Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. október 3.

Lelőhely:   drogériák, online

2016 júliusi limitált trendkiadás

"A Folyékony Csillámot alkalmazhatod önmagában vagy alapozóval együtt – a folyékony highlighter egy igazán sokoldalú termék. A természetes és egyedi ragyogásért. Az innovatív üveg kiszerelés, egyedi adagolóval garantálja a pontos felvitelt."

C01 Golden Spirit árnyalatban kapható

Szerkesztői kedvencek: 2016 július

szaboaniita

2016. szeptember 16.

Lemaradtam róla amikor megjelent, szomorú is voltam :( de! Pár napja betértem egy müllerbe és ott volt a leértékelt áruk között a teszter darab szinte teli. Mondanom se kell hogy jött velem haza. Amúgy matt bronzosítót használok de ez a kis csillogás nagyon feldobja;) Szerintem nagyon kevés kell belőle, csalóka lehet különbözô fényeknél, de ott van az! Számomra univerzális termék, használom szemre, arccsontra és a szám fölé is picit. Szó szerint folyékony arany és én imádom!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

nanne

2016. augusztus 11.

Wow, tényleg nagyon jó, szerintem tökéletes hétköznapokra, mert ott van, de mégis visszafogott. Sajnos úgy vettem észre, mindennapi használat mellett gyorsan fogy majd. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Kitti-91

2016. augusztus 1.

Eddig néhány cseppet használtam belőle de már előre sajnálom, hogy ki fog egyszer fogyni! Miiiiért limitált? :( abszolút 5*....bár nálam inkább 10! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

KlaudiaZs

2016. augusztus 1.

Két hétig vadásztam rá a müllerben, mire végre kis csúszással nálunk is kipakolták. Imádom a highlightereket, főleg az arany színűeket, ennyi pénzért pedig szerintem nagyon megéri ez a kis csini üvegcse. Gyönyörű arany fényt ad az arccsontnak, ezen kívül én kulcscsontra, dekoltázsra és vállra is teszek belőle, nem feltűnő, de sokat dob a megjelenésemen alkalmakon. Szerencsére nem szárad túl hamar, így bőven van idő eloszlatni, igazítani. Ahova nekem nem vált be, mivel van egy pici alapszíne, az szemöldökcsont és szemzug, de van más, amit tehetek oda, szóval nem gond. Nálam manapság alapdarab a sminkeléskor, egy jó bronzosítóval párosítva így nyáron csodás, és ami meglepett, hogy a zsíros bőrömön ebben a nagy hőségben is megállta a helyét. Ráadásul még az illata is szuper, nem túl erős, visszafogott, kellemes, szerintem eddigi legszuperebb Catrice termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Regi84

2016. július 31.

Ezt az egy terméket vártam a kollekcióból es nagyon szeretem. A benefit highlightere miatt szerettem volna kiprobálni és tényleg jó. Szépen kiemel, könnyen eldolgozható, stabilra szárad, tényleg nincs benne csillám és a helyén marad a fény. Az ára miatt főleg tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

wishes

2016. július 2.

Azért le a kalappal a Catrice előtt, hogy ennyi pénzét ilyen jó kis cuccot dobott össze! Picit mondjuk boldogabb lennék, ha egy hangyányit rózsaszínesebb tónusa lenne, de ez van, nem ilyen sápatag, malacszínű teremtésekre szokták a nyári kollekciókat tervezni, mint jómagam. :P Amúgy egy cukorka illatú, pont jól kezelhetően folyós, könnyen terülő, bőrbe olvadó kis szépség, gyönyörű csomagolásban! Nem csak aranyos fényt, de egy kis színt is ad a bőrnek, és nulla azaz NULLA darab csillámot tartalmaz, szóval nem kell attól tartani, hogy itt-ott becsillan majd a bőrünk, még vakító napsugárzásban sem. Arccsonton meseszépen mutat! Bár matt érzetűre és elég stabilra szárad, de még így is úgy érzem, hogy kicsit lehetne tartósabb, de más negatívumot nem tudok felhozni ellene :) Vegyétek, amíg van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak