Catrice

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2019. február 11.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Áttetsző, nude árnyalatok, minden bőrtípushoz. Láthatóan világosítják a körmöket.

5 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Stenico

2021. január 7.

Ajaj, én fogom elsőként lehúzni... Pinkes árnyalatot választottam, leginkább a csomagolás alapján. Elkövettem azt a hibát, hogy nem használtam alá alapot, csak simán felkentem a védtelen kis pőre körmeimre. Pár nap alatt 6 körmöm tört be/le (szétváltak a lemezek), ami teljesen példa nélkül való :((( Mondjuk ez a koncepció sem jött be, hogy szó szerint "nude", értsd nem fed teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 7.

Piko888

2020. december 12.

Több színben is megvettem, nekem kimondottan tetszik. Maximum két réteg bőven elég. Engem nem zavar, hogy átsejlik alatta a körmöm, természetes hatású, gyönyörű ápolt kinézetet kölcsönöz. A száradási idő sajnos valóban hosszú. A tartóssága nálam mindössze kb 3 nap, ráadául egy idő után a körmökön a lakk a széleken bekeményedik, elveszíti az áttetszőségét és darabokban elválik a körömtől. Ez elég csúnya látvány. Összességében nagyon szép, de max 2-3 napig szalonképes, amit egy kicsit keveslek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 12.

marlu

2020. december 5.

Nekem a 06-Roses Are Rosy árnyalat van meg, nagyon szépen mutat a kezemen. 2 rétegben viszem fel, illetve fedőlakkot is használok.
A száradási idő tényleg viszonylag sok. Tartósságát tekintve 1 hetet simán bír.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

A száradási idő tényleg viszonylag sok. Tartósságát tekintve 1 hetet simán bír.

NeliaA

2020. október 30.

Több árnyalat is megvan belőle. Nagyon bejött, olyan szép a kezemen, hogy néha csak úgy nézegetem, ahogy játszik rajta a fény. Tartósságra, felvitel egyszerűségére nincs panaszom. Nekem külön tetszik, hogy kicsit áttetsző.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

vocy

2020. október 15.

Nekem nagyon bejött ez a lakk. 2 rétegben kentem fel. Nincs nagy fedése, de nem is azt vártam, hanem csak egy enyhe színt. Közel egy hétig bírta fedőlakk nélkül, így számomra igazi főnyeremény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

szofka77

2020. október 15.

Nemreg vettem kepen lattam instagaramon shopping blogon, nagyon szep szint mutatott, bele is szerettem a Rose 07-es arnyalat van meg. A kovetkezo mukormom fog keszulni vele ez a lakk+ Feher atmenetes baby boomer. Remelem jol fog elsulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 15.

svivko

2020. szeptember 29.

Mennyei színek, de botrányos száradási idő. Alaplakkot feloldja, gyorsan száradó fedőlakk alatt még mocorog, egyszerűen nem kellett volna megvenni,mert ki nem állhatom a párnanyomot a körmömön. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

HEva

2020. július 10.

05-ös árnyalat van meg, nagyon szép, viszonylag tartós. Egy alaplakk fölé vittem fel 2 rétegben.
Nem értem miért panaszkodnak ilyen sokan a fedésre mikor egyértelműen rá van írva, hogy áttetsző lakkról van szó! Ehhez képest nekem 2 rétegben már egyáltalán nem áttetsző, enyhén átüt a körmöm fehérje, amitől francia manikűr hatású lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

L1ll4

2020. július 4.

Nekem egy kékesen csillogó árnyalat van meg. Két rétegben sem fed egyáltalám, ebből a szempontból kicsit csalódás volt. Elkezdtem inkább színes lakkok fölé kenni, így nagyon szeretem, különlegessé tesz mindent. A száradása viszonylag gyors. Kifejezetten tartós, közel egy hétig is szép marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 4.

Prya

2020. június 22.

07 Nudie Beautie gyönyörű árnyalata van meg. Azonban, aki teljes fedést szeretne, az Ne ezt a terméket válassza, mert átüt a fehér körömvég, amit én személy szerint nem szeretek. Könnyű felvinni, nem ragacsos se nem túl folyós, de még másnap is képes benyomódni a lakk. Érdekes. Ezek miatt -2*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Acetyl Triethyl Citrate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.