Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Belle91, az összetevőket feltöltötte: orsii21, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Vestara

2015. május 19.

Még frissen is olyan volt az állaga, mint egy évek óta beszáradt terméknek....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

Még frissen is olyan volt az állaga, mint egy évek óta beszáradt terméknek....

NixonB

2013. december 9.

Szemhéjalapok közül a leggyengébb amivel eddig találkoztam. Meglepő olvasni, hogy a többség mennyire elégedett vele. Nekem már a felvitellel is akadtak problémák talán beszáradt terméket hoztam el de az applikátorral alig tudtam felkenni. Csomósodott felette a szemhéjpúder és nem is lett tartósabb. Az árnyalata tetszett, volt hogy önmagában kentem fel ezért adok neki 2 csillagot 1 helyett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 9.

SmartMouse

2013. június 12.

Szép színt ad a szemhéjnak, na de azért tartósságban hagy némi kívánni valót maga után. Az Artdeco jobban bírja nekem és még tovább is tart, ez a kis tégely nekem nagyon gyorsan kifogyott, pedig nem gyakran használtam. Persze biztos jobb lenne, ha nem lenne rejtett szemhéjam, de akkor sem perfekt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

Criszty

2013. május 7.

2 éve használom és nagyon szeretem. Szép az alapszín,amit ad (van hogy nem is viszek fel rá semmit, csak tussal kihúzom a szemem és kész). Nekem nincs bajom a tartósságával, nem mászik sehova és nekem nem is szokott csomósodni, összegyűlni a redőkben. Kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

andi91

2012. november 17.

Nemrég kezdtem el használni, nagyon szép alapszínt ad a szemhéjnak, az állaga is nagyon tetszik. A tartósságával gondok vannak, a nap végére már eléggé rendesen összegyűlik a festék a szemhéjredőkben. Ettől függetlenül én szerintem újra fogom venni, mert nagyon tetszik a szép, természetes színe, és hogy egy csipetnyi csillogást is ad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

varadi85

2012. október 11.

Már használom egy ideje, és nálam nagy kedvenc, sokkal jobb mint az essence szemhájalapozója.
Szépen el lehet dolgozni, egységes színt ad a szemhéjnak, és tartóssá teszi a rá felvitt festéket.
Itt megtaláljátok a kedvenceim között: http://theverystyle.blogspot.hu/2012/08/augusztusi-kedvencek.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 11.

azepretaztszeretem

2012. július 21.

Nem valami jó alapnak... Viszont jó krémes szemhéjpúdernek, mert a színe tényleg jó. Több jó nincs is benne sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.

krisztinakoteles

2012. július 13.

Hónapok óta használom szinte napi rendszerességgel, nagyon szeretem. Probléma nélkül kibírja az egész napot bármilyen festékkel. Amit a legjobban szeretek benne, hogy szép a színe és enyhén csillámos, ezért csak tus mellé is fel szoktam kenni, szép színt ad a szemhéjamnak. Nem is tudom, hány hónapja használom, nem tapasztaltam, hogy hamar elfogyott volna, még mindig van bőven.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

hidewatch

2012. június 11.

Szépen lehet felkenni, szépen terül, jól kenhető, szép alap. Krémességben nálam is veri az artdecot, tartósságban viszont csapnivaló. 2 óra múlva már összegyűlik a szemhéjredőben a rákent festékkel együtt, nálam semmit sem használ, max sminkpróbálgatásra használnám, ha használnám. Mivel nálam az alapvető elvárás a szemhéjalapokkal szemben a tartósság, így csak 2 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 11.

ljudith78

2011. november 13.

"Futottak még" kategória a szemhéjalapozóknál nálam. Azt ArtDeco klasszisokkal jobb, tény hogy borsosabb az ára, de nekem viszonylag sokáig elég egy tégely, tehát hosszútávon nem is biztos hogy drágább, mint ez az alig néhány ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 13.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.