Catrice

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kgretu, Módosítva: 2018. július 16.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Könnyed habos primer azonnali "lágy fókusz" hatással a sima, láthatóan pórusmentes arcbőrért.

Ár: 800 Ft , Eladó: vinczezsofi
Állapot: 2x használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, esetleg postával küldöm
zsuzskacsibe

2020. január 22.

Könnyen eldolgozható, nem okoz irritációt és olyan szépen dolgozik az alapozóval,hogy szinte teljesen eltűnnek a pórusaim. Szeretem, nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

HHenna

2020. január 17.

Nekem nem igazán vált be a hatása. Kicsit látható különbség, mintha valóban kevésbé látszódnának a pórusok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Reni91

2020. január 10.

Nagyon szépen beleül a pórusokba, nagyon szép egyenletes arcbőrt eredményez. Egyik kedvencem lett, tökéletesen smink alá, így már alapozót sem használok, a számomra kellő mennyiségű bőrhibát elrejti. Állaga kicsit furán olajosnak hat, de rövid időn belül ez megszűnik, nem zsírosítja a bőrt, pedig nekem eléggé zsíros bőröm van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Dooorca

2019. december 27.

Ritkán sminkelem magam mert tàgak a pórusaim és számomra visszataszító latvàny ha beleül az alapozó és màsegyéb így gondoltam hátha majd ez segít ezen. Őszinte leszek nem àjultam el, talán van egy kis vàltozàs de semmi extra így továbbra is maradok inkább smink nélkül és a krémet megkapta a nővérem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Dia98

2019. december 20.

Egészen kevés mennyiséget viszek fel az arcomra, tisztítás és hidratálás után. Imádom az állagát, nagyon selymes. Szépen tapad rá az alapozó, egészen tartós.
Hál'istennek nem tágak a pórusaim, erről nem tudok írni, de az apró ráncokat szépen feltölti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

stunde67

2019. december 12.

2-3 hete használom.. nem minden nap. Primerről azt írják: feltölti a szabad szemmel nem látható pórusokat, kisimítja, selymes tapintásúvá varázsolja a bőrt, így készíti elő az arcbőrt a tökéletes alapozáshoz. Szerintem teszi a dolgát, jó találmány lenne DE ami nagyon nem tetszik benne az, hogy "morzsálódik" Úgy érzem sminkelés után ahol le akar jönni ( morzsás) , mintha koszos lenne az arcom... majd jövök párhét múlva, remélem sikerül megfejtenem a titkát. Egyelőre nem szándékozom újra venni.

2019.december: kicsit nedves bőrre teszem fel és várok hogy megszáradjon,utána rakom fel az alapozót... nagyon ritkán használom. Mivel soha nem volt ilyen kencém, nincs összehasonlítási alapom. Köszönöm elvagyok nélküle ..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 12.

lunamoon06

2019. november 24.

Használ ez bármit is??
Több féle képpen próbáltam már, semmi hatása nincs. Nem marad tovább fent a sminkem, de nem is tűnik el hamarabb. Tényleg olyan, mintha fel se kentem volna.
Próbáltam már vékony réteget felvinni, próbáltam már vastagabbat... Sehogy semmi.
Hetekig használtam, de ugyanúgy nulla. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

Használ ez bármit is??
Hetekig használtam, de ugyanúgy nulla. Teljes pénzkidobás.

Betti8993

2019. november 21.

Nekem nagyon bevált, egész nap tartós, nem kenődik el az arcomon az alapozó, egész nap fennmarad. Az árát tekintve a legjobb primer szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

makeupqueen1

2019. november 13.

Kicsit felve vettem meg a vélemények alapjan, de nekem nagyon bejott. Nem csodaszer, de amit egy primernek tudnia kell, azt kiválóan tudja. Selymesebb bor es persze egyenletesebb, es nagyon jol megtapad benne az alapozó, esetleg korrektor. Neha nekem is morzsalodik de csak ott ahol száraz volt az arcborom, de miota az megszűnt tökéletesen mukodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

bebe92

2019. november 12.

Ez az első primerem, tehát viszonyítási alapom nincs, de nem értem eddig hogy tudtam nélküle élni :D
Az alapozó szebben illeszkedik, nem fénylik át, a szem körüli “ráncokba” nem ül meg mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Antioxidánsok: BHT