Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 894-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 894

Professzionális kontúr paletta két könnyen kezellhetó árnyalattal

2 változatban kapható

Ár: 894 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
KERESEM! Catrice Prime And Fine Professional Contouring Palette - 010 Ashy Radiance
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Szabincsepp
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: --
2200,Ft szállítással: Catrice csomag (1x próbált termékek)
Ár: Ajánlott postán maradó levélként vagy Foxpost automatába szállítással 2200,-Ft , Eladó: Kata791
Állapot: Egyszer próbáltak, Helyszín: Taksony, fizetés: OTP-s számlára utalást/befizetést követően ajánlott postán maradó levélként illetve Foxpost automatába küldöm

vikimaja

2020. június 4.

“No makeup makeuphoz” teljesen tökéletes, a bronzosítója nem túl sötét a bőrömhöz, a highlightert egy tömöttebb ecsettel szépen fel lehet vinni, nem lesz tolakodóan csillogó, szép, természetes fényt ad az arcnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

magyaredina

2019. április 17.

Nem szerettem. Túl erős színek, eldolgozhatatlan.
Az ára jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Nem szerettem. Túl erős színek, eldolgozhatatlan.
Az ára jó.

EnciVarga

2019. február 1.

Mivel vilagos a borom, a kontur szin tokeletes hozza, nem tolakodo, szepen felviheto az alapozora, emiatt sajnalom, hogy kivontak a forgalombol. A highlighter sajnos botrany 😃

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Viki9727

2019. január 10.

Adventi kalendáriumban volt. Nagyon szép a színe, kicsit halvány, nagyon erősen kell belenyomnom az ecsetet, és több réteget kell felvigyek mire látszani kezd az arcomon. Tartósnak se mondanám. A highlighter nagyon vissza fogott, hétköznapokra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

lesztii

Korcsoport: < 18
2019. január 9.

A highlighterrel teljesen meg vagyok elégedve, de a kontúr pigmentaltsaga nagyon gyenge

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 9.

Whosthatfitgirl

2018. december 5.

Őszìntèn szólva nem èrtem a rajongó véleményeket ezzel a termèkkel kapcsolatban... Azzal, hogy már nem forgalmazzák, a sminkcuccok világa megszabadult egy újabb botrányos minősègű termèktől. Alapvetően elègedett szoktam lenni a Catrice termèkekkel, de ez...?!?
Nah, de most térjünk a lènyegre a tesztre. Az adventi kalendárba csempèsztèk bele, több, szintèn forgalomból kivont termèkkel együtt (ez egy picit negatìvan befolyásolta a vèlemènyem a kalendárról, dehát olcsó húsnak hìg a leve). Remèltem, hogy egy jól használható, kellemes kis cucc lesz, amit a hètköznapokon tökèletes társam lesz a reggeli sminkelèskor. De nem. Èn próbálkoztam, mindenhogy ès mindennel...ès mègse. Szóval kezdjük a highliterrel, de nem bő lère eresztve: ez csúnya. Alig látszódik a benne lèvő hatalmas, indokolatlan mèretű csillámok ellenère. Nem pigmentált, egyszerűen teljesen mindegy, hogy milyen eszközzel próbáltam a fejemre applikálni...
A kontúrozáshot használatos barna izè, pedig egyszerűen kirobbanthatatlan a csomagolásból. Pigmentáltsága ennek is nulla. Teljesen reménytelenül próbálkozik vele az ember.
Felesleges pènzkidobás lenne, ha mèg kapható lenne, de ìgy örvendjetek vala, hogy nem találkozhattok vele már soha többet a drogèria polcain.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

draculina

2018. október 1.

Sajnos nekem nem jött be annyira. Egyrészt a higlighter része csak egy átlátszó por, csak akkor látszik egy egészen kicsit fényesnek ha 5 rétegben sminkfixálóval lefújt ecsettel krémes alapra kenem fel. A kontúr részének egész normális színe van, nem narancssárga, viszont nagyon nehéz eltalálni a megfelelő mennyiséget, mert egy rétegben alig látszik, 2 rétegben meg bohóc hatása van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 1.

cherry19

2018. október 1.

Nem vagyok egy nagy kontúrozós, de teljesen pozitív csalódás. Miután elfogyasztottam az Essence I <3 nudes-kollekció my favourite taupingját új szín után kutattam, megláttam ezt a szépséget 700ft-ért egy standon, tudtam, hogy egymásnak lettünk kitalálva. És így is lett, most már sajnálom, hogy nem vettem kettőt, nagyon szomorú leszek, ha elfogy. A 010 Ashy radiance verzió jött velem, aminek a kontúrja tökéletes a hófehér-light sárgás bőrömre. A highlight nem nagy dobás, inkább természetes, sötétebbek világosítására használom.
Összességében nagyon sajnálom, hogy kivonják a szortimentből :(

update: hát lol semmi okom szomorkodni, egy életre elég lesz ez az egy is, lassan másfél éve heti többször használom és m i n i m á l i s mélyedést tettem bele, azóta is tart a szerelem. Precízebben felvive kontúr, levegősebb(?)-lazább ecsettel bronzerként is jó nekem...bár nem tudom miért éreztem szükségét updatelni egy rég kivont terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 1.

Összességében nagyon sajnálom, hogy kivonják a szortimentből :(

domcsismiracle

2018. szeptember 11.

Nagyon ritkán nyúlok hozzá. A highlighter gyorsabban fogy, a sötétebb részét nagyon nagyon ritkán használom, nem vagyok valami nagy mestere ennek a kontúrozásnak. Max. az orrom két oldalát szoktam ezzel a barnával kicsit karcsúsítani, a highlightert pedig az orrom tetejére és az arccsontomra szoktam egy pontban kenni, szóval így nagyon lassan fogy.

UPDATE:
A Nagy Kontúrozás Hype miatt viszont egyre többször használom mostmár és rájöttem, hogy tökéletes! Annyira sajnálom, hogy már nem kapható.Nagyon jó a barna, nem csillog, nem narancssárga,a highlight pedig nagyon diszkrét, az én barnább bőrömön nagyon szépen mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

UPDATE:

bova

2018. augusztus 20.

A highlighter részét nem nagyon használom, mert eléggé halovány (főként a szintén Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder-hez képest), de a kontúrozó részt rendszeresen bevetem. Sajnos, nem vagyok 100%-ig megelégedve. Többször fel kell vinnem az arcomra, hogy látszódjon. Összességében annyira nem rossz, úgyhogy már elhasználom, de biztosan másikat választok utána (bár ahogy olvasom, már nem is kapható?!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Arborescens Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.