Catrice

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1690 Ft

A színezett ajakbalzsam színe az ajkak bőrének ph-értékétől függően változik. Hatása hosszantartó.

1 árnyalatban kapható.

Ár: 1690 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

balazskrisztii

2020. október 12.

Sokkal jobbra számítottam. Ebben a hideg, szeles időben semmit nem ér, mint hidratáló. Jó ötlet, hogy változtatja a színét, de nagy különbséget nem vettem észre magamon. Legalább nem volt drága

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Jelizz

2020. július 21.

A csomagolas megfogott. Egykis rozsaszin szint es fenyt ad, nem hidratal csak minimalisan. Csunyan kopik, jobbra szamitottam. Igy nyaron elkenegetem, de nem leszunk joban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 21.

anTskin

2020. március 3.

Imádom. Hatalmas a szerelem. Kettőnk kapcsolata megbonthatatlan. Több árnyalata is megvan. Ajakbalzsam létére kenterbe veri a tartós rúzsokat, és egyáltalán nem szárít. Bírja az egész napot újrakenés nélkül. Szuper jók az árnyalarok. Én rendszeresen újra veszem, alap darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Brunettee

2020. február 20.

Imádom. Korábban kellett volna beruháznom rá. Az ajakkencékkel állandóan hadilábon állok, az ajakbalzsamok is csak ritkán nem zavarnak. Ne de ez! Ad egy olyan csodás, természetes színt az ajkaimnak, amitől szóhoz sem jutok. Nem túl mű, nem csúnya, ahogy kopik, és valamennyire még hidratál is. Azt hiszem, hétköznapokon a legjobb barátom lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

csylvie

2020. február 10.

Ez magasan 5 csillagos cucc! Véletlenül akadt a kezembe, akciósan megvettem, és azóta besöpröm a bókokat vele. Ilyen hozzám passzoló rúzsom még nem volt, ráadásul szuper tartós! Na és az ára nagyon baráti, ahhoz képest, amit nyújt. Ennek többszöröséért is vettem már ajakfestéket, fele ekkora elégedettséggel... Különleges a színe, elemezni kár, mert ugye változtatja:) Nem szárítja ki a számat, még a nagy hidegben is fenn marad. Kíváncsian várom, hogy milyen lesz nyáron, mert tuti újra veszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

umpalumpa

2019. december 9.

Jan. 3.:
Szép tokja van, tetszik, hogy nem gagyi műanyag, mint legtöbbször. Másodikat fogyasztom belőle, ami igen jó helyezést jelent nálam. Még úgy is újravettem, hogy az elsőnek hamar tönkrement a kupakja. Egyszer csak kijött a műanyag stopper vagy miszösz és nem lehetett visszapattintani. Egy régi Catrice rúzs mentett meg, mert ugyanilyen kupakja volt csak fekete.
A másodiknak is lejött valamilye: az egyik dísz-záró elem, de azt vissza tudom pattintani. Sztem a hidegtől lehet ( és mert vacakul van összerakva).
A szín, amit hagy, erősíti a saját ajakszínemet kicsit rózsásabban. Eleinte furi volt a vastagabb állag, de hamar ráolvad a számra és felpuhítja.
A tok-mizériák miatt egy csillaggal kevesebbet kap, mert elnéző kedvemben vagyok.
Dec.9.: Undok voltam ezzel a kencével. Már a 4. vagy 5. darabot fogyasztom. A tokokkal azóta nem volt gond (kop-kop). Hidegben nagyon fogy (van egy táskában, kabátban és a polcon a kézkrém mellett, amit indulás előtt kenek magamra). Naponta többször használom. Meleg időben csak itthon induláskor húzok egy vékonyabb réteget. Amikor kifakulok és tompább lesz az arcbőröm, karikás a szemem és fáradt az összkép, szépen frissíti az összhatást. Persze korrektor is kell egy kicsi, de ez az enyhe színével, finom fényével totális kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Jan. 3.:

Elizaa

2019. november 24.

Nagyon szeretem a színét, nem olyan mint egy rúzs de szép rózsaszín színt ad. Szépen hidratál és tartós a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

pont

2019. október 11.

nem ezt akartam venni, de végül ez lett és egész kellemes csalódás. szerencsére nem szárít, mondjuk nem is hidratál túlságosan, de szép, nem túl hivalkodó színt ad a szájnak, látszik, hogy nem rúzs, de mégis van rajta valami. kellemes, krémes textúrája van, nem zavaró, de azért cserébe nem is túl tartós. szeretem és nem bántam meg, hogy ezt vettem végül, de azért nem egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Mana1972

2019. július 18.

Itt találkoztam vele először, nagyon jó értékelést kapott. Még aznap el is mentem a Rossmannba venni egyet. Először nem tapasztaltam semmi extrát, aztán a második alkalommal már feltűnt, amikor a tükörbe néztem, hogy milyen kellemesen csillogó színe van, éreztem, hogy milyen krémes. Elég tartós, utána megmarad a kellemes érzés. Örülök, hogy megvettem, bár nem egy olcsó termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 18.

Lina14

2019. július 9.

Nekem d egy kellemes színt a számra, meg balzsamos, kellemes viselet. Nem igazán érzem a hatását hosszabb távok és sajnso nem csak az ajkakat hanem a körülötte lévő bőrt is megszínezi, így tükör vagy nagy precízitás kell hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol