Best of Beauty 2019

Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2017-es limitált tavaszi-nyári trendkiadás

Mély fekete textúrájával ez a szempillaspirál lenyűgözően dús, göndör és hosszú szempillákat varázsol- akár 24 órás tartóssággal.

ProbaBaba

2018. november 15.

NE VEDD MEG! Életemben ilyen borzalmas szempillaspirálllal nem találkoztam! Borzalom nagy a kefe, iszonyat mennyiségű festéket vesz fel! A pillákat összeragasztja! Iszonyat rossz! Catrice, ezt most nagy elszúrtad!!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Shama

2018. november 13.

Tartós (habár strandon nem próbáltam). Nagyjából ennyi pozitívumot tudok róla írni. Hiába próbálkozok, nem sikerül szépen kifesteni vele a szempilláim. Sok festéket vesz fel, a keféje is túl vastag. Nekem úgy tűnik darabos is a festék. Már sajnálom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Fruzsinkaaa

2018. november 1.

Nagyon szép pillákat csinál, viszont eszméletlen nehéz lemosni. Tudom, hogy vízálló és ennek eleget is tesz, de szenvedés lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Cs220

2018. augusztus 30.

Ez egy rémálom. Vastag kefe sok-sok festékkel. Nehéz vele dolgozni, valóban vízálló, de lemosáskor inkább "mindenálló", ugyanakkor a nap végén már kenődik. A leghatékonyabban vazelinnel tudtam leszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

makeupaddict1

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 8.

Nekem ez a szempillaspiral nem igazán lett a kedvencem. Szeretek új szepsegapolasi termékeket kipróbálni, így gondoltam megveszem ezt. Nem bántam meg, hisz ezt is kiprobaltam, de ujravenni nem fogom.
A színnel nincs baj, nagyon pigmentalt és jó fekete, viszont a kefe nagyon sokat visz fel a szempillakra.
A vízállósagat nem hazudtolom meg, sőt nagyon is vízálló. A Garnieres micellasvizemmel NEM tudom lemosni. Még másnap is ott marad, csak lekenődik a szem alá, ezért is utalom felkenni egy kisebb, lazább sminknel. Kipróbálni jó volt, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

dsstr1

2018. július 26.

Egyáltalán nem szeretem. Lehet csak én vagyok béna de nem tudok vele szépen dolgozni. Akárhogy vigyázok felkenődik a szemhéjamra, összecsomósodnak tőle a szempilláim és nincs kedvem ilyenekkel vacakolni. Ha kicsit kisebb lenne a keféje, talán még jó is lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

vpverapapp2

2018. május 22.

Nekem bevált, tartós, nagy, és dús pillákat csinál, és épp elegendő festéket visz fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

bubilany

2018. május 4.

Túl sok festéket visz fel, kenődik, nem akar megszáradni és nem kifejezetten vízálló....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

selmeczireka

2018. március 16.

Szilikon keféje megtetszett. A festék valóban mély/korom fekete, én szépen tudok vele dolgozni, kicsit ugyan sokat vesz föl a kefe, főleg a végéről kell lekenni/lehúzni a terméket használat előtt. Még tesztelem, vettem vele együtt még egy Catrice spirált, eddig a kefe miatt ez jobban tetszik, azonban ami nagy hátránya, hogy egyszerűen nem lehet lemosni, semmivel. Ez akkor valóban jól jöhet, ha sír az ember lánya, vagy elázik, nah de hogy este egy masszív olajos lemosóval + micellás kendővel + micellás vízzel sem törölhető le maradéktalanul, az azért már túlzás. Szerintem. Másnap reggel mosakodás után mindig egy panda néz vissza rám a tükörből :-D. Nah de hát kellet nekem vízálló spirál...4 csillag jóindulattal, aztán kiderül, hogy pár hónap múlva mennyire leszünk "öribarik", bár állítólag limitált kiadás volt, szóval ha nagy lesz a szerelem, akkor majd elsiratom, hogy nem lehet kapni...de utoljára, a síráshoz csakis ezt a spirált kenem föl :-).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

_zsulu_

2017. szeptember 13.

UD,09.13.: Visszaszívom, pocsék akárhogy erőlködöm vele. Már pár hét használattól is elkezdett kiszáradni és peregni. Masszív csomóként áll a kefén, ezzel aztán nem lehet sehogy szétválasztott szempillát festeni. És amit eddig egy spirálnál (főleg vízállónál) sem tapasztaltam: rendszeresen felkenődik a szemöldököm alá délutánra, még most is amikor már nem zsírosodik úgy az arcom a hűvösebb időben.

'17. 08.24.: Az első pár használat után annyira utáltam (annyi festéket vett fel a kefe, hogy ha csak odaérintettem a szememhez rögtön egy tenyérni csumpás festékpaca lett a szempillám :/), hogy ha nem ez lenne az ötödik kibontott és polcon rohadó spirálom, rögtön kidobom, de így próbálkoztam még vele. Először hagytam 1-2 hétig állni, hogy kössön a festék, majd vettem a Rosmannban eldobható szilikon spirálkefét hozzá. A kefe még mindig picit sok festéket vesz fel, de jobb lett a helyzet. Úgy használom, hogy miután kifestem a pillám, átmegyek rajta egy tiszta spirál kefével és a végeredmény csodásan szép ívelt és szétválasztott, így elhasználgatom mostmár. Továbbra is fennálló negatívumai, hogy lassan szárad/ a nap folyamán picit maszatolódik, illetve mint minden vízálló catrice spirál: lerobbanthatatlan, többszöri olajos lemosás után is marad nyoma. Mivel elég viszontagságos a kapcsolatunk de összességében a végeredmény szép, gyenge négyest kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.