Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2012 novemberi/decemberi limitált kiadás.

A színek: az átlátszótól kezdve a rózsaszínen át egészen a vörösig. A hatás: izgalmas ragyogás csillámlással vagy anélkül. Az ecset: extra széles és ideális a professzionális és tökéletes lakkozáshoz.

• 01 Artfully Lustrous
  • 02 Holi Hai
  • 03 Revel The Red
  • 04 Soulful

godori

2013. szeptember 12.

A Holi Hai van meg nekem is. Minősége ugyanolyan mint a többi catrice lakkomnak vagyis gyorsan szárad, szép a színe, jó a fedése, a tartóssága pedig 2-3 nap alap és fedőlakkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

aranycsirkee

2013. január 4.

Nemrég vettem meg a 02 Holi Hai árnyalatot, egy rétegben vittem fel, szép egyenletesen fed és gyönyörű a színe, gyorsan megszáradt. Eddig is jó tapasztalataim voltak a Catrice termékekkel ill. lakkokkal kapcsolatosan, most ez sem okozott csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

lilaeper

2012. december 29.

Elég sokat gondolkodtam hogy megvegyem-e valamelyiket,de végül nem tudtam ellenállni,és a 03-as Revel The Red árnyalat hazajött velem,és milyen jó hogy így történt,mert egyszerűen gyönyörű színe van :) Az egyetlen kis probléma,hogy mint az összes Catrice lakk,ez sem túl tartós,de ez egy jó fedőlakkal orvosolható probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

adrika128

2012. december 22.

Az első Catrice-s körömlakkom ,sikerült beszerezni a 02 Holi Hai árnyalatot és nem csalódtam. Nagyon szép színe van, jól fed és gyorsan szárad. A tartósságáról még nem tudok semmit, de biztos,hogy nem rosszabb ,mint az átlag. Ezek után a 03-as árnyalatot is valószínű,hogy megveszem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

gabcsyyii

2012. december 19.

a legsötétebbet már próbáltam és imádom :DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 19.

a legsötétebbet már próbáltam és imádom :DD

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Fényvédők: Benzophenone-3
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Barium Sulfate, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Ci 15880, CI 77491, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.