Catrice

Ár:   1979 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: becca483, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. február 26.

Ár:   1979 Ft
Kiszerelés:   5,3 g
Lelőhely:   drogériák, online

A forma követi a funkciót. A praktikus háromszög alakú kontúrozó stick nagy felületű fedést és pontos alkalmazást tesz lehetővé. Puha textúrájának köszönhetően könnyen kenhető. Vegán.

cherry19

2020. január 30.

Beütött nálam a stick bronzer/pirosító mánia és ez megnyert.
Sikeresen megint a kiszóráson találom meg az új kedvenc dolgaim. A 010-es Warm Brown egy hajszálnyit sötét, de tökéletes tónusú mindennapos bronzer a világos, sárgás fejemre, a "mélységét" pedig egy kis szivacson lévő maradék alapozóval teljesen jól lehet korrigálni.
Szuper tartós, egész nap fennmarad, semmi igazítást nem igényel napközben.
Mint minden stick/krém dolognak, ennek is az a kulcsa hogy NEM direktben az arcomra húzom fel a csíkot belőle (púderezés előtt természetesen), hanem vagy kézhátra rajzolok picit, onnan pedig felveszem ecsettel, vagy direktben a stickről veszem fel, máskülönben elsatírozhatatlan és az alapozóm is felszedi. A tavaly nyáron véletlenül rendelt Real Techniques mini Expert Face Brush hibátlan minden hasonló termék használatához, mind felpacsmagolásra, mind eldolgozásra abszolút tökéletes. Szivaccsal is próbálkoztam, de elég foltos lett az eredmény, sokat beszívott a szivacs és utána nehéz is volt kitakarítani belőle.
Csak ne fogyjon el túl gyorsan, sajnálom, hogy kivonják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 30.

Beütött nálam a stick bronzer/pirosító mánia és ez megnyert.
Szuper tartós, egész nap fennmarad, semmi igazítást nem igényel napközben.
Csak ne fogyjon el túl gyorsan, sajnálom, hogy kivonják.

bugeyes

2019. november 25.

Nekem pont a hidegebb, "Ashy Brown" árnyalat illeszkedik jobban a bőrtónusomhoz. Nagyon régóta kerestem már egy jó kis, hidegebb árnyalatú kontúr sticket, olcsóbb árkategóriában. Maga a csomagolás nagyon praktikus, kis kompakt, nem foglal sok helyet, nekem a háromszög kialakítás nem annyira jön be, de miután kitapasztaltam, hogy a legjobb forgatni sietős reggeleken, már nem zavar igazán. A reggeli rohanós sminkem alapját képezi egy jobb korrektorral, és a kettőt egy benedvesített blender segítségével nagyon szépen össze tudom dolgozni. Nekem ecsettel nem olyan szép, úgyhogy maradok a nedves blenderes eldolgozás mellett, dehát kinek mi áll jobban kézre. Ettől eltekintve az ár-érték arány szupi, alapjáraton egy pigmentált, nem nagy mennyiségben felkenve az arcra könnyen és szépen eldolgozható termék, úgyhogy ha elfogy szeretném újravenni. :)
Amit hiányolok, hogy nem minden drogériában található meg a Catrice állványokon, rendesen le kellett vadásznom egyet, pedig szerintem tényleg nagyon jó kis termék és lenne rá igény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

KrisztinaSzilagyi

2019. május 8.

Én nagyon szeretem. Alapozó után direkt viszem fel a bőrre (púder előtt), egy sűrű ecsettel eldolgozom és csodaszép, természetes lesz a hatás. Warm árnyalat van meg (a másik furcsa, szürkés színű nem tetszett). Mindig problémám volt,hogy a por állagú kontúrozó, bronzosító termékek a homlokomon foltosak lette (mindegy mi csináltam,mennyit púdereztem, milyen primert használtam stb), ez megoldotta a problémát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

zsucci93

2019. március 15.

Először nagyon megijedtem tőle. A világosabb, hidegebb árnyalatot vettem meg, színét tekintve tökéletes. Viszont a régi krém kontúr technikámat használva sajnos nagyon foltos lett. Felvittem az arcomra, és ha ecsettel, ha szivaccsal dolgoztam el valahogy sosem azt az eredményt kaptam amire vártam. Majd kísérletezgetések után megtaláltam a számomra működő mödszert: az ecsetre viszem fel direkt, és úgy ar arcomra, így tökéletes az eredmény. Újabban pedig átnyomkodtam egy régi pirosító üres kompaktjába, így még annál is jobban működik számomra :) Tudom, fura egy hullámvasúton mentünk keresztül (ezért a -1*, mert nekem nemvolt könnyű megszokni), de végül megtaláltuk az egészséges szimbiózist :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

LadySayuri

2018. november 10.

Szerettem volna egy krémes stick-es kiszerelésű kontúrt kipróbálni, rá esett a választásom. A világosabb árnyalatot választottam, abszolút elegáns, nem hivalkodó a hétköznapi sminkeléshez. Rendkívül krémes állagú, még ismerkedünk egymással, mert a nedves blenderrel eldolgozva könnyen elillan a bőrröl, szárazon szépen eldolgozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Glycerin