Catrice

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Estee, Módosítva: 2021. április 16.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Egy ultra-hidratáló kezelés az ajkaknak. Hidratáló szuperfood keverékből tevődik össze (uborka, dinnye, goji bogyó, gyömbérgyökér és hialuronsav), mely intenzíven ápolja az ajkakat, ragacsos érzet nélkül. Ezen kívül hihetetlen gyümölcsös aromát és gyönyörű színt biztosít az ajkaknak.

Vegán.

szeliger

2021. április 27.

030 Sweet Cherry árnyalatban. Hibátlan, ahogy rajta szerepel: "Full of power. Made in Italy."
Tetszik a papírból készült csomagolás, belül azért csaltak, mert a rúzs tokja műanyagból készült. A kupakot a tájékoztató címke rögzíti a tokhoz, a címkén perforáció, ez biztosítja, hogy senki ne nyitogassa. A képen nem látszik, de magának a rúzsnak egyedi formája van. Alul szélesebb és mintha ferdén egy kicsit kisebb átmérőjűt ültettek volna rá, a rúzson pedig Catrice felirat vésett betűkkel. A felvitel egyszerű, tükör nélkül is bárhol könnyedén frissíthető. A felvitelt követően érezni, hogy valami került az ajkakra, de nem kellemetlen. Éjjelre is használok ajakápolót, úgyhogy reggel alapvetően jó állapotban indul a szám, ez az ajakkence pedig jól tartja a hidratált állapotát, nekem elég. A szín nagyon szép, fényt adó mályvás árnyalatú, könnyed fedésű, tökéletes nappali szaladgálásra. Nem fut ki a ráncokba és nem gyűlik össze azokban, az idősebb ajkakon is igényesen mutat.
Nem tudok belekötni, ritka jó darab.

A sikeren felbuzdulva beszereztem 020 Sparkling Guave árnyalatban is. Sajnos ez messze nem olyan jó, mint az előző árnyalat, nem fed olyan egyenletesen, a ráncokba a pigmentek beleülnek. Messziről nézve azért vállalható az eredmény, de ezzel nem vagyok annyira elégedett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 27.

Nem tudok belekötni, ritka jó darab.

Jelizz

2021. április 25.

Nagyon enyhe illata van . Kicsi szint ad a szamnak es fenyt is (vannak benne csillamok) engem nem hidratal csak felkenem a azamra es csakugy van, kenodik.Szep lesz fole a szam optikailag de ennyi. Maradok a Carmex es a patikai ajakapoloknal. (Olyan ez a ternek mint egy tomor szajfeny)
A csomagolasa mivel karton/papir kicsit gagyi de legalabb kornyezetbarat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 25.

A csomagolasa mivel karton/papir kicsit gagyi de legalabb kornyezetbarat.

Fehereszti

2021. április 23.

Jajj nekem ez nagyon bejött! Először a folyékony verziót akartam megvenni, de féltem, hogy ragadni fog. Nagyon örülök viszont, hogy ezt választottam! Az árnyalat (010) egy szép, világos babás nude, szerintem csodaszép. Olyan mint az arctermékek között egy BBkrém, a fedése lightos, de látványosan szépít, hidratálásra nyilván nem ez a legjobb ajakápoló, de ugye egy BBtől se várjuk azt, mint egy fullos hidratálókrémtől. Egy szép könnyű fedésű de mégis ápoló rúzs, nagyon szeretem szerintem más színben is meg fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.