Catrice

Ár:   1975 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 17.

Ár:   1975 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömlakk 70%-nál nagyobb arányú természetes összetevőkkel, gránátalmaolajjal.

5 színárnyalatban kapható

bernadettu

2020. április 2.

04 SIMPLICITY van meg, nagyon megtetszett a színe, bár hogy 2 réteg kell belőle a teljes fedéshez, kicsit sötétebb a végeredmény ahhoz képest, amit az üvegben látni.
Alap és fedőlakkal 4 napot kb kibírt nálam lepattanás nélkül, az illata egész kellemes, nem az a megszokott festék szag, mondjuk azt meg nem mondanám, hogy mi lehet (talán a gránátalma olaj?).
Egyébként azon kívül, hogy magas a természetes összetevők aránya, semmi izgalmas mutatványt nem tud, picit drágább is, mint a szokásos Catrice lakkok, 1975 magyar forint volt a Müllerben.
Nem bánom, hogy megvettem, de a teljes kollekciót nem vásárolnám fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

Nem bánom, hogy megvettem, de a teljes kollekciót nem vásárolnám fel.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.