KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kgretu, Módosítva: 2018. július 16.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Könnyed habos primer azonnali "lágy fókusz" hatással a sima, láthatóan pórusmentes arcbőrért.

Ár: 1250ft postàval , Eladó: kincsö
Állapot: Maximum 3* hasznàltam, Helyszín: Nėmetorszàg, fizetés: Csak PayPal,posta

Misa

2018. november 17.

Öhm.. Elvileg az lenne a cél, hogy finomítsa a pórusokat, hát ezt nem csinálja. Konkrétan semmi különbséget nem látok, csa mintha mattabb lenne kicsit. Ezt egy sima púderrel is el tudom érni. Nagyon gyorsan átfényesedik a bőröm tőle.
Még próbálkozom, de eddig nem jött be.

Misa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Még próbálkozom, de eddig nem jött be.

david211

2018. november 11.

Jó termék! Ár érték arányban szuper, és nem feltétlenűl kell rá alapozó. Simán egy laza könnyed púder réteggel tökéletes az arcod, nem maszk hatású, enyhén fényesedik ki fejem a T zónában. Laza púder és ismét tökéletes. Nem kell vastag réteg belőle, valóban ecsettel nem lehet felvinni.. szép körkörös mozdulatokkal el lehet dolgozni. :) Ajánlom.

david211
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

lareina

2018. október 20.

Ilyen állagú primerrel még nem volt dolgom, és pár alkalom után sikerült rájönnöm a helyes használatára. Nekem az a tapasztalatom, hogy nem szabad az egész arcra használni, csak a kritikus pontokra ütögető mozdulatokkal. Nem tudtam úgy felvinni, mint egy 'rendes' primert, nem szabad krémként kezelni mert felvitel után kissé poros állaga lesz és morzsolódik. Oda kell figyelni a mennyiségre, nekem tényleg csak úgy használt, hogy rendesen aláhidratáltam és óvatosan beleütögettem a pórusokba a lehető legkevesebb terméket. Ecsettel rémálom...Plusz infó hogy nálam nem minden alapozóval működött: a mattra száradó nagyon magas fedésű alapozók alatt csúnyán mutatott, a dewy normál finisű alapozókkal jól működött. Tartósságon nem változtatott.
Alapvetően egy érdekes kis primer el fogom használni a pórusokat többnyire tényleg feltölti de nem venném újra. Kényesebb termék mint amit elvárnék és eleinte macerás volt használni illetve kitapasztalni, hogy mi merre hány méter..

lareina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. október 13.

Nekem nagyon bevált. A pórusaimat nagyon szépen eltünteti, így az alapozó is szépen mutat.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 13.

Alexav98

2018. október 12.

Ez az első primerem, így nincsen viszonyítási alapom de nekem nagyon tetszik. Szebb az alapozó rajta. Az orromon és a környékén tágak a pórusaim, teljesen nem tünteti el de sokkal szebben terül el ott az alapozó ha felkenem ezt.

Alexav98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

beeleaf

2018. október 10.

Sajnos nekem irritálta a bőröm, apró pattanások jöttek elő miután használtam. Ettől függetlenül tényleg jó és sima lesz tőle a bőr, jó alap. Csak nem nekem. :)

beeleaf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

kencecica

2018. október 10.

Most fogom venni a másodikat, nagyon jó sminkalap! Ár-érték aránban is szuper termék!

kencecica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

Lynuka6

2018. október 9.

Már egy hónapja megvettem de csak kerülgettem és végre 4 napja kipróbáltam és azóta is használom minden nap! Szerintem nagyon szuper termék az én bőröm imádja. Én előtte felkenem a hidratálót és utána ezt majd alapozó stb. Mindig az volt a bajom h az alapozó T vonalban egy idő után furán kezdett viselkedni az aromon , hozzá teszem nem az alapozóval volt gond inkább a bőrömmel mert sokat kipróbáltam és a legdrágább Armani is így viselkedett T vonalban. Mióta használom ezt a primert úgyérzem minden amit magamra kenek ott van és addig amíg én akarom :):) szerintem nagyon szuper tényleg szó szerint szépen feltapad rá az alapozó , én imádom az állagát! Alapjában véve érzékeny bőrű vagyok de semmi bajom a krémtől nem irritálja a bőrömet.

Lynuka6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

KisKormos

2018. október 5.

Nekem tetszik az állaga, ilyenek a pórusfeltöltő primerek. Kicsit bizarr, de amúgy klassz:D ...Lenne. Ha ez a kis cucc csinálna valamit. Használgatom bőszen, de nem vettem észre, hogy bármiben változna a sminkem vele, mint nélküle. Lehet, hogy valamennyire egységesebb képet ad, de a pórusokat nem nagyon tölti fel és azt sem vettem észre, hogy bármivel is tartósabbá tenné az alapozót.

KisKormos
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

stunde67

2018. szeptember 30.

2-3 hete használom.. nem minden nap. Primerről azt írják: feltölti a szabad szemmel nem látható pórusokat, kisimítja, selymes tapintásúvá varázsolja a bőrt, így készíti elő az arcbőrt a tökéletes alapozáshoz. Szerintem teszi a dolgát, jó találmány lenne DE ami nagyon nem tetszik benne az, hogy "morzsálódik" Úgy érzem sminkelés után ahol le akar jönni ( morzsás) , mintha koszos lenne az arcom... majd jövök párhét múlva, remélem sikerül megfejtenem a titkát. Egyelőre nem szándékozom újra venni.

stunde67
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Antioxidánsok: BHT