Catrice

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Zafado, az összetevőket feltöltötte: BeaTris, Módosítva: 2018. június 28.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1690 Ft

Kilenc tökéletesen igazodó, erősen pigmentált, hosszantartó szemhéjpúder egy palettába zárva.A paletták mindegyike tartalmaz matt kontúrozó és highlighting, kiemelő árnyalatot a tökéletesen kontúrozott szemek érdekében. A paletta színeit kombinálva lélegzetelállító szemsminket készíthetünk.

Ár: 1690 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1659 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1300 ft , Eladó: Dortya
Állapot: A csomagolásról lekopott a felirat, de érintetlen, Helyszín: Jászberény, Budapest, fizetés: Posta/FoxPost
pennyroyaltea

2019. április 14.

A színei nagyon szépek, de nem túl pigmentált és nagyon porzik. Nem túl drága, de még így is pénzkidobásnak érzem, hogy megvettem, mert szinte sosem használom, nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

ficeglobog

2019. január 18.

Kellemes színek, jól kihasználható kombináció. Nekem ecsettel túlzottan porzik. De csak így tudom használni. A nap végére közel sem tökéletes. Azért szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

tlilla100

2018. augusztus 16.

Gyönyörű színek és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Gyönyörű színek és olcsó.

niki526

2018. június 19.

Hétköznapi palettának vettem meg, nagyon megszerettem. Jól használható színek vannak benne hétköznapokra, illetve alkalmakra is. Alkalmakra nagyon szép, átmenetes sminket tudtam vele készíteni. Tartóssága átlagos, hosszú nap végére összemosódnak és beülnek a ráncokba a színek, de ha használnék szemhéjalapot, valószínüleg nem így lenne. A highlight és a sötétítő szín (felül) is rettentő hasznos, szerintem azok teszik fel a pontot az i-re.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

Mancsoska

2018. május 16.

Nagyon szépek a színei, de nagyon porolnak és darabosak, ellenben nem pigmentáltak. A Copper paletta is megvan, az sokkal jobban használható, nagyon szép krémes színekkel, de azok meg sajnos mind csillámosak.

Update: Adtam neki még egy esélyt, és nagyon megszerettem. Egy új ecsetet próbáltam ki hozzájuk, amikkel sokkal jobban lehet velük dolgozni. Sajnos, még ezzel is porolnak, de elnézem neki, mert nagyon olcsó paletta. A Copper palettát már nem is használom annyira, nem tudom kihasználni a mindennapokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Gina1978

2018. április 24.

Nagyon szép színek, napi szinten használom. A színek nem egyformán működnek, eléggé hullámzó a minőség. Én a világos színeket használom és a feketét. Kézzel viszem fel, ecsettel katasztrófa, porol, képtelenség pontosan dolgozni vele. Az árnyalatok között nincs sok különbség, csillognak, ennyi. A sötétebb színeket nem használom. Bázisra teszem, fixálom, így a helyén marad egész nap. Mindent összevetve elég nagy hibái ellenére mégis kedvelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 24.

BeaTris

2018. április 18.

Nagyon porolnak, de viszont csodaszépek. Egész nap képesek a szemhéjon megmaradni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

takacska

Korcsoport: < 18
2018. február 23.

Nagyon elégedett vagyok vele. Imádoooom. Nagyon pigmentaltak a színei;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 23.

Nagyon elégedett vagyok vele. Imádoooom. Nagyon pigmentaltak a színei;)

tinyblackpaw

2017. december 9.

Alapvetően nem rossz. Szolidabb, hétköznapi de kicsit elegánsabb szem smink készítéséhez mondhatni ideális ha olcsóbb alternatívát keresünk. Meglehetősen porzik, a színek nem kifejezetten intenzívek, viszont a fehér része meglehetősen jól pigmentált. Az összkép kellemes, nem túl rikító de szép. Könnyen lehet eldolgozni, valamennyire tartós ha szemhéjalappal használjuk és valamennyire építhető is. Ennyi pénzért nem vártam sokkal többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Bettu

2017. december 1.

A makeup revolution redemption iconic palettát kerestem, de nem találtam, így esett a választásom rá. Ritkán használok szemhéjpúdert, így kevésbé van összehasonlítási alapom, de meg vagyok elégedve vele, a színei nagyon szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.