Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

tishargitay

2017. január 25.

Szerelem volt mikor megvettem. De nekem túl folyós, egyszerűen nem tud megszáradni rendesen. Kár, pedig a rózsásat meg a barnásat vettem meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

Csirip74

2016. november 13.

Két árnyalatot is vettem egy mülleres utolsó darabos akcióban. A zöldest és a szürkést. Megtanultam használni és nagyon szeretem. Nem szabad azonnal kinyitni a szemem amikor felkenem. Úgy tartós marad egész nap. A csillámos szemfestékek a gyengéim, nagyon jól mutat rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

Evihali

2016. január 9.

A gyönyörű csillogós színe miatt vettem meg. Felvitele nem egyszerű, a hozzá tartozó ecset szörnyű számomra, vagy nem visz fel semmit, vagy túl sokat vesz fel. A szemhéjon eldolgozva a csillámokon kívül szinte semmi szín nem marad. Ha kevésbé dolgozom el, akkor is nagyon hamar elmászkál, szemhéjalapon is. A csillámok benne viszont eszméletien tartósak, és szépen is mutatnak. Alkalmi smink készítésekor néha használom a csillogása miatt, de biztos, hogy nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.