Catrice

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2020. szeptember 2.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrprobléma:   Vízhiány

• "Valódi bőr" hatás a természetes arcbőrért
  • Elfedi a hiányosságokat és a bőrpírt
  • Görögdinnye magolajjal
  • Vegán

4 árnyalatban kapható

Ár: 1500 , Eladó: oadr
Állapot: Új, 1x kipróbált, Helyszín: Budapest, XI. kerület, fizetés: személyes átvétel, fizetés banki utalással, postázás is lehetséges
Catrice True Skin Hydrating Foundation 010 Cool Cashmere
Ár: 500 Ft , Eladó: koalace
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Mmmmm65

2022. június 20.

A korrektorját imádtam, gondoltam kipróbálom az alapozóját. Szépen fed, nem lettem patis tőle. Pár órával később azért az arcom picit zsírosabb kinézetű lett, de egy kis púderrel ezt is megoldottam. Viszont eddig ez volt az egyik olyan alapozó amelyiktől nem konkrétan zsíros bödön fejem lett. If you know what I mean 😂 szeretem mert hidratalja a borom és nem emeli ki a szarazabb reszeket az arcomon

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 20.

agi95

2022. május 28.

Tényleg nagyon rossz állaga van. Nehéz eldolgozni, borzasztóan száraz hatást kell, szinte porzik, nagyon maszkszerű :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 28.

Herbst8101

2022. május 24.

Borzalmas. Totális pénzkidobás. Alapból szeretem a márkát, használom is sok éve a termékeiket de ennyire rossz alapozóval sosem találkoztam még. Alig lehet eloszlatni az arcon, szinte azonnal szárad, mint valami kissé krémesebb agyagos arcmaszk olyan az állaga pillanatok alatt. Semmi hidratálást nem vettem észre. Nagyon lemattít, kiemeli teljesen a szárazabb részeket, bőrhibákat, beleül a pórusokba. A nap folyamán egyre undorítóbban néz ki, csomósodik, foltosan kopik. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 24.

missorsi

2022. április 23.

Szeretem, bár az elnevezése szerintem abszolut félrevezető, tekintve hogy egy elég erős fedésű alapozó. Hidratálónak sem mondanám, nekem zsíros bőrre bevált, szárazon nem tudom elképzelni. Folyékony állaga ellenére viszonylag nehéz, nehezen eloszlatható,.nedves blenderrel működik. Tartós, hasonló a márka HD alapozójához. Szerintem kiváló kombinált, zsíros bőrre, aki true skin hatást, hidratálást szeretne, annak valószínűleg csalódás lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 23.

becu

2022. április 5.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Nekem sem tűnik sajnos természetesnek a hatása. Mindig időigényes az alkalmazása, mivel nagyon figyelni kell, hogy tényleg jól el legyen dolgozva a termék. Lehet, hogy télen valamivel szárazabb a bőröm, nyáron még adok egy esélyt neki, de addig is 3 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 5.

Mrs.Mortem

2022. április 4.

Nekem sajnos nem jött be. Egyszerűen nem természetes a hatása, látható, hogy valami van a bőrömön, ami a nap folyamán egyre csúnyább. Próbáltam több krémmel is, de egyikkel sem működött együtt. Nekem egyáltalán nem zsíros a bőröm, lehet ez a "probléma", bár ha belegondolok nekem eddig egyik Catrice alapozó sem vált be még az agyon hypolt HD liquid bigyó sem. Akinek nem túl problémás, kissé vízhiányos bőre van szerintem nem ez a legideálisabb választás. Drogériás alapozók közül a Bourjois a kedvencem (Healthy mix, Always Fabolous). 2,5-re értékelem, de most lefelé kerekítek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 4.

pattelin

2022. március 23.

Nagyon bevállt! A színe tökéletesen passzol a bőrömhöz (ami ritkaság)! Közespesen fed, emiatt könnyű az állaga. Könnyen eldolgozható. Mostanában a kedvencem!! Az HD társánál is jobban szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 23.

doratakacs

2022. március 15.

Nem túl erős a fedése, és egy fél nap után még az én sivatagi bőrömön is nagyon kifényesedik, egy tonna púdert kellett használnom rá. Ennek ellenére, hasonló árkategóriájú társaival utólag összehasonlítva már jobbnak tűnik, szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 15.

HRenata

2022. március 13.

Nem rossz ez az alapozó, de az én bőrömre nem telitalálat sajnos. Fedése közepes, állaga folyékony, gyorsan szárad, erre figyelni kell felvitelkor. Plusz pont a színe, a coolnak nevezett árnyalat valóban az, és felvitel után sem ér az a meglepetés, hogy sárgás lett a fejünk. Szép a finishe, természetes, nem maszkos vagy poros hatású. Viszont sajnos nekem kiemeli a homlokomon lévő vékony vonalkákat, és télen picit húzódik is nap végére a bőröm. De fiatalabb vagy más típusú bőrön jobban működhet, én viszont így inkább krémesebb alapozó után nézek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 13.

PrincessMarshmallow

2022. március 4.

Bevált, szép a fedése, nem ül bele a ráncokba, nem lettem tőle pattanásos, természetesen mutat, DE NEM ÉRTEM, MIERT VAN ILYEN KEVÉS ÁRNYALAT 😒

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag