lakk átlátszik tehát 4rétegben vittem fel. Meglepő de megszáradt és nem lettek rajta lenyomatok. Nekem sokáig kibírta de nagyon könnyen karcolódik úgyhogy fedőlakk kell hozzá hogy megmaradjon a fénye.

lilitemesvari
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 10.

Nena

2019. február 26.

Amióta felkerült ide, illetve elolvastam a honlapon a leírást (csillogó, áttetsző nude árnyalat, alkalmas minden bőrtípusra, láthatóan élénkíti a körmöket), vadásztam rá. A kékes fényű változatot vettem meg (02 Pearly Balerina), bár tényleg nincs nagy különbség az árnyalatok között.
Alap- és fedőlakk nélkül használtam, két réteget kentem fel és szárító cseppekkel együtt nagyon gyorsan megszáradt. A tartósságával meg vagyok elégedve, kb. 4 napot bírt, amibe egy takarítás is beleesett, de nálam ez a 4 nap is nagy szó, valamiért gyilkolom a körömlakkokat. :'D
Ami nekem kicsit furcsa, hogy első használatkor tényleg erősen látszottak az irizáló pigmentek, de a következő lakkozás után csak alig. Emiatt nem vonok le pontot, csak érdekes. Összességében egy jó kis lakk ez, de azért az erősen marketing duma, hogy minden bőrtípushoz jó - egy halvány nude lakkról beszélünk, most ez rosszul nehezen állhat. :D

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

Mancsoska

2019. február 10.

Az árnyalatok gyakorlatilag ugyanabban a nude alapban úszkáló irizáló pigmentek. Emlékeim szerint van belőle kék, zöldes, levendula színű és rózsaszín is, én az utóbbit hoztam el. Az alap egy természetes nude, nem túl rózsaszín, nem túl barnás, szóval abszolút neutrális. A rózsaszín csak bizonyos szögekből látszik, amikor megvilágítja a fény, akkor viszont nagyon szép és különleges hatást ad. Én két rétegben vittem fel, így utólag szerintem elég lett volna egy is. Alap és fedőlakkot is használtam. A Catrice körömlakkokhoz híven nagyon gyorsan szárad, az ecsete kézre áll és könnyű vele dolgozni. A formula nem túl folyós és nem túl sűrű. A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni. Mivel a színek nagyon hasonlóak, nem hiszem, hogy fogok még belőle venni.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Acetyl Triethyl Citrate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.