Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2019. március 11.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Kitekerhető krémes szemfesték-stick.

metzaniko

2018. április 13.

Elégedett vagyok ezzel a termékkel, egy rétegben is intenzív színt ad, szemhéjalap nélkül is tartós, mondjuk az eldolgozása néha több időt igényel mint várnám, ezért csak a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

skin

2017. május 1.

Mostanában nagyon megkedveltem a szemhéj stifteket ,ahogy megláttam ,hogy a Catrice-nek is van arra gondoltam veszek egyet hiszen a márka termékei zömmel jók. Nos erre ez kevésbé igaz.. Már ott kezdődik,hogy a szemhéjon mászkál a nap végére mindig van egy ,,árnyéka '' alappal sem jobb a helyzet. A pigmentáltsága hát az szegényes,ami érdekes hogy a kézfejemen próbálva jó,de ezt a hatást a szemen csak a sokadik réteg képes elérni ,de az nem ajánlatos mert akkor nagyon csúszkál. Ez a kis termék nem jó kicsit megpótolva ezért az árért van jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 1.

VargaKata15

2017. április 26.

Vegyes erzelmeim vannak. Arnyalatonkent eltero tulajdonsaggal rendelkeznek a ceruzak. Nekem a 060 In The Taupe Pen nagyon maszatol, kenodik, alig lehet hasznalni. A tobbi viszont jol mukodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

erynis

2016. december 11.

Lehet az én termékem is hibás, de nekem egyáltalán nem tart. 1-2 órát is nehezen bír, színház előtt vittem fel, mire hazaértünk, már szinte semmi nem látszott belőle, csak a ráncocskákban. Nekem sajnos nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

csillu

2016. július 28.

Előre megjegyzem, lehet, hogy az én példányom hibás, de szerintem ez borzalmas. A szín gyönyörű, az első réteg tökéletes, siklik a szemhéjon, bár a szín nem túl intenzív. Ezért próbálkozik az ember egy második réteggel, hogy intenzívebbé, mélyebbé tegye a színt. A második réteg felszedi az első réteget, amitől festetlen területek lesznek a szemhéjon. És oda többé már nem lehet felvinni a színt.
Kb 10 perc alatt nekem becsomósodott és úgy néztem ki, mintha valami filléres gagyi cuccot használtam volna. Foltos, csomós, beül a ráncokba. Nekem abszolút pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

lbetti

2016. április 24.

Néhány napja sikerült beszereznem ezt a csodát a 060 In the taupe ten árnyalatban. A szemhéjpúder ceruzát akartam először megvenni, még annak ellenére is, hogy nem olvastam túl jó visszajelzéseket a termékről. Épp azon gondolkodtam, hogy mit csináljak, amikor megláttam ezt a tollat. Kicsit félve vettem meg, de 1-2 nap használat után azt kell mondanom, hogy nagyon jól működik. Mindenféle alap nélkül kentem fel a szemhéjamra, simán kibírta a 12 órás munkát, nem csomósodott össze, meg se mozdult. 5* :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

Antioxidánsok: BHT