Catrice

Ár:   900 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 6.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó fedőlakk, mely intenzív fényt ad és tökéletesen lezárja a körmöket. A sárgulás elleni formula fokozza a körömlakk színének ragyogását és tartósságát.

Debreczeni

2019. április 15.

Catrice iconails fölé használom, az magában is elég tartósnak bizonyult más sima lakkhoz képest. Olyan nem lesz, mint egy géllakk, de nagyon szép fényes réteget alkot. Gyorsan szárad. Eléggé folyik, ezért a csöpögéssel vigyázni kell.
Egy negatívum, hogy minimálisan feloldja a lakkot (ha többször húzom át elmaszatolja), és mindig le kell törölni, mert visszatéve a lakkban úszkál fura állagban a színes lakk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

arimer

2019. április 12.

Tényleg szep a fénye, gyorsan szárad. Elég folyekony, siman szetcsepeg, ha nem vagyok eleg gyors.
Update: naaagyon megszeretttem, baromi gyorsan szárad, kiveve az esence lakkjaimon, mert azokat a világon semmi sem tudja megszaritani.
Gyonyoru fenye van, géllakk hatásu csillogást ad, nekem pont ez kell 😁

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Gyonyoru fenye van, géllakk hatásu csillogást ad, nekem pont ez kell 😁

Ingrido

2019. január 26.

Vannak körömlakk szárító folyadékok, amik hígak. Az nekem nem jön be. Én olyan gyorsan száradó cuccot kerestem, ami szép fényes fedést is ad. Na, ez nem az. Sajnos nem ad fényt, sőt az eredeti lakk fényét is tompítja. Tartóssága nulla, az amúgy tartós lakkot leszedi 3-4 nap alatt. Én egy Astor ugyanilyen funkciójú terméken szocializálódtam, az lehet, hogy oldotta kicsit a színes lakkot, de olyan pöpec fényt adott, hogy ihaj-csuhaj, és soha-le-nem-koptathatóvá tette a lakkot. Plusz, 10 mp alatt kopogósra szárította a lakkot. Szóval ezt vártam ettől a terméktől is, ehhez képest gyengén teljesített.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

Lina14

2018. június 16.

gyorsan száradó a fenéket
nekem nem ajart megszáradni, pedig nem is nailart fölé kentem, hanem 2 réteg lakk fölé (alaplakkal együtt, és az a másik kettő gyönyörűen megszáradt 10 perc alatt), másnap párnanyomokkal keltem a körmömön, pedig vagy 1,5 órát ültem még az asztalomnál, miután megcsináltam a körmeim, és nem is fürödtem utána, mert az előtte megvolt, csak elmentem aludni
aztán gondoltam, hogy nyomdázás fölött is kipróbálom, de elkent mindent, pedig négyszer is megpróbáltam, plusz buborékos is lett
nononononononooooo

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

gyorsan száradó a fenéket
nononononononooooo

Timi01

2018. június 4.

A Seche Vite helyett szerettem volna egy olyan gyorsszárítót ami nem lesz buborékos és nem húzza vissza a lakkot. Ez a lakk nekem könnyebben beszerezhető, ugyanolyan gyorsan szárít -felkentem, kb 2 perc múlva arcot mostam, semmi baja nem lett a törölközőtől sem. A krém és csillámos lakkot sem húzza vissza pedig nem voltak szárazak amikor rájuk kentem. Eddig nagyon tetszik. Azt még nem sikerült megfigyelni, hogy tartósabbá teszi-e a lakkozást de nagy bajt nem csinál, ha mégis elkezd rosszalkodni jelezni fogom.

Tartósságot még mindig nem tudok mondani mert kölcsönadtam anyukámnak aki soha nem tudja, hová teszi a fedőlakkjait vagy egyáltalán hogy van-e neki. Ma hoztam haza és a parkolóban leejtettem. A betonra, ahogy illik. És semmi baja nem lett. Nyilván szerencse kérdése is, hogy hogyan esik az üveg de strapabíró, már ezt is tudjuk legalább :)))).
Még annyi jutott eszembe, hogy vékonyabb állaga van, ha valaki a vastagabb fedést szereti, akkor nem biztos hogy neki tetszeni fog.

Huh, rossz hír. A nyomdázást elkeni, a sima és a Moyra nyomda lakkokat is, akinek viszont még van fehér Essence lakkja, azt nem. Ennek ellenére nem tudok rá haragudni mert amiért vettem abban jó, nyomdázáshoz pedig veszek Essence-t, arról írtátok, hogy nem maszatolja el a mintákat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Acetyl Triethyl Citrate, MEK
Színezékek: CI 60725

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)