KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kgretu, Módosítva: 2018. július 16.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Könnyed habos primer azonnali "lágy fókusz" hatással a sima, láthatóan pórusmentes arcbőrért.

vvma05

2019. január 9.

Update 2019. január:
Eleinte ugyan pozitív véleménnyel voltam róla, mivel szép matt finisht adott, és jól tudtam rá sminkelni, de amint a tubus feléhez értem, mintha "megromlott" volna, megváltozott az állaga, nem csak felkenés közben lehetett úgy érezni, mintha porszemek lennének benne, hanem ezek bizony látszottak is, a szemöldökömet nem tudtam sminkelni tőle, mivel hatalmas darabok lettek + a szám alatt és a hajvonalnál annyira kiszárította, hogy eleinte morzsolódott le a bőröm, utána pedig hatalmas darabokban jött le. Nyáron jobban funkcionált, nem tudom lehet-e összefüggés. Sajnos mikor még pozitív véleménnyel voltam róla, beszereztem mégegy tubussal ugyanis akció volt rá, most mehet egy fél és egy egész tubus a kukába. Ha lehetne 0 csillagot adnék.

----------
2018. augusztus
Először nagyon furcsa volt a textúrája a sima fehér csomagolású Prime and Fine után, de most már megszoktam. 1 hete használom és teljesen megvagyok vele elégedve, bár lehet inkább elrakom télre, nyáron jobban szeretem a frissítő-krémes-könnyű primereket, ennek pedig felvitel közben inkább poros állaga van. Viszont mindenképp 5*!

vvma05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Update 2019. január:

----------
2018. augusztus

ferenczifanni

2019. január 9.

Ez mi amúgy...primer keresésben vagyok, megvettem többek között őt is, de 3-4 használat után félreraktam..morzsálódik, érdekes az állata, de ami a legjobban zavar, az az illata. Annyira tolakodó és olyan mosogatószer feeling, ami ráadásul nem is illan el hamar, pedig ahogy nézem nincs is benne parfüm, nem tudom akkor, hogy honnan ez a bűz, de számomra leginkább ez teszi használhatatlanná, nem szívesen nyúlok utána..

ferenczifanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

MissEsztina

2018. december 9.

A mélyebb akne hegekkel ugyan nem bír el, de valóban sokkal egyenletesebb texturát készít a bőrömnek. Összehasonlítva azokkal a primerekkel amiket használtam korábban, nekem egyértelműen ez jött be a legjobban. Érzetre és látványra is. Azt azért megjegyezném, hogy ügyeskedni kell, hogy ne csomósodjon az arcon elkenéskor. De könnyű ráérezni a titkára, csak hagyni kell kicsit melegedni az arcon, és onnantól kezdve könnyen eloszlatható, de akkor is csak finom mozdulatokkal. Végre egyszer úgy érzem, hogy nem kell egy sokadik primer után néznem, ha ez elfogy.

MissEsztina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

ursuska

2018. november 28.

Szépen előkészíti a bőrömet az ásványi alapozó előtt. Nem használom mindennap, de szépen simítja a heges, tág pórusú bőrömet (amennyire egy ilyen termék képen :D)

ursuska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

szása

2018. november 26.

nekem tetszik, igazából csak az orcámra, orromra és államra használom, de tényleg szépen finomítja a pórusok kinézetét, sminkelni ecsettel és szivaccsal is jó volt rá, azt hiszem ez utóbbi praktikusabb, hogy ne mozgassuk el az arcunkon a terméket. az arcom más részein nem használom, egyrészről nem vettem észre, hogy ott bármit segítene (zárt komedóim vannak egypár) illetve olyan érzésem volt, mintha kicsit ott már szárítana a cucc, aláhidratálva viszont a már fentebb említett területekre tényleg hasznos nekem. tartósságban nem vettem észre semmi változást, emiatt csak 4 csillag.

szása
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

hambi

2018. november 23.

Nekem bejött. Felvitel után, beütögetem, selymessé varázsolja a bört, mattít és simít. Nagyon kevés elég belöle, mert csak oda teszem, ahova tényleg kell, nem az egész arcomra. Remélem marad a kínálatban.

hambi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Misa

2018. november 17.

Öhm.. Elvileg az lenne a cél, hogy finomítsa a pórusokat, hát ezt nem csinálja. Konkrétan semmi különbséget nem látok, csa mintha mattabb lenne kicsit. Ezt egy sima púderrel is el tudom érni. Nagyon gyorsan átfényesedik a bőröm tőle.
Még próbálkozom, de eddig nem jött be.

Misa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Még próbálkozom, de eddig nem jött be.

david211

2018. november 11.

Jó termék! Ár érték arányban szuper, és nem feltétlenűl kell rá alapozó. Simán egy laza könnyed púder réteggel tökéletes az arcod, nem maszk hatású, enyhén fényesedik ki fejem a T zónában. Laza púder és ismét tökéletes. Nem kell vastag réteg belőle, valóban ecsettel nem lehet felvinni.. szép körkörös mozdulatokkal el lehet dolgozni. :) Ajánlom.

david211
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

lareina

2018. október 20.

Ilyen állagú primerrel még nem volt dolgom, és pár alkalom után sikerült rájönnöm a helyes használatára. Nekem az a tapasztalatom, hogy nem szabad az egész arcra használni, csak a kritikus pontokra ütögető mozdulatokkal. Nem tudtam úgy felvinni, mint egy 'rendes' primert, nem szabad krémként kezelni mert felvitel után kissé poros állaga lesz és morzsolódik. Oda kell figyelni a mennyiségre, nekem tényleg csak úgy használt, hogy rendesen aláhidratáltam és óvatosan beleütögettem a pórusokba a lehető legkevesebb terméket. Ecsettel rémálom...Plusz infó hogy nálam nem minden alapozóval működött: a mattra száradó nagyon magas fedésű alapozók alatt csúnyán mutatott, a dewy normál finisű alapozókkal jól működött. Tartósságon nem változtatott.
Alapvetően egy érdekes kis primer el fogom használni a pórusokat többnyire tényleg feltölti de nem venném újra. Kényesebb termék mint amit elvárnék és eleinte macerás volt használni illetve kitapasztalni, hogy mi merre hány méter..

lareina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. október 13.

Nekem nagyon bevált. A pórusaimat nagyon szépen eltünteti, így az alapozó is szépen mutat.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 13.

Antioxidánsok: BHT