Catrice

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. május 13.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ajakápolók

• selymes és finom ajkakat eredményez
  • gyengéden tonizálja az ajkakat

3 árnyalatban kapható

Ár: 500 Ft , Eladó: wd1102
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest II. vagy IV. kerület, fizetés: személyes átvétel vagy Foxpost

lilaszilva

2021. október 20.

010es árnyalat
Bár a tégelyben erős rózsaszínű, rajtam semmi színe nincs. Inkább csak egy finom fényt ad az ajkaimnak. Kellemesen selymes érzés használni, finom az illata, de gyorsan fogy, mert puha. Közepesen hidratál, viszont tartós. A karton csomagolás plusz pont!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 20.

010es árnyalat

Klaudia06

2021. július 12.

Nem szeretem a rúzsokat, de szeretem ha van egy pici színe és fénye a számnak. Ezért előszeretettel veszek színezett ajakápolókat.
Nagyon szeretem az állagát. Könnyed , hidratál és bármikor fel tudom kenni a számra. Nincs kellemetlen és erős illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 12.

Liara0826

2021. július 10.

Kezdett jobban érdekelni a sminkelés világa, viszont félve közeledtem a rúzsok felé. Egyrészt egy erősebb árnyalat nem előnyös számomra és nehezen is tűrtem meg még az ajakápolókat is a számon. Mindig irritált ha valami van rajta, viszont 1-2 ajakápoló már egész jól bevált és hozzászoktam így gondoltam jó lenne egy színezett is, az tökéletes ajak smink lenne számomra. Ezt a terméket itt láttam meg, majd pont akciós volt a drogériákban. Dm-be vettem talán 580 forintért a legvilágosabb árnyalatot és tökéletesen passzol az ajkam eredeti színéhez. Jól ápol, van egy kis színe és szép fénye van. Hétköznapokra tökéletes és megállja a helyét a sminkben kezdőknél is mint nálam.

Update
Nyáron nehezen viselek még színezett ajakápolót is, azon felül ha nagyon száraz az ajkam 2 ápoló van rá és ez nincs köztük. Hosszabb távon nem igazán használtam ki, hogy kapjon egy kis színt az ajkam, viszont pirosítónak tökéletes! Szerintem ez megállja a helyét egy ilyen kettő az egyben terméknek is, én viszont manapság már csak pirosítónak használom és teljesen bevált, a színe tökéletes a hófehér bőrömhöz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 10.

Update

MissSejla

2021. július 3.

Kellemes, es tenyleg hidratáló. Ad egy kis szint es, de konnyu kimenni vele a vonalbol. Egy ido utan nem valami esztetikus maga a termek, nem sziivesen hasznaltam fel ev utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Doridia

2021. június 7.

A 10 Flirty Rose árnyalatot szereztem be. Nagyon szépen megszínezi az ajkakat, viszonylag tartós is (az első evésig, ivásig) de nem igazán hidratál. Elhasználom de nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 7.

bugeyes

2021. május 19.

A legvilágosabb árnyalatban van meg és a finom, éppen csak leheltnyi színe tetszik is, azonban ajakápoló balzsamnak ez sajnos édeskevés, nem hiszem, hogy újra fogom venni. Ilyen árban vannak sokkal jobb, bevált ajakápoló termékeim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

candices

2021. április 23.

Már régóta kerestem színezett ajakápolót, ami tényleg hidratál és a színe is szép természetes. A 020 Fashion Mauvement teljesen megfelelt erre. A balzsam is elégnek bizonyult számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

AventurinAnimo

2021. április 14.

A 030 számú Untold Story árnyaltot használom.
A színével és állagával meg vagyok elégedve, könnyen felvihető és a szín is tartós.
Ami miatt le kell vonnom pontot az a hidratálás. Önmagában nem elég, egy másik ajakbalzsammal együtt használom, mert különben ugyanolyan száraznak érezném az ajkaim, mint felkenés előtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

A 030 számú Untold Story árnyaltot használom.

Brunettee

2021. április 1.

A legvilágosabb árnyalatot kivéve megvettem mindegyik színt. Egy kedves fórumtársnál láttam meg, és nyilván szükségem is volt rá nagyon. Szerintem korrekt termék, viszonylag jól hidratál, a színe szép, és tényleg nagyon természetes. Tökéletes azokra a napokra, amikor az ember csak alig sminkel, mégis feldobná az összképet valamivel. (vagy, ha a rúzst hagynánk el valamiért). Szeretem nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 1.

agoca

2021. március 26.

Ez mennyire jó termék! Pont annyi szine van, ami még termeszetes és nagyon jól ápolja az ajkakat. Kisebb a megszokottól a mérete, de így is megéri, mert természetes, my lip but better feelinget hozza. Egyáltalán nem ragacsos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 26.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Flower Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-1, Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Synthetic Wax, Cetyl Alcohol, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Caprylyl Glycol, Lecithin
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Lecithin, Hexylene Glycol, Polyhydroxystearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Ascorbyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Citronellol
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 6 / CI 15850, D&C Red 6 Lake, Red 28 Lake / CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2