Catrice

Ár:   1155 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Regi84, Módosítva: 2018. július 4.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Tökéletesen előkészít a szemhéjat a sminkelésére. Könnyű felvinni, a színek intenzívebbnek látszanak és hosszabban tartanak.

Yeliz

2018. október 24.

Pár napja használom és elmondhatom hogy teljesen megéri az árát. Akármilyen szemfestéket kentem rá, lemosásig meg se moccant. Nem állt össze a festék, nem kell kijavítani. 5 pont
UPDATE: Azért így másfél évvel később levonnék egy csillagot, mióta próbáltam a Too Faced szemfesték bázisát, na az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

p.bettina

2018. május 26.

Nekem teljes mértékben bevált. 9-10 órás munkanap végén is olyan a szemem, mint reggel a készítésekor. Még a ráncaimban sem ül meg a szemfesték. Könnyű a használata is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

krisztina0012

2018. május 25.

Nekem sajnos nem vált be, a használata mellett is sokszor elkenődött a szemhéjfesték.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 25.

rekkso

2018. május 7.

KATASZTRÓFA! Ez a termék minden tünetet produkál amit pont, hogy szeretnék elkerülni az alap használatával. Még a jó minőségű festékek is foltossá és satírozhatatlanná válnak. És persze mondanom sem kell, hogy fél óra után egy csíkban állt az egész szemfestés, az egyébként cseppet sem olajos szemhéjamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

gyongyim1

2018. február 19.

Első ilyen termék amit megvettem. sajnos nem tudtam, hogy tusvonalat nem tudok rá húzni, legalább is nekem nem sikerült. Nem csomósodik össze a szemfesték, ha kevés mennyiséget viszek fel. Ajánlani tudom csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

Timitoth13

2017. december 17.

Akár félóra után képes össze állni a szemhéjamon tőle bármilyen festék. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

Sz. Csilla

2017. október 14.

Örülök ennek az alapnak! így alapozót a szememre nem kenek, ez elég, szép, nem gyűrődik, de fed.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

tgeorgina

2017. szeptember 6.

Nekem bevált. Nem csomósodik, szépen a helyén tartja a szemhéjfestéket a nap végéig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

nagydora911

2017. szeptember 2.

Nálam egyáltalán nem vált be. Fél napig bírja max. akkor is csomóban megáll a szemhéjamon. Nem túl esztétikus látvány. Sajnálom, mert a Catrice termékeket nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

katuc77

2017. augusztus 15.

Nekem semmi problémám nincsen ezzel a szemhéjalappal. Előtte a Milani termékét használtam, amit nagyon szerettem, számomra ő verhetetlen. Csak azért nem vettem meg újból azt, mert nagyon megszerettem a Catrice termékeket, gondoltam adok neki is egy esélyt.
A titka, hogy nagyon óvatosan, kevés mennyiséget kell felvinni a szemhéjra, mert ha túl sok lesz, akkor tényleg összegyűlik a festék. Én használat előtt mindig lehúzom egy kicsit a felesleget, egy-egy pöttyöt teszek a szemhéjakra, és az ujjbegyemmel dolgozom el. Így még a nap végén is tökéletesen a helyén marad a szemfestékem. Még a 40 fokban megtartott esküvőt és a végig táncolt lagzit is tökéletesen viselte!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.