Catrice

Ár:   €1.99   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bernadettu, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2020. július 1.

Ár:   €1.99

• Vegán

9 árnyalatban kapható

Jelizz

2020. október 10.

ket szint is beszereztem mert annyira tetszett es olcso is. (egy lilas-rozsaszines arnyalatot, es egy narancssargat) tetszik hogy ilyen kis pici, es jo az ecsete. 2 retegben szep, sajnos matt es unalmas a vegeredeny ezert a vegen meg teszek ra egy csillogo fedo lakkot igy tokeletes. 3 napig hibatlaul szep, utana kopik, teljesen jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 10.

bernadettu

2020. augusztus 3.

Két nude (Delicate Pink, Pleasing Rosewood) és egy neon (Shrill Orange) van meg, rendeltem, sajnos boltban nem láttam még és elég valószínű, hogy nem is lesz mivel mint utólag kiderült ez egy limitált kiadás.
A Pleasing Rosewood és a Shrill Orange akár már egy rétegben is szépen fednek, 4-4- napig voltak fent és ez alatt kopást nem tapasztaltam, éppen egy Orly fedőlakkot használtam hozzá, valószínűleg ez is közrejátszott. Géllakk hatás megvolt. A Delicate Pinkhez több réteg kellett hogy ne látszódjon a körmöm fehér vége, csak pedikűrnek használtam, nem tettem rá fedő lakkot és annyira nem volt tartós.
Összességében elégedett vagyok velük bár a Delicate Pinket még kipróbálom manikűrként fedőlakkal, a másik kettő sokkal jobban tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.