Catrice

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: classycat, Módosítva: 2016. július 19.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

CSERÉLNÉM! Catrice Prime and Fine Anti-Red Base
Ár: Csere , Eladó: N0RINE
Állapot: Új, csak swatcholva volt, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: Postázom, vagy Móváron személyesen átvehető
miele

2019. február 12.

Nekem nem vált be. Nem volt gondom sem a felvitellel sem az eloszlatással, sem pedig a száradási idejével. Egyszerűen csak semmivel sem volt szebb és egyenletesebb színe a bőrömnek, mint enélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

pnkvln

2018. december 16.

Próbáltam már másik pirosság elleni primert is, de eddig ezzel vagyok a legjobban megelégedve! Állagra nincs vele problémám. A titka abban rejlik, hogy ne legyünk zöld színűek az alapozó felvitele után is, hogy lehellet vékony rétegben kell felvinni. El kell hinnetek, így is nagyon szépen eltakarja a pirosságot. Az illata elhanyagolható. Sokan panaszkodnak a benne található nagyon pici csillámok miatt. De ha erre alapozót kenünk, akkor észre sem vehetőek! Minimálisan, de szuperül hidratálja az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

Zsaki

2018. március 17.

Catrice akapozo ala szoktam kenni, de nem kifejezetten szeretem. Van nala jobb, inkabb azt hasznalom. Fura szaga van es szerintem nem hatasos pirossag ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Lestine

2018. február 22.

Hatalmas csalódás volt. Több esélyt is adtam neki, de menthetetlen. Tele van csillámló szemcsékkel és ha valakinek kicsit is hajalmos az arca fényleni, akkor ez egy rémálom. Hiába koncentrálom vékonyan az adott területre, mindenhova eljut és inkább felhívja a figyelmet a problémás területre, sem mint elfedné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

Vince

2018. február 9.

Itt mindenki egy liternyit kent az arcára, hogy 10+ perces száradasokról van szó? Én vékony rétegben viszem fel az arcomra minden reggel, az orcáimon teljesen semlegesíti a pirosságot, és még az orrom környékénél és az államnál is enyhíti a vörösséget. Nekem 2-3 perc alatt megszárad, az alapozóban nyomát sem látom. Száraz bőrűeknek viszont nagyon nem ajánlom, mert a száraz foltokba nagyon beletapad, és lehetetlenség kiszedni vagy elegyengetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

mumini

2017. augusztus 8.

Teljesen használhatatlan. Edward Cullenen kevesebb csillám volt mint ebben, ráadásul nem lehet rendesen eloszlatni és hiába várom, hogy száradjon egy kicsit, felszedi az alapozó és zöld marad a fejem. Tíz alkalommal próbálkoztam vele, de nem lett jobb, sőt csak rosszabb. Annak ellenére, hogy nem volt alcsó ívesen dobtam a kukába.
Ha lehetne 0 csillagot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Ha lehetne 0 csillagot adnék.

Givett96

2017. július 14.

Első primerem, csak azért vettem, mert akciós volt.
Keveset használtam belőle , de alapozás után még mindig olyan szürkés árnyalatú volt a bőröm.
Nekem sajnos nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 14.

Első primerem, csak azért vettem, mert akciós volt.
Nekem sajnos nem tetszik.

DayanaComplow

2017. június 14.

Nagyon megörültem, mikor megtaláltam, előtte még sosem volt primerem. Nem mondható kifejezetten pirosnak a bőröm, de gondoltam azzal a kevéssel is bizonyára megbirkózik majd. Hát nem jött össze. Nem hogy a pattanások után maradt pirosságra, de még csak a természetes "bőrpírra" sem jó az ember arcán. Arról nem beszélve, hogy az ember csillog tőle, mint egy Alkonyatos vámpír. Nem tudom kinek milyen alapozóval sikerült elnyomni, nekem semmivel. A csillogás megmaradt. Mindettől eltekintve, nem nagyon tartotta meg a sminket. Mintha semmit sem használtam volna. Elég nagy csalódás volt ez a Catrice-től. Még jó, hogy leárazva vettem és nem az eredeti árán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

feherandie

2017. március 3.

Nem volt még zöld primerem, így nincs viszonyítási alap. Tetszik az, hogy úgy vettem észre hogy táplálja az arcomat, és nem szárad ki annyira nap végére mint előtte, a csillogást nekem az alapozó elfedi, pedig blenderrel vékonyan viszem fel, de ezt nem bánom. A lényeg viszont, amire a vettem, az agresszív pattanásaim előtt/után maradt piros foltokkal nem nagyon tud mit kezdeni. Összességben szebb az összkép szerintem, de ahhoz képest hogy mennyire zöld és sűrű mégsem tesz csodát sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

diafazekas

2017. január 10.

Nem kell sok belőle, illetve én várni szoktam 4-5 percet hogy beszívja a bőröm, utána már nem keveredik az alapozóval. Nekem beváltja amit ígér. :) Még nyáron szereztem be 699-ért akcióban. Imádom az illatát!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!