Catrice

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Természetes "dewy" hatást adó, átlátszó spray, mely felfrissíti a bőrt, meghosszabbítja a smink tartósságát és sugárzó arcszínt biztosít.

Nemesene

2019. július 8.

Akinek halálosan elege van a matt finishből, annak ajánlom ezt a terméket, smink alá néhány fújás, rövid száradási idő és kész is az egészségtől ragyogó bőr! Nem kelt zsíros hatást, egyszerűen üdévé varázsolja a bőrt. Természetesen smink után is lehet fújkodni, szerintem alapvetően tartósabbá nem teszi a sminket, de szép fényt kölcsönöz az arcbőrnek. Száraz bőrön kiváló eredménnyel vizsgázott nálam! Nagyjából a hatodik üvegcsémnél járok. ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Vicus

2019. március 17.

Úgy érzem, hogy egy kicsit tartósabbá teszi a sminkemet, de azért nem lesz szuper tartós, szóval nem egy csodaszer. Nem tetszik az illata, bár ez egyéni dolog és nem elég jó a porlasztója, de azért tűrhető. A csillámok nagyon picik, arcon nem igazán venni észre, szóval aki emiatt bizonytalan, az nyugodtan vegye meg. Kicsit gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

KozmaNikolett2001

2019. január 11.

Sokkal tovabb tart a smink amikor ezt hasznalom
Es a vegeredmeny is sokkal szebb
Enyhen csillamos hatasu .ment az 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

Sokkal tovabb tart a smink amikor ezt hasznalom
Es a vegeredmeny is sokkal szebb
Enyhen csillamos hatasu .ment az 5*

Nymphera

2018. november 13.

Imádom, főleg nyáron. Egy matt alapozót nagyon fel tud dobni, sokkal természetesebb a végeredmény. Ha púderes állagú termékeket használsz az alapozód fölött (kontúr, bronz, pirosító, highlighter), szuperül "összeolvasztja" ezeket a rétegeket. Az egyetlen benne ami nekem személy szerint egy ici-pici negatívum, hogy apró csillám szemecskéket tartalmaz, amit én nem szeretek, de nagyon-nagyon keveset. Az illata kissé kellemetlen, úgy tudnám leírni, mint egy olcsó illatosítót, de ez szerencsére azonnal elillan. Kiszerelése fixing sprayhez mérten kicsi, így a táskában könnyen elfér, és cserébe olcsó is. Sajnos kevés helyen beszerezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

kdorci

2018. szeptember 8.

Ez minden csak nem dewy. Max. tényleg addig, amíg meg nem szárad az arcon. Engem inkább mattít. Az, hogy vannak benne ilyen csillámló kis valamik....nem nyert meg. :( A lilát sokkal jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

danyadi77

2018. május 25.

Kézfejen valóban vizes hatású fénye van, de arcon már nem érvényesül, hacsak nem fújunk belőle nagyon sokat. Nagyon apró "holo" részecskéket tartalmaz, fel is kell rázni, de nem feltűnő a hatása. Inkább előkészítésre vagy frissítésre tartom jónak, fixálásra nem mondanám. Van egy enyhe virágos illata, ami nem rossz, de teljesen felesleges szerintem. A csomagolás viszont jó. Masszív, kicsi, könnyen kézre áll, a fújókájával sincs gond. Az ára nem vészes, de szerintem kihagyható termék, nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.