Catrice

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kgretu, Módosítva: 2018. július 16.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Könnyed habos primer azonnali "lágy fókusz" hatással a sima, láthatóan pórusmentes arcbőrért.

Ár: 800 Ft , Eladó: vinczezsofi
Állapot: 2x használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, esetleg postával küldöm
Ár: 1000 Ft (+ pk.) , Eladó: selmeczireka
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest XI. kerület, fizetés: Budapesten személyes átadás-átvétel megoldható (preferált környékek: Allee, Astoria, Móricz Zsigmond körtér, Kálvin tér) vagy postán maradóként küldöm, a pk. a vevőt terheli
dorkaww

2019. április 24.

Tavaly augusztusba vettem és azóta is bőszen használom (még mindig van benne bőven). Alapvetően azért szeretem mert szépen előkészíti a pórusaim az alapozó alá, nem jött ki tőle irritációm, alapból nincsenek óriási pórusaim szóval annyira nem kell velük foglalkozni viszont jól tartja azokon a helyeken az alapozót ami nekem zsírosodásra hajlamos. Egyetlen dolog a fura szaga amit nem tudok megszokni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

EroBatto

2019. április 7.

Hónapok óta kerestem, mert mindenhol elkapkodják vidéken, de végre sikerült árufeltöltésnél lecsapnom rá :D Megértem miért fogy. Nekem eléggé tágak a pórusaim és akármilyen primerel próbálkoztam nem segített :/ De ez számomra valami csoda szer! Nem kell belőle sok, a szintén Catrice-es alapozómmal igazán jól működik, én nem tapasztaltam nála csomósodást. Mindenképpen újravevős ha találok :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

pviviana

2019. április 3.

Miután megvettem, elolvastam itt a véleményeket, így egy hidratálókrémet is beszereztem mellé.
Nekem eddig bevált, könnyű eldolgozni és csak a kritikus részekre teszek belőle, oda is kevés mennyiséget. Az alapozó nem ‘viselkedik’ furcsán, így mostanában csak így használom.
Igaz, az illata elég fura, meg az állaga is, de ez mellékes, ha az ígért eredményt hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 3.

lizaktimi

2019. március 29.

Én ezt képtelen vagyok használni, pedig nagyon igyekeztem, de nem megy. Valakinek biztosan jó, úgyhogy nem húzom le.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

naiyah

2019. február 27.

az ára okés, a szagával nem vagyok kibékülve és nagyon keveset kell belőle felkenni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

domcsismiracle

2019. február 18.

Óvatosan kell vele bánni, könnyen összeveszik az elemekkel. Kis idő után nekem is sikerült megtalálni azt a hidratáló+alapozó párost, amivel nem veszik össze. Én egy géles állagú hidratálót használok és a mindennapokban egy L'Oréal alapozót, így tökéletes. Hozza az ígért hatást, egyrészt a tág pórusokat szinte eltűnteti másrészt azt is észrevettem, hogy segít megállítani az alapozó erózióját. Én csak a T-zónában használom, nálam csak ott indokolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

HunFairy

2019. január 22.

Korábban csak hidratáló krémet használtam az alapozóm alá, de gondoltam biztos van oka hogy mindenki primerez, hát beszereztem egyet..
Csak a t-zónában használom, mert csak itt vannak tág pórusaim. Valóban morzsalékos, de ha kis adagokban viszem fel kevésbé potyog. A legjobb ha aláhidratál az ember. Nálam hozza amit ígér, megvan a "lágy fókusz" normál fénynél ugyanis a gonosz előszobai lámpánkat ez sem veri át.. hétköznapokon szoktam használni egy kis púderrel tökéletes.
DE: a catrice folyékony alapozóval összeveszik. Többször is próbáltam, mindig az lett a vége, hogy az alapozó beleült a pórusaimba, a primerbe, az orromon pluszba összetúrósodott, darabokban összeállt. Viszont enélkül nagyon szépen működik az alapozó.
Arra jutottam, hogy lehet ha beauty blendert használnék ecset helyett az alapozáshoz és/vagy egy teljes fedésű alapozót, akkor működne. De csak a primer kedvéért nem fogok beruházni rájuk..
3* mert púderrel működik és nem bántam meg hogy megvettem, de ez nem egy primer

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

3* mert púderrel működik és nem bántam meg hogy megvettem, de ez nem egy primer

vvma05

2019. január 9.

Update 2019. január:
Eleinte ugyan pozitív véleménnyel voltam róla, mivel szép matt finisht adott, és jól tudtam rá sminkelni, de amint a tubus feléhez értem, mintha "megromlott" volna, megváltozott az állaga, nem csak felkenés közben lehetett úgy érezni, mintha porszemek lennének benne, hanem ezek bizony látszottak is, a szemöldökömet nem tudtam sminkelni tőle, mivel hatalmas darabok lettek + a szám alatt és a hajvonalnál annyira kiszárította, hogy eleinte morzsolódott le a bőröm, utána pedig hatalmas darabokban jött le. Nyáron jobban funkcionált, nem tudom lehet-e összefüggés. Sajnos mikor még pozitív véleménnyel voltam róla, beszereztem mégegy tubussal ugyanis akció volt rá, most mehet egy fél és egy egész tubus a kukába. Ha lehetne 0 csillagot adnék.

----------
2018. augusztus
Először nagyon furcsa volt a textúrája a sima fehér csomagolású Prime and Fine után, de most már megszoktam. 1 hete használom és teljesen megvagyok vele elégedve, bár lehet inkább elrakom télre, nyáron jobban szeretem a frissítő-krémes-könnyű primereket, ennek pedig felvitel közben inkább poros állaga van. Viszont mindenképp 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Update 2019. január:

----------
2018. augusztus

ferenczifanni

2019. január 9.

Ez mi amúgy...primer keresésben vagyok, megvettem többek között őt is, de 3-4 használat után félreraktam..morzsálódik, érdekes az állata, de ami a legjobban zavar, az az illata. Annyira tolakodó és olyan mosogatószer feeling, ami ráadásul nem is illan el hamar, pedig ahogy nézem nincs is benne parfüm, nem tudom akkor, hogy honnan ez a bűz, de számomra leginkább ez teszi használhatatlanná, nem szívesen nyúlok utána..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

MissEsztina

2018. december 9.

A mélyebb akne hegekkel ugyan nem bír el, de valóban sokkal egyenletesebb texturát készít a bőrömnek. Összehasonlítva azokkal a primerekkel amiket használtam korábban, nekem egyértelműen ez jött be a legjobban. Érzetre és látványra is. Azt azért megjegyezném, hogy ügyeskedni kell, hogy ne csomósodjon az arcon elkenéskor. De könnyű ráérezni a titkára, csak hagyni kell kicsit melegedni az arcon, és onnantól kezdve könnyen eloszlatható, de akkor is csak finom mozdulatokkal. Végre egyszer úgy érzem, hogy nem kell egy sokadik primer után néznem, ha ez elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Antioxidánsok: BHT