Catrice

Ár:   1625 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. április 1.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

9 tökéletesen összehangolt, hosszan tartó szemhéjpúder, magas pigmentációval, rózsás és barnás árnyalatokban.

DNM

2020. július 28.

Nagyon jó kis paletta, szép szinekkel. Nyilván porol, ezen az áron ez normális. Tartósnak is ítélem, nem 8-10 órát marad változatlan, de azért hétköznapra teljesen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Agnes91P

2020. július 26.

Olyan sminktermék, amit minden nap használok. Szépen lehet vele dolgozni, alatta egy krémes szemhéjbázissal a nap végéig kitart. Munkába, buliba, elegáns alkalomra, mindenhová lehet vele sminket készíteni. Amikor megvettem, még nem voltam oda a két téglásabb színért, mostanában viszont kifejezetten azokkal a színekkel dolgozom legtöbbet, így a teljes palettát kihasználom. Megérte :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Hugee93

2020. május 25.

Mindennapi sminkek elkészitésére alkalmas, kissé porol, de ettől függetlenül kedvelem. Az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Clocleox02

2020. május 3.

Imádom!
Az első nude palettám, de nem tudok betelni vele! Olcsó volt, és már szükségem volt egy olyan palettára, ami természetes, így suliba is hordható. Szépen lehet árnyékolni, könnyen egybe dolgozhatók a színek, nem csomósodik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 3.

Imádom!

kabszi

2020. április 23.

Hétköznapokra tökéletes, de akár látványosabb sminket is össze lehet vele hozni. Én nagyon szeretem, szerintem szépek és "természetesek" a színei, ráadásul a bőrtónusomhoz is passzol és még az összetevő-listája is nagyon rendben van :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Erika50

2020. március 13.

Sajnos nekem nem jött be, nagyon porzik és vannak olyan színek, amelyek nem is látszanak, hiába építgetem. Szeretem a Catrice termékeit, sok-sok mindenem van már a márkától, de ez nem az igazi. Csalódás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 13.

Kinguska09

2020. március 4.

Nekem sajnos nem vallt be :/ hiaba epitgetem “kelloen elokeszitem” a szemhejaimat valahogy hamar lekopik nagyon “porzik” es a szinek sem tartosak illetve nem eleg pigmentaltak
A vilagos szineket elhasznalom ha mar megvettem alapnak de tobbszor nem veszem ujra pedig sok catrice termekem van ez most nem jott be :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Fannie

2020. január 3.

Nagyon szeretem, a mindennapi sminkem alapvető szereplője, ha egy kicsit extrább megjelenést szeretnék, és szemhéjpalettáért is nyúlok. Nagyon szép, természetes, világos nude árnyalatok vannak benne, nekem pont az tetszik, hogy nem hasonlítok egy füstösszemű dívára a sminkelés végén, mert még a legvilágosabb nude árnyalatok is sötétek a szemhéjamon. Az összes palettám közül ez a kedvencem, a romantikus, enyhén rózsaszínes árnyalatú "randisminket" és a tárgyalásra járós, visszafogott szemeket is meg lehet vele alkotni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

Vivyenn

2019. szeptember 28.

Én nagyon megszerettem, szerintem könnyű vele azt a bizonyos "nyílt tekintetet" elérni . :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Zoedobi

2019. szeptember 2.

Utazashoz vettem, kicsi, nem baj ha osszetorik, van benne szin amit tudok highlighternek hasznalni, rozsaszint meg ha nagyon akarom pirositonak. Ha nedves alapra viszed fel szerintem nem veszes a porzasa. Jo kis paletta ar ertek aranyban. Pigmentaltsaggal nekem nincs gondom, szep soft look-okat lehet vele osszehozni. Ara miatt megy neki az 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0