Catrice

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kgretu, Módosítva: 2018. július 16.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Könnyed habos primer azonnali "lágy fókusz" hatással a sima, láthatóan pórusmentes arcbőrért.

Tmr111

2022. április 14.

Fura az állaga, nekem sajnos nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

Fura az állaga, nekem sajnos nem jött be.

thatscrazy

2022. január 23.

Nekem tetszett, elég tartóssá tette a felkent sminket, kicsit szárított,de akkoriban még nem volt túl jó a skincarem, szóval lehet később adnék neki egy újabb esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 23.

Palma215

2022. január 14.

Hát nem tudom. Ez nagyon sűrű. Konkrétan megijedtem tőle, annyira sűrű. Emiatt azt érzem, hogy nem is terül olyan szépen, de szépen beszívja a bőr, és tetszik a bőröm érintése utána. A hatása kifogásolható, de az én bőröm nagyon problémás, egynek jó ez a primer, szal nem akaro nagyon szigorú lenni, de sztem egyszer elfogy, nem ezt fogom újravenni, hanem kipróbálok mást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 14.

Katyuska511

2021. december 21.

Több Catrice primert próbáltam, de mitesszereket okoztak. Ennek adtam egy esélyt, és nem bántam meg. Nem teszi tönkre a bőrápolási rutinomat. Nem tünteti el 100 %-ban nyilvan a pórusokat, de egy egységesebb bőrképet ad. A kezemmel szoktam eldolgozni, mini adagokat. Ha úgy érzem, kevés, nyomok még egy kicsit.
Egy Maybelline csillogós primerre vadászom épp. Ha azt nem kapom meg, venni fogom ezt újra. Nekem segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 21.

GyongyiB

2021. november 15.

Abszolút nem vált be nálam. Pórusokat, ráncokat nem fedi, olyan mintha nem is használtam volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 15.

odettcs

2021. szeptember 14.

Az Ordinary primert használtam megelőzően, de mivel készlethiány volt, ehhez nyúltam. Nem bántam meg, a pórusaimat eltűnteti, viszont nem teszi tartósabbá a sminkem. A Catrice alapozóját használom, azzal jól működik együtt, viszont ha vastagon kenem fel, hajlamos kukacosodni. Pozitívum, hogy kevés is elegendő belőle, így sokáig tart. Elfogom használni, ha mást nem találok újra fogom venni, de még keresem az igazit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

bleauwsy

2021. szeptember 14.

Selymes réteget hagyott az arcomon és szép lett a bőrtextúrám is. Alapozóecsettel vittem fel, mindenhol szépen terült, egyedül áll részen maradtak darabkák amiket jobban el kellett dolgozni. Kiko 2 in 1 alapozójával tökéletesen együttműködött és egy teljes estés alkalmat is kibírt. Egyetlen felfedezés, hogy a sminkem gyorsabban átfényesedett, de ez lehet a nyári hőség is, bár korábban az sem volt gond. Mindenesetre elégedett vagyok vele.

Up.:Az átfényesedéses probléma megoldódott a True skin loose powder-rel, teljesen elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 14.

kisTi

2021. július 18.

Iszonyat fura szaga/állaga van, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Semmivel sem lettek kisebbek a pórusaim, egész nap érződött a plusz réteg az arcomon és egy alapozómmal sem akart együttműködni. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

Petalodirosa

2021. július 1.

Én nagyon szeretem, tökéletesen bevált, több mint egy éve használom. A hidratálás és naptej után, azokra a helyekre szoktam feltenni csak, ahol a pórusok vannak az arcomon, a homlokomon, az orrom mellett, államon. Aztán felviszem az alapozót, ecsettel vagy szivaccsal, mindenféle alapozóval kipróbáltam már, aztán rá Essence Brighten Up Banana Púdert ecsettel, szép sima lesz a bőröm :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 1.

Scheszter

2021. június 9.

Akkor jó ha nem sminkelek rá ami egy primer esetében szerintem elfogadhatatlan. De ha ettől eltekintek akkor szépen egységesíti a bőrömet. Rohanós napokon csak felkenem ezt meg egy kis szempilla spirált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

Antioxidánsok: BHT