Catrice

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   14,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2021. július 14.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   14,5 g
Lelőhely:   drogériák, online

2019-es Sun Glow kollekció limitált kiadás

Az extra nagy, préselt kiszerelés a fényvisszaverő pigmentek és a selymes textúra révén akár az arcnak, akár a testnek fényes ragyogást biztosít.

C01 SUNKISSED GLOW árnyalatban kapható

Blackxentric

2019. augusztus 18.

Már ránézésre is nagyon fényes. Persze én nem sajnáltam elsőre jól belenyúlni az ecsettel. Brutális fénye van, ez aztán az űrből is látszik. Órákig voltam a napon melegben és jelentem túlélte, tartóssága kiváló. Első használat után már imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Amadea

2019. augusztus 17.

A bronzosító párjához hasonlóan ezt is nagyon szeretem. Hatalmas kiszerelés, de csak arcra használom, egyszer próbáltam ki a kulcscsontomon, de olyan furán nézett ki, inkább lemostam. Nagyon fényes, de nem csillámos darab, olyan ezüstös arany fénye van. Nagyon pigmentált, de krémesebb, mint a Glow Patrol darabjai.
Minden highlighterbolondnak érdemes vetnie rá egy pillantást - aki pedig (még!) nem az, annak is.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Vanessza0420

2019. augusztus 13.

A tökéletes highlighter. Gyönyörű színe van, elég nagy kiszerelés úgyhogy egy jó darabig kitart. A nap végén is tökéletesen fent marad a helyén, fixálás nélkül is. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol