Catrice

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: classycat, Módosítva: 2019. augusztus 8.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Zsíros

Megújult változat!

Amikor ez az innovatív púder vízzel találkozik, a vízcseppek egyszerűen legördülnek az arcon. A bőrre való felvitel után órákon át ellenáll a nedvességnek és mattit. A finom formula lágy, szűrőhatással garantálja a hibátlan, tökéletes arcbőrt. Az átlátszó színe pedig minden bőrszínhez igazodik. A beépített tükör kifejezetten praktikus.

010 Translucent árnyalatban kapható

Ár: 1400 , Eladó: nikolettb
Állapot: Új , Helyszín: Zalaegerszeg, Győr, fizetés: Személyes átvétel, posta
HHenna

2020. január 17.

Szuperül fixálja az alapozót. Nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Szuperül fixálja az alapozót. Nagyon jó!

Mancus7

2020. január 2.

Régóta használom, alapozót fedve szép, tartós, matt hatást biztosít egész napra. Nem szárít. Ecsettel viszem fel, de így is picit nehéz adagolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Alsace

2019. december 18.

A Catrice fixáló spray-el és mattító alappal szuper matt hatást nyújt. Nyáron sajnos ez (is) átfényesedik, de hidegebb időben maga a tökély. Magában is szeretem használni, könnyű viselet, nem ül be sehova. Átlátszónak nem mondanám, mert "fehérít". Nekem mondjuk jó, mert alapból Hófehérke vagyok, de sötétebb bőrnél ez lehet gondot okoz.
Én vettem ehhez külön púderhez való textil pamacsot vagy hogy hívják, azzal szépen felvihető :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

Alexa930

2019. november 30.

Tökéletes. A színe szuper, minden bőrszínre jó, jól mattít, nem ül be a ráncokba, nem szárít, problémás bőrre is szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Kremcica

2019. november 5.

Update 2: Sikerült működésre bírni egy kabuki ecsetemmel, lazább szőrűekkel viszont nem működik továbbra sem, túl keményre van préselve.

Update 1: Puffnival vagy szivaccsal működik és jól mattít, de ecsettel esélytelen használni.

Én már a megújult verziót vettem meg és nem tudom módosítottak e rajta, de annyira nem egy nagy durranás. A csomagolása kompakt, stabil, a tükörért már önmagában plusz csillag. Finomra őrölt és nem ül bele ráncokba, nem fehéríti ki a bőrömet, nincs cakey hatás. Viszont nagyon nehezen tudom kiimátkozni a panből, lassan már minden ecsetemet bevetettem már (tömött, laza, kicsi, nagy). Szerintem túlzottan préselt púder. Építgetnem kell amire sokszor nincs időm. Emiatt szerintem fixálásra jó, mattításra már kevésbé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

missatomicbomb

2019. október 29.

Szeretem ezt púdert, nekem jól a helyén tartja általában az alapozót. Nem lesz tőle 'lisztes' az arcom, abszolút kellemes a végeredmény is. Talán a száraz részéken beül a ráncokba.A csomagolása nagyon szép, nagyon jó a tükör is benne

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.

Vinzsu

2019. október 13.

Nekem nagyon jól bevált a legújabb változatát kör lapos alapozó ecsettel könnyen feltehető. Nekem alapozó után gyorsan kifényesedett a bőröm, de ezzel kb 4-5 orat is ki ír, sima irodai környezetben :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Judy101

2019. szeptember 12.

Egy fürdőben dolgozom, így nagyjàból egèsz nap meleg, pàràs közegben vagyok. Pàr színtelen púdert màr kipróbàltam, olcsóbbat-dràgàbbat, az igazit még nem talàltam meg. Na EZ! Gondoltam. VÍZÀLLÒ! Ennek bìrnia kell a strapàt! 2 óràig bírja is, aztàn ugyanúgy fénylik az arcom, mint bàrmi màstól. Elhasznàlom, de a keresés folytatódik...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Rebeka528

2019. április 29.

Ezt kivonták a forgalomból viszont egy újabb változata kapható!!

Nagyon szuper! Tartós, nem sárgít, nem gyűlik össze egy helyen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 29.

Ezt kivonták a forgalomból viszont egy újabb változata kapható!!

Nagyon szuper! Tartós, nem sárgít, nem gyűlik össze egy helyen!

vkata96

2019. április 9.

Nekem már az újabb verzió van meg. Mindig problémát okozott a megfelelő árnyalatú púder kiválasztása (megtalálása...) és legutóbb is negyed óráig futkostam a pultok között, de egyik márkából se találtam meg a megfelelő színt, ezért végső elkeseredésemben nyúltam ezért. Korábban mindig nagyon szkeptikus voltam az áttetsző púderekkel szemben, nem hittem el, hogy valóban átlátszó. Ez viszont tényleg nagyon jó. Megfelelő púderecsettel leheletnyi matt réteget ad, ami pont elég. Nekem azért is tetszik, mert kicsi és vékony a csomagolása, így táskában se foglal sok helyet. Biztos újra fogom venni, végre nem kell a színekkel macerálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).