Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,18 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogarka8992, az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2016. április 14.

Kiszerelés:   9,18 g
Lelőhely:   drogériák, online

2016-os januári limitált kiadás

"Egy csipetnyi csillogás és az elegáns pezsgőszín kombinációja gyönyörűen kiemeli az arc és a nyak vonalát. Legkönnyebben púder ecsettel alkalmazható. Az egyedülálló csillagos dombornyomott kivitelezés még ragyogóbbá teszi ezt a terméket."

C01 Golden Grace árnyalatban érhető el

nusysan

2017. augusztus 12.

Nagyon sajnálom, hogy csak limitált kollekcióban hozták ki ezt a highlightert, olyan gyönyörű, belesimul a bőrbe, nem csillámos (viszont kell hozzá egy icipici barnaság a színe miatt, a téli hófehér arcomon nem olyan szép mint nyáron, de akkor is használom szemhéjfestéknek :D)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Fezs

2017. február 4.

Még októberben vettem, valami nagyon kicsi összegért. Amilyen olcsó volt olyan fantasztikus is. Nagyon szép, hosszantartó és bármilyen alkalommal megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

Frufru88

2016. augusztus 17.

Sikerült hozzájutni kemény 739 ft-ért. :D Nagyon szép a kiszerelése és a színe is. Szolid, nem túl hivalkodó. Nálam abszolút nyerő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Trekaa

2016. március 15.

Nekem 5*!! Imádom, valaha használt legjobb bronzosítóm, highlighterem! Nem túl erős, hétköznapra és buliban is egyaránt jól mutat, attól függően milyen erősen kenem fel. Mivel limitált darab, gyorsan be is szereztem a pótlást :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Macskapofa

2016. február 19.

Nemrég vándorolt velem haza, meglepően jó a textúrája ahhoz képest, hogy drogériai darab. Egészen selmyes, puha, nem púderes. A Catrice által eddig kidibott highlighterek közül szerintem ez a legjobb eddig. Nagyon szép színe van, a pezsgős-opálos árnyalatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 19.

murczinodett

2016. február 8.

Ha egy természetes fényt akarsz elérni, akkor ez az, amit keresel, a színe miatt is és a finishe miatt is. Visszafogott fény és neutrális szín. Nedves ecsettel el lehet érni drámaibb hatást is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

im

2016. január 18.

Nagyon tetszik az a diszkrét fény, amelyet el tudok vele érni az arccsontom fölött. Szinte krémes az állaga, nem potyog, nem pereg. Az én bőrtónusomhoz jól illik az arany színe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

nemethanna1

2015. december 9.

Egy bécsi Bipa üzletben vettem meg, és azt kell mondjam imádom!!! Már a cuki minta is levett a làbamról, majd mikor kipróbáltam egyből tudtam, hogy karácsonyi must have lesz. Nagyon szép színe van, nem csak csillog, hanem egy leheletnyi színt is ad. Önmagában is nagyon szépen kiemeli a hangsúlyozni kívánt területeket -nem leszel diszkógömb tőle, de igenis feldobja a sminked-, de ha extrább hatást szeretnék, akkor bronzosítóval együtt alkalmazom, úgy aztán tényleg gyönyörű. Mindenkinek csaj ajànlani tudom. Kár hogy csak januárba hozzák be Magyarországra, az ünnepi időszakra tökéletes lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol