Catrice

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kgretu, Módosítva: 2018. július 16.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Könnyed habos primer azonnali "lágy fókusz" hatással a sima, láthatóan pórusmentes arcbőrért.

1.000,- Catrice Prime And Fine Poreless Blur Primer
Ár: 1.000 Ft , Eladó: winniethepooh
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy foxpost🦊

Jelizz

2020. november 7.

Sajnos nem jott be... nem kedveltem eddig se a primereket es ezek utan sem fogom. Az en BB krememmel nem hasznalhato, nem finomitja a porusokat, es csunya darabos maszk hatasu lett a borom tole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 7.

Queen16

2020. október 24.

Az összetevöi rendben vannak, a csomagolása kellemes rózsaszin megkapó, jol zárható kupakal.
Maga a termék nem túl kréme, amikor rákentem az arcomra minrha egy ilyen száraz anyagot dolgoznék el kézzel, bematította a zsiros böröm rendesen, itt ott vannak tág porusaim én matító hatást és tényleg mintha szebb lett volna de baromira kukacosodik a börömön! Alapozot kentem fölé a kettő együtt borzalmas volt az orromon meg egy két helyen szóval vagy önmagába vagy bb krém vagy hidratáló hatsu vizesebb alapozo fölé fogom csak használni, száraz börüeknek abszolut nem ajanlom zsiros tág porusuaknak ajanlom akár önmagába vagy az is lehet alá kell hidratálni még ki kell tapasztalnom mivel tudom elérni a legjobb hatást de a texturája ahogy magamra kentem azt hittem elöször hogy lejárt terméket vettem, nem járt le szimplán ilyen meglepő primerekből eddig nem voltam kisérletezgetős eddig csak krémes hidratáló hatásuakat próbáltam nem mondom hogy újra venném már most is előre de ha már megvettem elhasználom, többet vártam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 24.

vajvajszabo

2020. október 14.

Nagyon selymes az anyaga és az arcbőrre kenve azt is selymessé varázsolja. A pórusokat és egyéb bőrhibát nagyon szépen kiegyenlít. Hagyja lélegezni a bőrt így alapozás alá is bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 14.

zsani1500

2020. szeptember 20.

Szépen egyenlíti ki a bőrt alapozás előtt, nem volt olyan érzésem, hogy nem lélegzik alatta a bőröm

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

alliumangulosum

2020. augusztus 16.

Szép és természetes matt hatása van és rajtam különösen látványos, mert hatalmasak a pórusaim. Ezt fölkenve sokkal kevésbé látszódnak, kevésbé zavaróak. Ami még hatalmas pozitívum, hogy nem ül bele a kis ráncocskákba, nem szárít, legalábbis egyelőre nem tapasztaltam ilyet. Majd updatelek, mert még kísérletezek és még csak párszor volt rajtam. Amiért csak 4 csillagot kap, az az, hogy szerintem nem túl "stabil", tehát van egy olyan érzésem, hogy ha hozzáérne valami az arcomhoz, akkor onnan lejönne, elmászna, csúszkálna ide-oda, szóval lehet, hogy jó lenne, ha fixebb lenne. Próbáltam emiatt rápúderezni, de úgy egy kicsit sok és túl száraz hatást kelt. Még próbálgatom különféle kencékkel együtt és majd meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Brunettee

2020. augusztus 3.

Hasznos kis cucc ez a primer. Nem vagyok nagy fogyasztó, de használtam már egyet-egyet. Eddig szerintem ez a legjobb. Látványosan "eltünteti" a pórusokat, kellemes állagúra szárad. Fényvédővel is jóban van, de a színezett hidratálót és alapozót is gond nélkül bírja. Morzsálódást nem tapasztaltam, és szerencsére irritációt is. Biztosan van tőle jobb primer is a piacon, de baráti ára miatt mindenképp megéri, illetve a hatása is jó. És ami még fontos: simán felvittem a bőrre, mint minden más krémet, a helyén marad így is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Jujuci

2020. július 15.

Nagyon szerettem volna szeretni, de nem lettünk jóba. Próbáltam az elkenős és az ütögetős módszert is. Hidratáló krémmel, krém nélkül.. Az eredmény mindig ugyanaz: Kukacosan jön le az arcomról. Pluszban úgy érzem, totál eltömíti a pórusokat, nem lélegzik alatta a bőröm. Nem ajánlanám senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

makeupqueen1

2020. július 13.

Kicsit felve vettem meg a vélemények alapjan, de nekem nagyon bejott. Nem csodaszer, de amit egy primernek tudnia kell, azt kiválóan tudja. Selymesebb bor es persze egyenletesebb, es nagyon jol megtapad benne az alapozó, esetleg korrektor. Neha nekem is morzsalodik de csak ott ahol száraz volt az arcborom, de miota az megszűnt tökéletesen mukodik.

Update: meg mindig imadom es verhetetlen nalam, a nyari melegben is szepen tartja magat. A hidratalos kék tesóját is megvettem es ha a kettot osszekeverem 1:1 arányban úgy végképp nem morzsálódik az arcomon. Ez nekem hidratalokremmel is működött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

marcha

2020. július 13.

Jöttem felpontozni. Mindig drogériás primereket veszek, és a többinél nem igazán láttam, hogy bármit is csináltak volna az arcommal, ez az első, amivel meg vagyok elégedve. Felkenem, és azonnal látom, ahogy feltölti a pórusokat és a kisebb egyenetlenségeket a bőrömön, alapozás után is észrevehetően szebb és vele a bőröm és én pont azt várom egy primertől, hogy a gyógyuló arcomat egységesítse. Tény, hogy fura szaga van, és tény, hogy nagyon óvatosnak kell lenni, különben morzsálódik. Én apró pöttyönként viszem fel, és nagyon finom mozdulatokkal belesimogatom a bőrömbe, majd szintén óvatosan lesöpröm a kis morzsákat. Macerás, de ha már megvettem, elhasználom, és megéri kínlódni vele a végeredményért, úgyhogy elnézem neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

Fiszuli

2020. június 28.

Egy hete kezdtem el használni és azóta sem vagyok jó véleménnyel. Rettenetesen büdös, teljesen természetellenes szaga van. Itt már sejtettem, hogy nem leszünk jóban. Az itteni vélemények alapján, az arcomba "ütögetve" vittem fel, így is botrány. Megpróbáltam kenni (hiába az óva intő kommentek, anno a forró vasalóhoz is hozzá nyúltam...), akkor olyan szinten összeveszett a hidratálómmal (semmilyen termékkel nem történt még ilyen), hogy meg kellett mosakodnom. Úgy néztem ki, mint akinek mindjárt lekukacosodik az egész arca, pedig csak a T-zónába vittem fel. Az "ütögetős" verzió egy rémálom számomra, de így is alig akar rajta maradni a fejemen, még egy óra múlva is olyan, mintha le akarna folyni, annyira borzasztó zsíros érzetet hagy. Érzem, hogy a bőröm fuldoklik alatta. Csak korrektort használtam rá, ha ecsettel, ha újjal viszem fel, lefolyik, lekukacosodik róla, pedig ugyanaz a márka. Undorító. Mi lenne, ha alapozót tennék rá, te jó ég?! Életem első primere, hát megalapozta a továbbiakkal való kísérletezés félelmeit. Egyelőre nem dobom ki, félreteszem, megpróbálom esetleg az ősz-tél beköszöntével elhasználni, vagy ha esetleg majd valamikor hidratálót váltok. Addig is a jelenlegi véleményemet a csillagok számával is kifejezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

Antioxidánsok: BHT