Catrice

Ár:   1649 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogarka8992, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

egetoerika

2017. április 19.

Ma nem volt nálam ajakápoló, és hát igen zord volt az időjárás. Hó, szél, eső, hideg. Kellett valami, mert szörnyen kiszáradtak az ajkaim. 700 volt, gondoltam egy próbát megér, hiszen még enyhén színező is - ígérete szerint. Csak úgy sebtében, mint egy ajakápolót, felkeltem. Éreztem, hogy nagyon kellemes érzés, hogy lágy és krémes. Eltelt 2 óra, a kocsiban a visszapillantó tükörbe pillantottam. Hát megdöbbentem. Az egy dolog, hogy a kiszáradás megszűnt. De gyönyörű, enyhe, csillogó színű volt a szám. Hazaérkezésig még egy óra. És még mindig szép. Sajnos csak most akadtam rá. De jobb későn mint soha... Majd huzamosabb használat után meglátjuk, de egyelőre 5

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 19.

KuliKali

2016. április 5.

Leértékelve vettem Ausztriában egy Bipa üzletben.Igazából rúzs fölé kerestem fixálónak,és ezt ajánlották.Nos,arra mg nem használtam,de szájfényként nagyon meg vagyok vele elégedve,hidratál,diszkréten csillog(nekem a színtelen árnyalat van meg) és viszonylag tartós,valamint nagyon friss,gyümölcsös illata van.Egyetlen csillagot az állagáért vonok le,már-már túl krémes,könnyen olvad.
Up.:Sajnos nagyon olvad:(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 5.

Up.:Sajnos nagyon olvad:(((

Kingácska0807

2016. február 25.

Imádom.. Jól hidratál, a színe gyönyörű. Kellemes viselni. Nagyon jó áron, 699 forintért jutottam hozzá egy Rossmann akció keretein belül.Mehet neki simán az 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Mila85

2015. október 11.

010 és 020 van meg. 010 a holos tubusú, az inkább olyan szájfény szerű, kicsit színez inkább fény és ápolás, de a másik gyönyörű, barackos rózsaszín, visszafogott. Illata is isteni, végre nem édes vaníliás és nem erős. Kellemes. Tényleg jól hidratál, puhít véd. De még csak 2 napja kenegetem, kíváncsi leszek mit tud a hidegebb téli napokon. Még lehet veszek egy élénkebb színt, bár én a visszafogottakat szeretem nappalra. Jó az optikai ajakdúsító hatása is, azt szeretem a legjobban, bár alapból is jó a szám formája, de ezzel wow:)) Én ajánlom, főleg a 020 az szerintem sokmindenkinek jól állna. Annak ellenére h csillámos és kicsit maybelline watershine hatású (amit utáltam), nem bántam meg a vételt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 11.

csillu

2015. október 5.

A 040 Romeo & Jeweliet pirosas ajakceruzát vettem meg. Meglepően jól fed és nagyon szép a színe. A piros alapban aranyos csillogás fedezhető fel. Ajkakon igen mutatós. Az állaga nekem nagyon tetszik, jól használható. Nem egy szupertartós darab. Kellemes viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 5.

andrea91

2015. szeptember 21.

A holo tubust vállaltam be úgy hogy nem volt belole teszter kint, ahhoz hogy tényleg holo lesz nagyon halvány reményeket fűztem, persze nyilván nem is az.:) viszont egy gyonyoru csillámos áttetsző szin, szerintem bárkin jól all, én mar backupoltam is. Kicsit keményebb (jó értelemben) mint a régiek, de nagyon könnyen es szepen lehet dolgozni vele. Biztos remek rúzs fölé is, én önmagában hasznalom, ez a mostani kedvenc rohanós szájkencém!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Antioxidánsok: BHT

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.