Catrice

Ár:   829 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   Ellenőrzés alatt   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ziza27, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. november 23.

Kiszerelés:   Ellenőrzés alatt
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Megakadályozza a rúzs és a szájfény elkenődését, és szatén-matt végeredményt biztosít. A vegán, elkenődés mentes és vízálló, ultrakrémes textúra borsmentaolajjal és a Sederma MAXI-LIP ™ formulával feltölti az ajkakat, intenzíven hidratálja és garantálja a hosszan tartó kontúrokat. Az automata ajakceruza nem tartalmaz mikroplasztikot és tíz árnyalatban kapható. Az integrált hegyező pontos és finom vonalakat biztosít.

5 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Habibba

2021. november 9.

2 árnyalatában megvettem, egy piros amit csak piros rúzshoz, emiatt ritkán, és nude árnyalatban, melyet az előzővel ellentétben napi szinten használok.

1:A hegyezőjét szépen lehet használni
2: jól pigmentált
3: nem kemény az állaga, ami a felvitelét megkönnyíti
4: tartós
A szájfeltöltő hatásáról nem tudok mit mondani, nem kentem még be vele telibe az ajkaim.
Szeretek vele sminkelni, újraveszem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 9.

1:A hegyezőjét szépen lehet használni
2: jól pigmentált
3: nem kemény az állaga, ami a felvitelét megkönnyíti
4: tartós
Szeretek vele sminkelni, újraveszem

Black Fairy

2021. augusztus 28.

Kedvenc ajakkontúrom. 4 db van belőle (piros, bordó, mályva, barnás - sajnos nem tudom megnézni az árnyalatok neveit most), mindegyik tökéletesen működik. Kellemes, mentolos illata van, egyáltalán nem szárítja az ajkamat, az állaga tökéletes a precíz munkához (van kis faragó is,ha eltompulna a hegye),nem kenődik, nem mászik el, extrém tartós...mindent a helyén tart, és még ha le is kopik a termék, ez akkor is ott van. Nem fog meg semmit (poharat pl) és ha mégis kopni kezdene idővel (és evés-ivással), akkor is szép egyenletesen kopik.
(Halkan jegyzem meg, nálam normál használatban nem kopik szinte egyáltalán, csak az ajaktermékeket először mindig otthon próbálom ki, és minden külső hatásnak kiteszem, aminek tudom,hogy tudjam mire számítsak élesben.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2021. június 6.

Kedvenc szájceruzámmá avanzsált, mert hihetetlenül tartós, szép árnyalatokban kapható és komfortos viselet. Pedig alapból nem szeretem az automata ceruzákat, mert amiket eddig használtam, azok rendre gyorsan letörtek és szinte azonnal végük lett.
Örülök, hogy adtam neki egy esélyt, mert megtaláltam az igazit, ráadásul a drogériában. A 040 Starring Role árnyalat a favoritom.
Érdemes kipróbálni, amíg ki nem vonják a forgalomból.
Csakis ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. június 6.

Érdemes kipróbálni, amíg ki nem vonják a forgalomból.
Csakis ajánlani tudom!

Orosvarianita

2021. április 10.

Igen,igen és igen!!!Ezt mindenki vegye meg,extra extra tartós!Komolyan brutális,nálam a best!!! Egesznapi evés-ivás után is fent maradt! Abszolút újra vevős!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

ziza27

2020. november 21.

Piros és nude színben vettem meg. Szuper! Nagyon könnyű vele dolgozni, precíz vonalat lehet vele húzni. Plusz pirospont a beépített hegyezőért! :) Tényleg hűsít, bizserget picit, és már önmagában is nagyon pigmentált, ha pedig erre viszem fel a folyékony rúzst, az eredmény tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid