Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 6.

Kiszerelés:   2,8 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív prizmás ill. holografikus hatás, közepes fedéssel. Önmagában vagy rúzsra kenve is használható.

8 árnyalatban kapható

Lina14

2019. október 4.

Én a 040 pink brillance árnyalatot vettem meg. Ez egy pink lilás csillámmal. Nyilván leárazás áldozata, ugyanis általában nem vennék ilyet. Erős színe van, nem csak fénye, de sajnos nagyon vaskoks, szálazódik beszéd közben és mindenhova ragad. Nem a kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

dorottyacs

2019. augusztus 6.

Gyönyörű színe miatt vettem meg de számomra nagyon zavaró az a ragacsos érzés mikor az ajkaimon van és nem bizonyult tartósnak sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

SzL

2018. november 15.

020 Princess Peach árnyalat van meg belőle és hatalmas a szerelem köztünk. Nagyon illik ez az árnyalat hozzám. Pedig fehér bőröm van, de rajtam rózsaszínesnek hat.
Nagyon kellemes a textúrája, pont megfelelően 'ragacsos'. Szerintem egy szájfényhez képest igazán tartós, szépen lefedi az ajkakat és rúzs felé is nagyon jól lehet alkalmazni. A csillámok nem zavaróak, pont megfelelően nagyok és szépen is csillognak.
Egyetlen picike hátránya, hogy gyorsan fogy, de az is lehet csak azért mert túl sokat használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Candy21

2018. július 31.

Nagy kedvemcem annyira szépen csillog odáig vagyok érte. Nekem egy barackos árnyalat van meg ami tele van arany csillámokkal nagyon szépen mutat felkenve. Az állaga nem az a nagyon ragacsos kellemes viselet. A tartóssága kb 1 ó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

zana525

2018. június 29.

Úristen ez annyira szép!!! Mindenképpen megéri!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 29.

Úristen ez annyira szép!!! Mindenképpen megéri!!!

Mesike91

2018. június 20.

Menőőő! A levonás csak azért, mert nagyon durva, ha rendesen keni az ember. Illata nagyon jó, csillámok sokáig fent maradnak, szépen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

andrea91

2018. június 4.

Nekem nem tetszik. Így ránézésre vagány szemgyönyörlödtető giccs, az az azta de szep fajta - nem csodalom hogy itt többen többre is beruháztatok:D
De peldaul nekem ezek nagyon viselhetetlen árnyalatok, legalábbis így bulikázáson kívül nekem nem, egy olyan szín van ami így elmegy egy hétköznapi eseményre: 050 Holy Moly. Én csak ezt vettem meg, többit csak üzletben kézfejen próbáltam. Szerencse hogy nem vettem többet mert nagyon kényelmetlen viselet. Ragacsos, a csillámok bántóak, és ami a legrosszabb hogy tök csúnyán rakódik le az ajkak belsején, egyszerűen undi, lehet ra figyelni de ha kb 15-20 percre megfeledkezel rola...:D és nem van ennél még rosszabb is:D az hogy nem elég vizes hatású. Nem tudom ki hogy van vele, én a jelly alapú fényeket szeretem, nem ülnek be a redőkbe, nem gyűlnek össze belül, nem nagy baj ha kicsit kimennek a 'vonalon' kívülre, stb.
Ez személyes preferencia persze de a csillámos szájfények szerintem nem valók más alapba és a vizesség is kell hogy simítsa a csillámok felett a felületet, úgy tudnak szépen csillogni.
Így hát se nem prizma se nem holo. Bár lassan félek hogy én is elfelejtem mi a holo, manapsag miindenre ráaggatják ami fényes, csillog.
Akkor már inkább egy db dazzleglass.
Akarnék pontot adni de bleh ez nekem semmire se jó.
Akit érdekel ecsettel probaltam 1x, egy szappanra vagy barmi hasznosra szivesen elcserelem:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Akkor már inkább egy db dazzleglass.
Akarnék pontot adni de bleh ez nekem semmire se jó.

dorkaww

2018. március 24.

4 árnyalatra ruháztam be és egyszerűen imádom őket. Gyönyörű csillogós, prizmaszerű árnyalatok. Rúzson és simán is szépen mutat. Kellőképpen ragacsos de ez nem zavaró. Ezzel a szájfénnyel nagyon betalált a Catrice.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

AkInImOd

2018. március 2.

Egyből háromra is beruháztam, mert habár drágának tartom az árát (1200-1400 forint körül volt darabja), szerettem volna újítani extra hatású szájfényekből. A legelső, ami miatt felfigyeltem erre a szájfényre, a 070 'You're So Holo' árnyalat volt. Holografikusnak nem mondanám, hanem gyönyörű szép kékes-rózsaszínes gyöngyház-lila színe van.Magában is nagyon pöpec, de egy pink vagy lila rúzs felett nagyon vagányan mutat.
A második, ami a kezembe akadt, az a 040-es 'Pink Brilliance" árnyalat: ez fuxia pink alapú és kék csillámszemek vannak benne. Magában is szép, bár nincs erős színe, a kék fényesség nagyot dob ezen is, így visszafogott szemsmink mellé nappalra is jó lehet, de egy matt pink rúzst is megbolondíthat - így viszont már mindenképpen esti viseletnek javaslom.
A harmadik, amit inkább már felindulásból vettem csak meg, az a 020-as 'Princess Peach' árnyalat volt.. hát Mario, bocsi, de a hercegnő másik kastélyban van: sápadt/világos bőrűeknek nem áll jól ez a fajta arany-narancs, enyhe lilás-rózsaszín csillogással. Felkenve nagyon dizájn, de egy mélyebb barna bőrűn mutatósabban hat. Ezért viszont nem húzom le, mivel mindhárom nagyon szépen használható magában is, és rúzs fölé is (az applikátor leszed egy pici színt az ajakról, de nem koptatja le látványosan a festéket, a rúzs érintetlenül a helyén marad).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0