Catrice

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: classycat, Módosítva: 2019. augusztus 8.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Zsíros

Megújult változat!

Amikor ez az innovatív púder vízzel találkozik, a vízcseppek egyszerűen legördülnek az arcon. A bőrre való felvitel után órákon át ellenáll a nedvességnek és mattit. A finom formula lágy, szűrőhatással garantálja a hibátlan, tökéletes arcbőrt. Az átlátszó színe pedig minden bőrszínhez igazodik. A beépített tükör kifejezetten praktikus.

010 Translucent árnyalatban kapható

Vinzsu

2019. október 13.

Nekem nagyon jól bevált a legújabb változatát kör lapos alapozó ecsettel könnyen feltehető. Nekem alapozó után gyorsan kifényesedett a bőröm, de ezzel kb 4-5 orat is ki ír, sima irodai környezetben :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Kremcica

2019. szeptember 17.

Update: Puffnival vagy szivaccsal működik és jól mattít, de ecsettel esélytelen használni.

Én már a megújult verziót vettem meg és nem tudom módosítottak e rajta, de annyira nem egy nagy durranás. A csomagolása kompakt, stabil, a tükörért már önmagában plusz csillag. Finomra őrölt és nem ül bele ráncokba, nem fehéríti ki a bőrömet, nincs cakey hatás. Viszont nagyon nehezen tudom kiimátkozni a panből, lassan már minden ecsetemet bevetettem már (tömött, laza, kicsi, nagy). Szerintem túlzottan préselt púder. Építgetnem kell amire sokszor nincs időm. Emiatt szerintem fixálásra jó, mattításra már kevésbé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Judy101

2019. szeptember 12.

Egy fürdőben dolgozom, így nagyjàból egèsz nap meleg, pàràs közegben vagyok. Pàr színtelen púdert màr kipróbàltam, olcsóbbat-dràgàbbat, az igazit még nem talàltam meg. Na EZ! Gondoltam. VÍZÀLLÒ! Ennek bìrnia kell a strapàt! 2 óràig bírja is, aztàn ugyanúgy fénylik az arcom, mint bàrmi màstól. Elhasznàlom, de a keresés folytatódik...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Rebeka528

2019. április 29.

Ezt kivonták a forgalomból viszont egy újabb változata kapható!!

Nagyon szuper! Tartós, nem sárgít, nem gyűlik össze egy helyen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 29.

Ezt kivonták a forgalomból viszont egy újabb változata kapható!!

Nagyon szuper! Tartós, nem sárgít, nem gyűlik össze egy helyen!

vkata96

2019. április 9.

Nekem már az újabb verzió van meg. Mindig problémát okozott a megfelelő árnyalatú púder kiválasztása (megtalálása...) és legutóbb is negyed óráig futkostam a pultok között, de egyik márkából se találtam meg a megfelelő színt, ezért végső elkeseredésemben nyúltam ezért. Korábban mindig nagyon szkeptikus voltam az áttetsző púderekkel szemben, nem hittem el, hogy valóban átlátszó. Ez viszont tényleg nagyon jó. Megfelelő púderecsettel leheletnyi matt réteget ad, ami pont elég. Nekem azért is tetszik, mert kicsi és vékony a csomagolása, így táskában se foglal sok helyet. Biztos újra fogom venni, végre nem kell a színekkel macerálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

RarityRose

2019. április 2.

Legelső púderem volt és azóta sem találok nála jobbat.
Nekem nagyon bevált, mindent tudott amit elvárnánk egy tökéletes púdertől.
Azóta sajnos kivonták.:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

Legelső púderem volt és azóta sem találok nála jobbat.
Nekem nagyon bevált, mindent tudott amit elvárnánk egy tökéletes púdertől.
Azóta sajnos kivonták.:(

akirarn

2019. január 28.

Talán első púderem volt, amit azóta újravettem. El is törtem mondjuk sikeresen, de így is használható, úgyhogy nem probléma.
Vízállónak valóban vízálló, szerintem szép, sima felületet eredményez, szépen fixálja az alapozót. Púderes érzetet hagy maga után (ez egy púder, duh :D), de ez szerintem jó dolog, nem szeretem érezni, hogy ragad, nem rögzül az alapozó. A vészesen száraz részeket hajlamos kiemelni. Kicsit lehetne finomabban őrölt szerintem, valamint egy loose verziónak örülnék belőle.
Szerintem sok mindenki számára jó, mindennapi társ lehet. Nincs igazán hibája, amit fel lehetne róni neki, lehetetlen vele melléfogni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Orchideadin

2019. január 12.

Nagyon szeretem, igaz lehetne kicsit finomabb állagú is... De nagyon jó a bakingre, én leginkább csak arra használom, és meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Verena

2019. január 9.

Nagyon sokáig használtam ezt a púdert. Szerettem is. Szépen tartotta magát a nap folyamán, nem fényesedett át túlzottan és szerencsére nem is fehérített a színe ellenére. :) Egyszer azt olvastam valahol, hogy meg fog szűnni, ezért elkezdtem másik púder után nézni, de úgy vettem észre, hogy ez téves hír volt, mert azóta is látom a polcokon. Szeretek púderekkel kísérletezgetni, mert "csodaszernek" minősülőt még nem találtam, de ettől függetlenül ez egy nagyon jó púder, nem kizárt, hogy a jövőben még visszatérek hozzá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Desmet

2019. január 7.

Nagyon szeretem használni. Ez volt a második fajta púder, amit vettem. Teljesen meg vagyok elégedve vele. Bár az elején kicsit nehéz volt használni, mert nagyon sok púder került az ecsetre, de megtaláltam azt a technikát, ami nekem bevált.Lhet kipróbálok majd még mást is, de egyelőre drogériás viszonylatban és ár érték arányban teljesen meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).