Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   2,8 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív prizmás ill. holografikus hatás, közepes fedéssel. Önmagában vagy rúzsra kenve is használható.

8 árnyalatban kapható

csiges

2020. június 30.

020 Princess Peach árnyalat
Nekem kicsit a 00-es éveket idézi. :D Nagyon tetszik a színe, de nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

020 Princess Peach árnyalat

babszem81

2020. január 13.

010 Enchanted Gold lett megvéve. Gyöngyház fehér színű, rózsaszín holocsillámmal, de az csak fényként látszik. Olyan sellősnek mondom az összhatását. Picit ragacsos érzet. Közepesen tartós. Nem szárít. Nem allergizál.Nem túl kellemes viselni, mert érezhető, hogy van valami a számon. Rúzs felett is működik, nem szedi le, bár én csak önmagában használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 13.

HChristelle

2019. december 9.

020as "peach princess" árnyalat van meg. Nem vagyok túl nagy lip gloss fan, de olyan szép volt benne a rózsaszín csillám, hogy nem tudtam ellenállni (úgyhogy megvette nekem az egyik barátnőm). Kicsit ragadós viszont egy idő után kicsit megszárad, ezáltal szerintem nem volt túl szép mikor frissíteni akartam rajta még egy réteget felkenve. Az első pár órában azért szép, és nude rúzsokon sokat tud dobni a csillám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

bernadettu

2019. október 30.

Én egy kicsit lemaradva egy tematikus dobozban jutottam hozzá, amit a holo körömlak miatt vettem meg, nekem egy teljesen áttetsző árnyalat van meg, nagyon érdekesen mutat a sok holografikus szemcsével az ajkakon, egyébként olyan mint bármelyik másik szájfény, nem túl tartós.
Kellemes meglepetés volt, de nem egy nélkülözhetetlen dolog, biztos el fogom használni, mert kicsi kiszerelés, bár rúzsra topperként még nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Lina14

2019. október 4.

Én a 040 pink brillance árnyalatot vettem meg. Ez egy pink lilás csillámmal. Nyilván leárazás áldozata, ugyanis általában nem vennék ilyet. Erős színe van, nem csak fénye, de sajnos nagyon vaskoks, szálazódik beszéd közben és mindenhova ragad. Nem a kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

dorottyacs

2019. augusztus 6.

Gyönyörű színe miatt vettem meg de számomra nagyon zavaró az a ragacsos érzés mikor az ajkaimon van és nem bizonyult tartósnak sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

SzL

2018. november 15.

020 Princess Peach árnyalat van meg belőle és hatalmas a szerelem köztünk. Nagyon illik ez az árnyalat hozzám. Pedig fehér bőröm van, de rajtam rózsaszínesnek hat.
Nagyon kellemes a textúrája, pont megfelelően 'ragacsos'. Szerintem egy szájfényhez képest igazán tartós, szépen lefedi az ajkakat és rúzs felé is nagyon jól lehet alkalmazni. A csillámok nem zavaróak, pont megfelelően nagyok és szépen is csillognak.
Egyetlen picike hátránya, hogy gyorsan fogy, de az is lehet csak azért mert túl sokat használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Candy21

2018. július 31.

Nagy kedvemcem annyira szépen csillog odáig vagyok érte. Nekem egy barackos árnyalat van meg ami tele van arany csillámokkal nagyon szépen mutat felkenve. Az állaga nem az a nagyon ragacsos kellemes viselet. A tartóssága kb 1 ó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

zana525

2018. június 29.

Úristen ez annyira szép!!! Mindenképpen megéri!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 29.

Úristen ez annyira szép!!! Mindenképpen megéri!!!

Mesike91

2018. június 20.

Menőőő! A levonás csak azért, mert nagyon durva, ha rendesen keni az ember. Illata nagyon jó, csillámok sokáig fent maradnak, szépen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0