Catrice

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2022. január 17.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A színezett ajakbalzsam színe az ajkak bőrének ph-értékétől függően változik. Hatása hosszantartó.

1 árnyalatban kapható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Kremcica

2022. február 4.

Többfelől hallottam hogy milyen jó ez az ajakápoló, így mivel hasonlót kerestem én is megvettem. Valamiért nem néztem meg hogy nemcsak színezett, de ph-színezős. Ennek köszönhetően mikor felkenem csodaszép természetes, pár perccel később Barbie-pink. Az állaga jó, kényelmes viselet, az illata is kellemes, de maszatolódik és mint az ajaktinta befogja az ajkakat a és a körülötte lévő bőrt. Ez így használhatatlan. Nem szeretek kidobni semmit sem, de ez röpül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 4.

Klau16

2021. augusztus 6.

Kedvenc ajakbalzsamom. Nagyon szuperül hidratál és közben egy természetes színt is ad a számnak. Biztos újraveszem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

lolliheya

2021. július 16.

All time favourite ajakbalzsam a reggeli készüllődéshez.
Enyhe színe van, ami tartós, szinte feltölti az ajkakat, és egészséges fénnyel látja el, ami sokáig tart.
Imádom, mindig van itthon tartalék belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

All time favourite ajakbalzsam a reggeli készüllődéshez.
Imádom, mindig van itthon tartalék belőle.

MissSejla

2021. július 3.

Dior lip glow helyett jo lehet. Fel ev utan mar nem szivesen hasznaltam mert nagyon megroggyant vagy hogy is mondjam. Olyan megviselt lett. De estenkent szerettem felrakni furdes utan, kis eletet lehelt az arcomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Azalea

2021. május 6.

Gyönyörű szìne van, ami tartós is! Nem ragad, nem szárìt. Màsodjàra vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 6.

balazskrisztii

2020. október 12.

Sokkal jobbra számítottam. Ebben a hideg, szeles időben semmit nem ér, mint hidratáló. Jó ötlet, hogy változtatja a színét, de nagy különbséget nem vettem észre magamon. Legalább nem volt drága

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Jelizz

2020. július 21.

A csomagolas megfogott. Egykis rozsaszin szint es fenyt ad, nem hidratal csak minimalisan. Csunyan kopik, jobbra szamitottam. Igy nyaron elkenegetem, de nem leszunk joban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

anTskin

2020. március 3.

Imádom. Hatalmas a szerelem. Kettőnk kapcsolata megbonthatatlan. Több árnyalata is megvan. Ajakbalzsam létére kenterbe veri a tartós rúzsokat, és egyáltalán nem szárít. Bírja az egész napot újrakenés nélkül. Szuper jók az árnyalarok. Én rendszeresen újra veszem, alap darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 3.

Brunettee

2020. február 20.

Imádom. Korábban kellett volna beruháznom rá. Az ajakkencékkel állandóan hadilábon állok, az ajakbalzsamok is csak ritkán nem zavarnak. Ne de ez! Ad egy olyan csodás, természetes színt az ajkaimnak, amitől szóhoz sem jutok. Nem túl mű, nem csúnya, ahogy kopik, és valamennyire még hidratál is. Azt hiszem, hétköznapokon a legjobb barátom lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

csylvie

2020. február 10.

Ez magasan 5 csillagos cucc! Véletlenül akadt a kezembe, akciósan megvettem, és azóta besöpröm a bókokat vele. Ilyen hozzám passzoló rúzsom még nem volt, ráadásul szuper tartós! Na és az ára nagyon baráti, ahhoz képest, amit nyújt. Ennek többszöröséért is vettem már ajakfestéket, fele ekkora elégedettséggel... Különleges a színe, elemezni kár, mert ugye változtatja:) Nem szárítja ki a számat, még a nagy hidegben is fenn marad. Kíváncsian várom, hogy milyen lesz nyáron, mert tuti újra veszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol