Best of Beauty 2019

Catrice

Ár:   1485   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Sylvy, Módosítva: 2018. február 5.

Ár:   1485
Kiszerelés:   1,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Viszlát pirosság! Praktikus szépségápoló, mely tökéletesíti az arcbőrt: folyékony korrektor közepes fedéssel, zöldben. Puha applikátorának köszönhetően, a krémes textúra könnyedén felvihető és eldolgozható célzottan a bőrhibákon, 18 órás hidratáltságot nyújtva a bőrnek.

Ár: 800 , Eladó: kolibri2777
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
bogi19

2019. január 4.

Konkrétan semmire nem jó és borzasztó az adagolója is:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 4.

Konkrétan semmire nem jó és borzasztó az adagolója is:(

CeCeDrake

2018. március 12.

Senkinek nem ajánlom. Borzasztó termék és haszontalan. Ráadásul szárít hidratálás helyett.
Számomra pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Számomra pénzkidobás volt.

eayolee

2018. február 13.

Hirtelen felindulásból vettem meg egy akció keretében. Először valóban sokáig kellett tekergetni, mire kijött belőle a krém, de ezt én annak tudtam be, hogy fejjel lefelé volt tárolva. Kellemes állagú, nem ragadós a krém. Én reggelente az ujjamra szoktam tenni egy kicsit és úgy dolgozom el azt az orrom körül és az arcom piros részein. Hidratáltságot nem éreztem, de a pirosság csak késő délután bukkant elő újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Manitabarbara

2017. november 22.

Első használat előtt nagyon sokáig kell csavargatni,mire kijön belőle egy hatalmas adag termék.Néhány helyen vannak pirosabb részek az arcomon,oda szoktam felkenni.Alapvetően eltünteti a pirosságot,de nem fog fent maradni addig,ameddig ígérik.Nem rossz, egy próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 22.

Antioxidánsok: BHT

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.