Catrice

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silver, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   drogériák, online

2018 májusi-júliusi limitált kiadás

Vizes hatású, ultra finom púder highlighter. Napszakonként eltérő koncepció: lágy ragyogás a reggeli órákban, nyárias bronz csillogás délután, és erős holografikus hatás este.

3 árnyalatban kapható

pattelin

2020. december 28.

Ajándékba kaptam, magamnak nem igazán veszek dewy hatású dolgokat. Elkezdtem használni és eléggé megszerettem. Főleg a szem alatti területet fixálom ezzel, az egész arcomat nem, mert zsíros a bőröm. Ragyogóbbá teszi a tekintetet, a karikákról elvonja a figyelmet. Eléggé porol... összességében 4 csillagot megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 28.

umpalumpa

2018. szeptember 14.

Kíváncsi voltam arra, hogy egy cseppet sem fényes púderből hogyan lesz vizes/dewy hatású.Sajnos nem volt teszter, így látásból kellett választani. A rózsaszínt lett a nyertes.
Még elég világos a bőrömhöz, bár már sokat fakultam, de idén sikerült jól lesülni. Pirosító tetejére simogatom fel és kicsit kiemeli annak színét. Próbáltam egyedül is, végül is úgy is működött. Picit világosít és van némi fénye, de nagyon-nagyon visszafogott. Vizesnek nem mondanám.

Most, ahogy írom ezt, esett le a tantusz: valszeg egész arcra szánt púder ez! És ha így van, akkor a barnát kellett volna válasszam. Mekkora lüke vagyok :D
Ebben az esetben nyárra nem jó az ilyen olajos bőrűeknek, akik sehogy nem tudják kordában tartani a kifényesedést melegben. Hideg időben kipróbálom az egész képemre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

googles

2018. szeptember 4.

Nezzetek hulyenek, szemhejpudernek vettem, mert vilagos, halvany rozsaszinut kerestem es szinte nincs (nem volt kedvem a mini meretu tularazottakhoz). Ez egyelore jonak tunik, szep rozsaszines, nem csillog nagyon (Bourjois szephejpudetem mar van arra, hehe). Vekonyan fogom hasznalni, nem celom a nyolcvanas eveket visszahozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.