Catrice

Ár:   1660 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dunaimano, Módosítva: 2019. október 18.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2019-es őszi limitált kiadás

Hosszantartó, krémes textúrájú, matt hatású rúzs, mely teljes fedést és kényelmes viseletet biztosít.

4 árnyalatban kapható

Vegán

hajnalkahudak

2020. január 12.

Huhúú egyszerűen imádom!! Nekem a Coral Crush árnyalat van meg gyönyörű szín, és meglepően tartós vegán termék. Mint a legtöbb matt hatású rúzs ez is szárítja az ajkakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Puszedli83

2020. január 12.

Naked Petals árnyalat van meg. Kellemes, élénk rózsaszínű, szinte mindenhez passzol. Hétköznapra tökéletes, tartós, kellemes viselet. Igencsak alá kell hidratálni, mert sajnos szárít. Ettől függetlenül szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

anna48

2020. január 12.

A legsötétebb moody plum árnyalatban szereztem be és így télen nem vagyok vele elégedett. Elég száraz és cserepes a szám és minden rúzsnak rendesen alá is hidratálok, de ezen nem segít. A végeredmény csúnya foltos, az állaga nem krémes, valószínűleg ezért halvány a szám simább részein és ül be durván a ráncokba már felkenéskor. Kap még egy esélyt melegebb évszakban amikor nem ilyen extrém a szám állapota.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 12.

dunaimano

2019. december 30.

Egy nagyon szép élénk rózsaszínt vettem belőle. Nagyon tetszik, hogy környezetbarát csomagolást kapott, gyakorlatilag a vásárlás is ennek köszönhető - már persze a rossz napomat követő impulzusszerű "jutalmat kérek" után. Ettől függetlenül kifejezetten szeretem, örülök, hogy megvettem, mert az élénk színe nagyon tartós, matt, és nincs másik hasonló szín a rúzs gyűjteményemben. Bár eléggé alá kell hidratálni, azért rendesen igénybe veszi a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

SzSziszi80

2019. december 17.

Hétköznapokra ideális, meglepően tartós rúzs. Két színben is megvettem és imádom! Egyetlen negatívuma, hogy picit szárítja a szájat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 17.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil