Catrice

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1690 Ft

A színezett ajakbalzsam színe az ajkak bőrének ph-értékétől függően változik. Hatása hosszantartó.

1 árnyalatban kapható.

Ár: 1690 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 , Eladó: dettusbettus
Állapot: 3x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy előre utalás után posta
umpalumpa

2019. december 9.

Jan. 3.:
Szép tokja van, tetszik, hogy nem gagyi műanyag, mint legtöbbször. Másodikat fogyasztom belőle, ami igen jó helyezést jelent nálam. Még úgy is újravettem, hogy az elsőnek hamar tönkrement a kupakja. Egyszer csak kijött a műanyag stopper vagy miszösz és nem lehetett visszapattintani. Egy régi Catrice rúzs mentett meg, mert ugyanilyen kupakja volt csak fekete.
A másodiknak is lejött valamilye: az egyik dísz-záró elem, de azt vissza tudom pattintani. Sztem a hidegtől lehet ( és mert vacakul van összerakva).
A szín, amit hagy, erősíti a saját ajakszínemet kicsit rózsásabban. Eleinte furi volt a vastagabb állag, de hamar ráolvad a számra és felpuhítja.
A tok-mizériák miatt egy csillaggal kevesebbet kap, mert elnéző kedvemben vagyok.
Dec.9.: Undok voltam ezzel a kencével. Már a 4. vagy 5. darabot fogyasztom. A tokokkal azóta nem volt gond (kop-kop). Hidegben nagyon fogy (van egy táskában, kabátban és a polcon a kézkrém mellett, amit indulás előtt kenek magamra). Naponta többször használom. Meleg időben csak itthon induláskor húzok egy vékonyabb réteget. Amikor kifakulok és tompább lesz az arcbőröm, karikás a szemem és fáradt az összkép, szépen frissíti az összhatást. Persze korrektor is kell egy kicsi, de ez az enyhe színével, finom fényével totális kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Jan. 3.:

Elizaa

2019. november 24.

Nagyon szeretem a színét, nem olyan mint egy rúzs de szép rózsaszín színt ad. Szépen hidratál és tartós a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

pont

2019. október 11.

nem ezt akartam venni, de végül ez lett és egész kellemes csalódás. szerencsére nem szárít, mondjuk nem is hidratál túlságosan, de szép, nem túl hivalkodó színt ad a szájnak, látszik, hogy nem rúzs, de mégis van rajta valami. kellemes, krémes textúrája van, nem zavaró, de azért cserébe nem is túl tartós. szeretem és nem bántam meg, hogy ezt vettem végül, de azért nem egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Mana1972

2019. július 18.

Itt találkoztam vele először, nagyon jó értékelést kapott. Még aznap el is mentem a Rossmannba venni egyet. Először nem tapasztaltam semmi extrát, aztán a második alkalommal már feltűnt, amikor a tükörbe néztem, hogy milyen kellemesen csillogó színe van, éreztem, hogy milyen krémes. Elég tartós, utána megmarad a kellemes érzés. Örülök, hogy megvettem, bár nem egy olcsó termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 18.

Lina14

2019. július 9.

Nekem d egy kellemes színt a számra, meg balzsamos, kellemes viselet. Nem igazán érzem a hatását hosszabb távok és sajnso nem csak az ajkakat hanem a körülötte lévő bőrt is megszínezi, így tükör vagy nagy precízitás kell hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

asztromélia

2019. június 19.

En nem tudtam pontosan mi ez, annyit lattam a boltban hogy ajakapolo, es szep csillogast ad, megvettem. Elso hasznalatkor leesett az allam, olyan szepen befogja, igen befogja! az ajkat, hogy az valami csoda, meseszep szine van, my lips but better, rajtam kisse malnas hatasu. A lenyeg pedig, hogy iszonyu tartos, este a mici vizes vattan is latom, meg sem fordult a fejemben hogy ilyen lesz, foleg hogy rolam minden ajak kence szinte azonnal el is tunik. Ja, es nem szarit. Utolso sorban a doboza vagy milye csodaszep. Nagyon pozitiv csalodas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

Zsanita

2019. június 16.

Hát nekem tök változóan működik, nem tudom mitől függ. Tényleg varázslatos.
Néha enyhe rózsaszín lesz, néha pedig elég erős fuksziarózsaszín. :o
De nekem nagyon tetszik, a színe is, az illata is, és nem utolsó sorban hidratáló is.
Sokan írták, hogy keveset látnak belőle a boltokban, de én eddig mindenhol láttam ahova mentem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

Hát nekem tök változóan működik, nem tudom mitől függ. Tényleg varázslatos.
Néha enyhe rózsaszín lesz, néha pedig elég erős fuksziarózsaszín. :o

dio14

2019. április 4.

Itt fedeztem fel, aztán nagy nehezen beszereztem, nem volt egy egyszerű menet.
A csomagolása gyönyörü, a másik két fajtát is be fogom szerezni, az biztos.
Felkenve halvány rózsaszín, később sötétedik, erősebb rózsaszínre vált, ha rétegezem még sötétebb lesz.
Engem egy minimálisan azért szárított, de ritka ami nem:(
Pár órát fent marad, és az a legjobb benne, hogy tükör nélkül tudom frissíteni. Jó kis termék, lehetne több ilyen is a piacon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Itt fedeztem fel, aztán nagy nehezen beszereztem, nem volt egy egyszerű menet.
A csomagolása gyönyörü, a másik két fajtát is be fogom szerezni, az biztos.
Engem egy minimálisan azért szárított, de ritka ami nem:(

Skylin

2019. január 8.

Nagyon szeretem mert nem szárìt. Ajakápolòhoz kèpest nagyon tartòs ès kellemes viselni. Remèlem mèg lesz egy darabig mert biztos elfogyasztok mèg párat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

eeeee

2018. december 22.

Számomra egynek jó kategória. Szívesen elkenegetem, de semmi extra. Nem mindanám, hogy hidratál, de kellemes viselni és ad egy kis élettel teli, de hivalkodó pinkes árnyalatot a számnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 22.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol