Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2012 november/decemberi limitált kiadás.

Tiszta pigmentek, kezdve az áttetszőtől a vörösig. A Csillogó Rúzs átlátszó gél textúrája finom fényt ad ajkadnak. Ezen felül, hialuronsav összetevői segítenek kisimítani a szád körüli apró ráncokat és az SPF 10 fényvédő védelmet nyújt a káros UVA és UVB sugarak ellen. Az eredmény: puha, sima ajkak.

• 01 Artfully Lustrous
  • 02 Revel The Red
  • 03 Soulful

grizus

2016. február 6.

A Revel the red árnyalat van meg. Gyönyörű szín, pont ilyet kerestem. Ahogy itt valaki mondta, málnás árnyalat. Egy rétegben egész halvány, ha vastagabban kenjük, erősebb a szín de úgy is decens és természetes, ami nekem fontos. Krémes állag és még az illata is finom, vaníliára emlékeztet. Nem túl tartós, de ez engem nem zavar, hisz amúgy se kontúrozok, úgy szeretek rúzst használni, mint egy szőlőzsírt, bármikor újrakenhetem. Remek vétel volt, kár, hogy már nem gyártják, de legalább erre a példányra le tudtam csapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 6.

Hoagirl

2016. január 14.

03 Soulful, a képen lilásnak tűnő árnyalat volt meg ebből a szériából, kifutó termékként akciósan vettem meg. Felkenve csodálatos bogyószín, őszre-télre pont tökéletes. Olyan, mint egy ajakbalzsam, imádtam használni, nem kellett aláhidratálni, csak felkentem és minden tökéletes volt. Vizes hatású, nem túl jó a pigmentáltsága, több rétegben is csak közepesen fed, de én pont ezt szerettem benne nagyon; ápolt és mégis adott egy kis színt. A finise ellenére nem kellett vele nyűglődni, mert nem futott ki a ráncokba, egyszerű volt használni, semmi pepecs meló nem volt vele. Ez az első rúzsom amit teljesen elhasználtam, de olyannyira, hogy rúzsecsettel még a maradékot is kikapirgáltam az aljából. Vérzik a szívem hogy elfogyott, azóta is a párját keresem mindenhol, de sehol nem lelem. :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 14.

pampuska

2015. április 22.

A 03 Soulful árnyalatot vettem meg, potom pénzért leárazva. Minden rúzsomnak ilyennek kellene lennie. Ez az állag szuper és még a szín is jó és tartós. Nem erős a színe, finom halvány, de mégis látványos. Nekem hidratál is, nem emeli ki a száraz részeket az ajkaimon (szinte csak az van, sajnos sokszor rágcsálom is). Nr. 1-es, mindig a táskámban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Mila85

2013. november 1.

Eszméletlen, de én 2 nappal ezelőtt halásztam ki egy kisvárosi rossmann akciós részlegében a 02-est. Amikor megkukkantottam a színt, majdnem vissza is dobtam, h brr, én a nude színek nagykövete, ilyet soha..ősz ide vagy oda. De valami különös erő mégis rávett h húzzak egy csíkot vele 245 Ft-ért.... Na akkor nagyon megtetszett, tényleg olyan mint egy kis ajakbalzsam, de azért ad színt, kellemesen nedves hatású, hidratál, nagyon puha a szám tőle, pedig 3x is átkenem egy nap. Szuperül illik a bőrtónusomhoz is. És nem öregít, engem a sötétebb rúzsok ált öregítenek azt vettem észre, de ez nem. Hát nagyon boldog vagyok vele.
Hoppácsak most olvasom h fényvédős is, de jó:)) Abszolút igaz ami a leírásban olvasható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 1.

Beu

2013. október 11.

01 Artfully Lustrous hoztam haza kemény 250 ft-ért és nekem nagyon-nagyon tetszik :) nem szeretem a túl erős rúzsokat, nem is igazán használok, de szerintem ezt sokszor fogom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

riskababa

2013. szeptember 18.

Müllerben 700 forintért vettem meg a lilás árnyalatút akciósan. Nem szeretem az erős rúzsokat, de ez pont jó, mert ad egy kis fényt és egy kis színt (ha többször átkenem, akkor erősebben látszik). Kellemes viselni, nem túl tartós, de ennek ellenére 5 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

chloe18

2013. augusztus 27.

Sikerült az akciós kosárkában egy érintetlen darabra rábukkannom, így rögtön el is hoztam. Szuper kis ajakápoló/szájfény/rúzs-valami. Ad egy kis színt, miközben egyáltalán nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Szaszmancs

2013. június 18.

Én is mostanában vadásztam le a Revel The Red árnyalatot egy akciós kosárban 800 pénzért. Szuper kis hibrid termék, szerintem a lehető legjobb választás nyárra, nem is értem miért télen próbálkoztak vele élesben. Fedése tényleg csak nagyon enyhe, de cserébe igazán természetes színt és fényt biztosít, kellemes a viselete, fincsi az illata, egyetlen gondom vele, hogy egyáltalán nem tartós. Ettől függetlenül szerintem most nagyon jó társam lesz, úgyhogy kap egy 5-ös alát :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

vador

2013. június 18.

A Soulful jött velem is haza, tényleg nagyon szép, szatényfényű lilaságot lehet vele az ajkakra lehelni, a fényvédelemnek meg külön örülök benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

electropanic99

2013. június 2.

01 Artfully Lustrous árnyalattal lettem gazdagabb. Szépen csillog (mondja a szarka), kellően hidratál. Tartása közepes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.