Catrice

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. július 21.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2015-ös márciusi limitált trendkiadás

bugosgizi

2016. szeptember 5.

Ahogy a leárazottan ott sírdogált utánam ez a két pirosító nem volt mit tenni haza kellett hoznom őket. Szerintem nagyon jó döntés volt. Jól egyenlítik egymást. :) Ha valaki nem olyan pirosítás guru (ahogy én sem) akkor is jól el lehet boldogulni vele. Persze csak ésszel és módjával mert különben a pinkes színnel oda lehet csapni rendesen. XD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Csillag92

2016. április 9.

Megvettem a sötètebb szinűt. Rossmannba volt fèláron. Mivel nagyon erős pink ezèrt csak keveset használok belőle. Szerintem sokáig elèg lesz nekem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Kamillavirag

2016. február 7.

Kicsit erős, de szép színe van a sötétebbiknek. Kevés is elég belőle, Viszont egyáltalán nem tartós és porzik is. Azért valószínűleg elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

Mackobunda

2015. november 15.

Akciósan vettem meg, limitált kiadás. C02 Madame De Pinkadour árnyalatban használom, ami egy nagyon szép élénk rózsaszín. A bőrszínemhez tökéletes. Építhető, de nem kell belenyomni az ecsetet, hogy rá tudjam vinni a pirosítót. Kicsit porol, de nem vészes. Csomagolása is stabil, masszív darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

dindori

2015. november 8.

Leárazáson vettem meg mindkét színt. A világosabb nagyon természetes, egy rétegben kb semmi sem látszik belőle,de szépen lehet építgetni. A sötétebb szín is nagyon tetszik, megtaláltam vele az arany középutat, így mindennapokra is tudom használni és már többen is megdicsérték. :) Egy bajom van velük, mégpedig, hogy nagyon porolnak, óvatosan kell belenyúlni az ecsettel. (emiatt viszonylag gyorsan is fogy a világos)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 8.

LadyLatte

2015. május 10.

Az erősebb árnyalat van meg, rettentően pink és feltűnő is, de én szeretem, esti bulis sminkhez tökéletes, mindennapokra csínján kell vele bánni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 10.

Vancsi

2015. április 5.

Gyonyoru a vilagosabb szine, nekem pont jo, nagyon termeszetesnek latszik. Meg egy pozitivum hogy nem tesztelik allatokon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 5.

lines83

2015. március 3.

Ma megvettem a világosabb színűt. Olyan pirosítót szerettem volna amivel szép porcelán baba arcot tudok magamnak varázsolni. Hát ez nem olyan. :( Alig látszik a bőrömön! Gondoltam azért mert talán nem elég világos a bőröm. Kipróbáltam a kislányom arcán akinek hófehér bőre van és rajta sem látszott! Eléggé porzik is. Csalódtam! Azért majd még tesztelem, hátha több rétegben jobban mutat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 3.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kaolin 0 0