Catrice

Ár:   829 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

A Smokey Eyes Szemceruza, a végén található applikátornak és a lágy, könnyen satírozható textúrának köszönhetően a füstös smink elkészítéséhez rengeteg lehetőséget kínál.  Három, divatos árnyalatban kapható:

• 010 The Black Earl
  • 020 Gloria Greynor
  • 030 It's A Pleasure, Treasure!

draculina

2017. szeptember 3.

Krémes állagú szemceruza, de pöppet dolgozni kell az elkenésével, viszont nekem inkább szürkének tűnik mint feketének. Egy időben minden nap hordtam, néha fekete rúzs helyett is ezt kentem fel, mert eléggé krémes volt :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

pbiankoc

2017. április 5.

Szinte lehetetlen eldolgozni, már majdnem kinyomtam a szemem, mire végre elfogadható mértékben sikerült elmaszálnom. Ráadásul beleül a szemhéjam kis ráncaiba, nagyon csúnya tud lenni, lehet, hogy csak én veszem észre, de akkor is zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

HRenata

2016. július 13.

A kiárusított holmik között találtam a 040 Petroling in the Deep árnyalatút. Intenzív színű, krémes állagú ceruza, könnyű vele vonalat húzni, nem kell kinyomni közben a szemünket. Az ecsetke a másik végén azért nem tökéletes, én nem azzal szoktam elsatírozni. Tartós is, szép is, kedvelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

dainthda

2016. április 26.

Erős fekete színe van és krémes állaga, simán kibírt 8 órát maszatolódás nélkül, persze egy kicsit azért kopik. Füstös szemet viszont nem lehet szépen csinálni a keféjével.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Betti92

2016. április 17.

a fekete verzióját használom, az én elvárásaimnak teljesen megfelel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

a fekete verzióját használom, az én elvárásaimnak teljesen megfelel :)

Bonnieoo7

2015. november 22.

Rájöttem, hogy nincs ennél jobb szemceruza! Egyszerűen megszerettem, nem cserélném le! Hegyezni pedig az Essence hegyezővel lehet szépen. Továbbra is gyorsan fogy, de nem olyan vészes az ára. Az ecset a talpán praktikus, tényleg jól lehet vele satírozni.
Alapcucc nálam, nélküle 1 lépést sem, sehova!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 22.

Alapcucc nálam, nélküle 1 lépést sem, sehova!!!

wifey

2015. november 11.

Összességében nagyon bejön, krémes, intenzív fekete ceruza, nem törik a hegye, hegyezéskor sem. Nem maszatolódik túlságosan, átlagos a tartóssága. Bevallom őszintén, a satírozóját még ki sem próbáltam - egy hete van még csak meg. Szeretem, jó cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

VVioletta

2015. október 11.

Először nem tűnt túl bizalomgerjesztőnek a Catrice márka, gondoltam valami gagyi névtelen ócskaság, de nagyon kellemesen csalódtam, azóta nagy rajongó vagyok! Ajánlom azoknak, akiknek most van a sminkpróbálgatós időszaka, mivel tényleg igazi kincsekre lehet bukkanni fillérekért, és így lehet otthon játszani az árnyalatokkal :) A szemceruzákból a 010 The Black Earl és a 030 It's A Pleasure, Treasure! árnyalatok vannak meg. Napi szinten használom, nagyon praktikus az ecset, én nem tapasztaltam, hogy lejönne. Jó minőség, olcsón, love!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 11.

citronella

2015. július 26.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni,viszont én nem érzem valami tartósnak. :( Legalábbis ebben a hőségben,ami mostanában volt,nem tudtam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

ZsoZsi35

2015. június 22.

040 Petroling In The Deep árnyalatot birtoklom, kemény 400 Ft-ért vettem a Müllerben. Csillogó zöldes kéknek mondanám, ami feltűnően tartós, könnyű vele dolgozni, vonalat húzni. A satírecset inkább tompítja, mint satírozza - figyelni is kell a mozdulatokra, nehogy eltüntessük az előzőleg fel-megrajzolt vonalat. Ha ez sikerül, akkor a helyén marad, nem mászkál el és ennek ellenére lemosáskor sem kell vakargatni - könnyű eltávolítani.
Szeretem használni! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 22.

Szeretem használni! :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.