Catrice

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. május 13.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

• selymes és finom ajkakat eredményez
  • gyengéden tonizálja az ajkakat

3 árnyalatban kapható

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. augusztus 21.

Végre egy termék, ami pont azt nyújtja, amire tervezték. Nem árt, ha mindig van a táskánkban egy hasonló ajakkence, amivel pár másodperc alatt, akár tükör nélkül is javíthatunk kicsit a "fizimiskánkon". Akár utazás közben is egyszerűen használható.
A 020 Fashion Mauvement árnyalatot választottam, ami éppen csak egy picit fénylőbbé, élettelibbé színezi az ajkakat. Minimálisan azért érezhető, hogy valami van a számon, cserébe viszont hidratáló, balzsamozó hatást nyújt. Ugyanakkor ne gondoljuk, hogy órákon keresztül kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

fannas

2020. július 22.

Nagyon szeretem! Színt ad az ajkaknak és hidratál is. Mivel nem erős a hidratálás, nem is nehéz viselet. Én személy szerint nem szeretem ha érzem, hogy valamit rákentem az ajkaimra. Ez tökéletes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 22.

rosiecheecks

2020. május 11.

Nekem szemely szerint tetszik a csomagolasa. teny hogy nem az extremen kiszaradt ajkakra talaltak ki. Szine kis kellemes ha csak fel akar valamit dobni az ember

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

lzsoficim

2020. április 26.

Imádom. Több színben megvettem már. Kényelmes, hidratál is, szép színe is van.
Nem egy extra hidratálás, nem a cserepesre száradt ajkakat teszi rendbe, de érezni a hatását, miközben ad egy kise xtrát ;)
Nekem kifejezetten tetszik a papírcsomagolás is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Imádom. Több színben megvettem már. Kényelmes, hidratál is, szép színe is van.
Nekem kifejezetten tetszik a papírcsomagolás is.

Jelizz

2020. április 26.

nekem a legvilaosabb arnyalata van meg, enyhe szint ad es egykis fenyt, sajnos nem hidratal kelloen maximum ruzs ala talan elmenne de nem jott be. Es ez a gayti papir vagy karton csomagolas sem nyero.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 26.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Flower Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-1, Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Synthetic Wax, Cetyl Alcohol, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Caprylyl Glycol, Lecithin
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Lecithin, Hexylene Glycol, Polyhydroxystearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Ascorbyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Citronellol
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 6 / CI 15850, D&C Red 6 Lake, Red 28 Lake / CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2