Catrice

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: classycat, Módosítva: 2019. augusztus 8.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrtípus:   Zsíros

Megújult változat!

Amikor ez az innovatív púder vízzel találkozik, a vízcseppek egyszerűen legördülnek az arcon. A bőrre való felvitel után órákon át ellenáll a nedvességnek és mattit. A finom formula lágy, szűrőhatással garantálja a hibátlan, tökéletes arcbőrt. Az átlátszó színe pedig minden bőrszínhez igazodik. A beépített tükör kifejezetten praktikus.

010 Translucent árnyalatban kapható

Ár: 900 , Eladó: andian
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel/posta

Herzsofi

2021. május 15.

Nagyon szeretem ezt a púdert, nekem szuperul bevált :) nem fenyesedik ki az arcom tőle 1 óra után mint a többi pudernel amit használtam eddig. Sminkre is jó, de natúr bőrre is ugyanúgy használ, ami nekem plusz pont mert néha csak pudert teszek fel a zsírosabb helyekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 15.

SzilAnn

2021. április 23.

Ez egy szuper kis áttetsző púder, remek áron! Igazság szerint csak ajánlani tudom, remekül lehet használni, télen nyáron megfelelő. Az én tapasztalataim alapján nagyon vékony réteget érdemes belőle feltenni, mert mint minden más púder, ez is szárítja a bőrt, vagy ront a kinézetén.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Foxppy

2021. február 17.

Mivel nem minden nap sminkelek, ez a kis tegely eletem vegeig eleg lesz szerintem! :D Inkabb a zsirosabb reszekre szoktam hasznalni, tokeletesen megallja a helyet, egesz napos viselet mellett is matt marad a problemas resz. Alapozot nem hasznalok. Arccal a hoba sem menekul el es nap vegen is ugyanolyan, mint amikor applikaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

lenochka

2021. január 20.

Tökéletes termék! A színe szuper, minden bőrszínre jó, jól mattít, nem ül be a ráncokba, nem szárít. Minden bőrtípusra ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

Vanesszaeszter

2020. december 29.

Klassz kis púder, szépen mattít, nem ül be a ráncokba, mindent tud, amit kell neki és olcsó! Ajánlom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

nagyszandi11

2020. augusztus 26.

Jól mattít, tartós és nap végére sem kopik az alapozóm sem a korrektorom:)) Talán egy negatívuma hogy gyorsan fogy de lehet ez csak egyéni probléma;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

vikimaja

2020. június 4.

Nagyon szépen tudom vele fixálni a korrektort és az alapozót, jól mattít és nap végére se mászik el a sminkem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

PotaSaci

2020. április 7.

A translucent árnyalat, minden csak nem színtelen... A sárgás/olivás tónusú bőrömön simán rózsaszínes beütése van. Szem alatt túlságosan szárít és kihangsúlyozza a legminimálisabb ráncocskákat is. Arról meg már ne is beszéljünk, hogy 2 óránál tovább nem megy neki a mattítás. Nem dobtam el tőle az agyam. Az egyetlen pozitívum, hogy nagyon szuper a csomagolás. Sajnálom, hogy ennyire nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 7.

HHenna

2020. január 17.

Szuperül fixálja az alapozót. Nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

Szuperül fixálja az alapozót. Nagyon jó!

Mancus7

2020. január 2.

Régóta használom, alapozót fedve szép, tartós, matt hatást biztosít egész napra. Nem szárít. Ecsettel viszem fel, de így is picit nehéz adagolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.