Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 996-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: csibe0704, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 996

Az égetett Bronzosító Púder ásványi anyagokat tartalmaz, fényvisszaverő pigmentekkel az igazi napbarnított hatásért. A textúra könnyen kenhető és lágy, matt hatást biztosít. A púder intenzitása több réteg felvitelével növelhető – a természetes, napbarnított arcbőrért.

Ár: 996 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Sun Glow Mineral Bronzosító Púder 010 golden light
Ár: 900 Ft , Eladó: lbetti
Állapot: Nehanyszor probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, de eloreutalas utan szivesen postazom is
kismadár

2018. február 10.

Drogériás viszonylatban elég jó bronzosító, jó nagy adag, lassan fogy, de sajnos kicsit narancsos a színe. Ha óvatosan bánunk vele, szép végeredményt lehet vele elérni. Én a 010 Golden Light színt vettem, de ez sem nagyon világos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

berniponi

2017. november 26.

Nemrég kezdtem próbálgatni a catrice termékeket és azt kell mondjam, őt nagyon szeretem. Természetes, de nem túl halvány. Nem sárga/téglaszínű, nem tűnik el 2óra múlva. Nem pattogtam ki tőle. Bár egy picit porzik de annyira nem zavaró. Újravenném.

UPDATE: De igen is sárga szinű és nagyon halvány és lekopik 2 óra múlva..:D
Hétköznapokra szuper, de én már nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

UPDATE: De igen is sárga szinű és nagyon halvány és lekopik 2 óra múlva..:D
Hétköznapokra szuper, de én már nem venném újra.

Schuy

2017. augusztus 10.

Bronzosítók terén nagyon tapasztalatlan voltam/vagyok, viszont ezzel a termékkel nagyon meg vagyok elégedve! Nagyon világos a bőröm, viszont ezzel a bronzosítóval végre egy kis életet tudok lehelni az amúgy fakó arcomra :) Szép a végeredmény, és tartós is. Ráadásul már használom kb 2 hónapja, de még mindig olyan mintha semmi sem fogyott volna belőle. nálam 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

lucintaa

2017. július 14.

Müllerben vettem, kiárusításban van, elhoztam az utolsó darabot. Igazából nem terveztem megvenni, de megláttam, hogy a mostani Catrice készlet kisöprés egyik terméke, és amúgy is csak két bronzosítóm van, plusz egészen elfogadható színe volt, így gondoltam, elhozom.
Jelentem: imádom! :) Az én hófehérke bőrömre is tökéletes, nagyon szép hatást ad az arcnak. Kevés is elég belőle, jól eldolgozható. Nem teljesen matt, a napcsókolta kinézet mellé ad egy enyhe csillogást.
Örülök neki, hogy megvettem, sokszor hozzá fogok nyúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

Örülök neki, hogy megvettem, sokszor hozzá fogok nyúlni.

tara95

2017. június 21.

Hangosan motyogva sminkelek.
- Vennem kéne egy bronzert...Dave!
*gépezik*
- DAAAAVE!!
- Mi van?!!!
- Nem túl fehér a fejem a nyakamhoz képest?
*alaposan megvizsgál*
- Hm. A nyakadhoz képest nem. A környezetedhez képest meg NAGYON.

Na, hát ilyen színeim vannak. Nagyon szerettem volna egy sötétebb színt adó terméket érthető módon de mindig rájövök, hogy jobb nekem bolti zsírként (Úri nő nem barna) rohangásznom mert ez is sötét és narancs rajtam, nehéz eldolgozni, porol és a tartóssága kb nulla. Barátosné elégedetten használja. Hármas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

Hangosan motyogva sminkelek.
- Vennem kéne egy bronzert...Dave!
*gépezik*
- DAAAAVE!!
- Mi van?!!!
- Nem túl fehér a fejem a nyakamhoz képest?
*alaposan megvizsgál*
- Hm. A nyakadhoz képest nem. A környezetedhez képest meg NAGYON.

lupiusz

2017. május 12.

Kb. egy hónapja van meg, egyben ő az első valóban használt bronzosítóm. Egyelőre még tanulom a használatát, de ahogy olvasom, nem én vagyok az egyetlen, akinek problémát okoz az, hogy eléggé porzik. Igazából első lépésben nem is a "tömbből" veszem fel a port, hanem a teteje belső oldalán, meg a karimán összegyűlt cuccost szedegetem össze, és meg is vagyok az egyik oldallal. Egyébként szép a színe, de tartósnak egyáltalán nem mondanám. A jó vélemények alapján vettem meg, de lehet ez gyakorlottabb kezeknek való. El fogom használni (már ha elfogy valaha, mert akkora adag:D), de nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

rayeri

2017. március 12.

Nemnemnem, nekem nagyon nem jött be! Nagy Catrice fan vagyok, ezt az itteni vélemények alapján vettem meg, bár ne tettem volna! Nagyon sötét (a nem hófehér bőrömön is), nagyon porol, visít, hogy rajtam van, képtelen vagyok bánni vele. Egy kis időt még adok a kapcsolatunknak, hátha kitapasztalom a használatát, mert az összetevői szépek és mások olyan lelkesek vele kapcsolatban. Egyelőre csak az összetevők miatt 2 csillag, amúgy nekem eddig pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 12.

gioia

2017. január 13.

Finom, fényes, éppenhogy homokszíne van. Télen tökéletes bronzosító, nyáron egy sima bronzosító fölé szoktam tenni fényesítés gyanánt. Annyira nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

ftmea13

2016. november 30.

Na végre A bronzosító! Kipróbáltam már párat - oké sokat a boltban -, de muszáj, mert fehér a bőröm és eddig ahányat megvettem, sárga volt a fejem. Itteni vélemények alapján döntöttem úgy, hogy jön velem haza, bár igazából a másik hasonlót olvastam, és rosszat vettem le a polcról, de nem bánom, mert ez is tökéletes. Nekem annyira tetszik a csomagolása is, meg hogy ilyen kis domború a termék. Jól mutat az arcomon, bár keveset használok, épphogy ott van, de akkor is tökéletes számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 30.

Lilla777

2016. november 18.

Nagyon szép a színe, a fedése és a tartóssága is megfelelő. Nyáron nagyon jól mutat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.