Catrice

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: Diana23, Módosítva: 2019. május 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Enyhén színezett formula gránátalma kivonattal és fényvisszaverő részecskékkel. Használható sminkalapként a természetes csillogásért, vagy önmagában alapozóként.

Julcsiturkyy

2019. január 6.

Amit ígér azt teljesíti.
Szép,núd ragyogast ,tapados alapot ad.
Az illata számomra megnyerő.
Ha kifogy biztos újra veszem.
5/5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

Amit ígér azt teljesíti.
Szép,núd ragyogast ,tapados alapot ad.
Az illata számomra megnyerő.
Ha kifogy biztos újra veszem.
5/5*

Birgo

2018. november 21.

Nem bírom elviselni a bőrömön az alapozót, úgy érzem maszk van rajtam, ezért próbáltam ki ezt a sminkalapot - egyszerűen imádom, mintha rajtam sem lenne. Egészséges fényt és színt ad az arcomnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

Mofi

2018. október 19.

Sosem használok primert, mivel alapozót sem használok. Viszont ezt ajándékba kaptam és mivel ragyogást kölcsönző primer, így gondoltam kipróbálnám highlighterként, mivel nem szeretem egyik highlightert sem, mert szerintem baromira természetellenesen néz ki, akármilyet használ az ember, mert csillámos. Viszont ebben a termékben számomra megtaláltam a tökéletes, teljesen természetes ragyogást adó dolgot. Tényleg bőrfényt ad, semmi csillám, csak egészséges bőrkép! Imádom! Remélem nem okoz semmilyen irritációt a későbbiekben sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

vanesszakiss

2018. május 26.

Nekem első alkalom után kiütéseket okozott, és az alapozó is hamarabb fénylett át rajta. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Andzsella

2018. február 12.

Nagyon szuper, a T-zónámra mondjuk ritkán használom (oda a Maybelline Baby Skin primert szoktam) és a szemem alá sem viszem fel, viszont pattanásos időszakban és úgy általában is nagyon szuper. Eddig ha jobb állapotba volt a bőröm az előbb említett maybellineset használtam a teljes arcomra a gyengébb fedése miatt, viszont ez sokkal szebbé teszi, egyenletessé teszi a bőrömet.
Szeretném majd a zöld catrices primert is kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

Szeretném majd a zöld catrices primert is kipróbálni.

langviktoria

2017. december 15.

Nagyon jó kis primer, az egyetlen gond vele az, hogy viszonylag sokat kell használni belőle, hamar fogy, ezért én a Nivea Men Aftershave-re váltottam most, rengeteg ideig elég és egy borsónyi kell belőle az egész arcomra. Aki viszont nem szeretne valami férfi terméket használni, annak ajánlom ezt a Catrice primert :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

Kiezapcsa

2017. december 9.

Ár-érték arányban abszolút győztes. Könnyű állagú, hamar beszívódik, illatra is kellemes. Kritérium volt nálam, hogy ne legyen rózsaszín beütése, se brutál csillámossága, és nincs is. Egészséges fénye van, önmagában egy "nomakeup" naphoz is szuper. Estée Lauder DW-t rakok rá és működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Diana23

2017. június 22.

A beutifying primer után őt is meg kellett vásárolnom, mind a kettő nagyon jól szuperál a bőrömön, mondhatni elég jó kis szimbiózis alakult ki köztünk. 😄
Enyhe egészséges fényt ad az arcnak, a rózsaszínhez képest kevesebbet, ahogy tapasztalom, de ez nem kifejezetten probléma főleg a nyári időszakban.
Szépen tapad rajta az alapozó, nem gyűlik össze és nem mozog miközben ügyeskedem felette az ecsettel vagy beautyblenderrel 👌
Ebben az árkategóriában tökéletesen teljesít és jelenleg úgy érzem őt nagyon szeretem, viszont nyitott vagyok más primerek felfedezésére is, így leragadni sem fogok nála 🤔
Sajnálom drága, ami köztünk volt tudom, hogy igazi és őszinte, de én még nem éltem ki magam, előttem az élet 😫😢

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

bessie

2017. április 9.

Elég jó árban találtam rá. Gyorsan beszívódik. Könnyen kenhető az állaga, mégis dús. Halvány gyöngyházfényű. A rákent alapozó tartósabb lesz tőle. Szépen kenhető utána az alapozó, nem foltoz. Nekem vegyes típusú a bőröm, de használatával az alapozó nem üt át hamar. Természetes hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol