Catrice

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2020. szeptember 2.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrprobléma:   Vízhiány

• "Valódi bőr" hatás a természetes arcbőrért
  • Elfedi a hiányosságokat és a bőrpírt
  • Görögdinnye magolajjal
  • Vegán

4 árnyalatban kapható

Ár: 1000 , Eladó: Judy1
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előre utalás után postán, vagy foxposttal tudom küldeni. :)
Catrice True Skin Hydrating alapozó
Ár: 1000 Ft , Eladó: bgabryellla
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Melszi

2021. március 1.

Nem újravevős, nekem határozottan mű arcot csinál, főleg az államnál és az orrom körül. Kézzel felvinni katasztrófa, alapozószivaccsal könnyebb. Maszkos hatása van, nem kellemes a bőrömnek. A fedése jó, de jól el kell dolgozni. Nem tartós. Olyan igazi selfie-alapozó, egy fénykép erejéig tökéletes....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

Bettyhh07

2021. február 25.

Kipróbálni vettem meg, a catrice egy másik alapozója a favorit, ez egy kicsit hígabb állagú, megvagyok vele elégedve de maradok a kedvencnél ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 25.

Amadea

2021. február 24.

Semmi szükségem nem volt egy újabb alapozóra, de valamiért bekattant nálam ez a darab és addig nem hagyott nyugodni, amíg meg nem rendeltem a 004 Neutral Porcelain árnyalatot. Halálosan megijedtem, amikor megláttam, milyen sötét az üvegben (általában a legvilágosabb árnyalat kell az alapozókból), de meglepő módon szépen idomul a bőrömhöz.
Nagyon folyékony az állaga, könnyen eldolgozható, a száraz részeket nem emeli ki (mondjuk, mániákus aláhidratáló vagyok, alapvetően az EL DW-t használom) és felkenés nem is veszettel fényes a finish-e. A fedését kicsit kevésnek érzem magamon, de vannak napok, amikor csak egy könnyű, vékony rétegre vágyom, amivel nem kell harcolni felvitel közben.
Könnyebben átfényesedik rajtam a megszokott alapozóimnál (úgy is, hogy reggel rajta is átmegyek a MAC Blot púderrel, ami egy csoda), ezért dél körül feltapogatok magamra egy blotting papert, utána du. 4-ig szépen viselkedik.
A külcsín nagyon jól sikerült a súlyos üveggel és a rosegold felirattal-kupakkal, a pumpa is szépen működik.
Örülök, hogy beruháztam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

Örülök, hogy beruháztam rá.

Lencseee

2021. február 21.

Mac face and bodyval keverem, blenderrel viszem fel, es igy valoban lathatatlan es jotekonyan elfedi, amit eltud. Nem ul be sehova, igaz fixalom a muvelet vegen de nagyon kellemes meglepetes amilyen szep mutat a boromon. Delutanra azert kifenyesedik, de egy ez konnyen orvosolhato. Amit iger, betartja. Rajtam a fenti muvelettel kozepes fedesu, nem epithetem tovabb. Jol esik hasznalni, ebben az arban, elerhetosegben nagyon jo minoseget kaptam. Az arnyalatok eseteben a szokasos drogerias problema: keves az arnyalat. A borom allapotan nem rontott. Drogerias viszonylatban nekem ez 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

Glorcika

2021. február 19.

Az én arcomon érdekes ez az alapozó. Alapjáraton jó, tetszik, hogy nem matt, kicsit csillogok tőle napközben de ez annyira nem zavar. Az zavar, hogy ha nem hidratálok alá, akkor van hogy kihozza a száraz részeket, transzparens púderrel meg ha fixálom, akkor is néha száraz hatása lesz a bőrömnek.
Mostanában a fényvédő alá nem is teszek hidratálót így úgy érzem talán jó lesz. A fedése egyébként nagyon jó, az illata viszont borzalom számomra. Ecsettel szoktam felvinni, én úgy szeretem bár még szivaccsal nem próbáltam. A HD-t nálam nem veri az biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Aquila

2021. január 28.

Alapozóval mindig gondban vagyok, mert nem akarok súlyos ezereket (15-20) fizetni egy alapozóért, pedig lehet nem ártana, így mindig tesztelgetem a drogériában kaphatóakat. Eddig ebből nekem a L'Oreal True match alapozója volt a kedvenc, de a tél és a hidegebb idő bekövetkeztével sokkal szárazabb a bőröm és sajnos ez könyörtelen módon emeli ki a száraz részeket, így elkezdtem vadászni. Így bukkantam erre, ami az állvány és a csomagolás szerint hidratálós alapozó. Gondoltam na ez kell nekem. És nem csalódtam! Nagyon folyós az állag, szivaccsal nagyon könnyen eldolgozható. Mivel tényleg jó/magas fedésű így természetesen közelről azért látható, hogy van az emberen alapozó, de szerintem nem zavaró mértékben. Tartósság tekintetében szerintem önmagában nem jó bár hamar fixálódik az arcon, igényli minimum a fixáló púdert, de ha primert is tesz alá az ember, akkor atombiztos tud lenni. Illata nincs vagy alig észrevehető az ár érték aránya kiváló!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Timi92

2021. január 27.

Sajnos megint hallgattam egy Youtuberre, pedig megfogadtam, hogy alapozóban nem csábulok el a Bourjois Healthy Mixtől. Tényleg nagyon magas a fedése és jók az árnyalatok, de számomra itt ki is merültek a pozitív tulajdonságok. Baromi gyorsan szárad, és ragacsos. Olyan felvenni mintha valami gyorsan száradó ragasztóval dolgoznék. Próbáltam többféle krémmel is aláhidratálni, illetve hozzá keverni egy kis hidratálót is, de úgy számomra még rosszabb volt. Csak nagyon kis mennyisegekben szabad felvenni mert kb 1-2 cm re lehet csak eldolgozni a terméket, olyan hamar "megköt", a pórusaimba durván belül. Csak nagyon tiszta, száraz ecsettel működik valamennyire, mert ha már többször használnám az ecsetet megül benne és lehetetlen eldolgozni, ujjal pedig a száradása miatt nekem szintén nem ment. Lehet másoknak működik, de nekem sajnos nem.

***UPDATE: Csak nem hagyott nyugodni a dolog, próbálkoztam még a termékkel és kicsit javult a megítélésem. Azt hozzá kell tennem, még a véleményemhez, amit az előző körben kihagytam, hogy az én bőrömön igen csak sok a régi, már gyógyult heg, emiatt a bőrképem nem mondható egységesnek, illetve hajlamos a zsírosodásra is (korpás seborrhea), ezért nekem nyilván minden textúra könnyebben beleül a pórusaimba, hegeimbe, és ez a termék szerintem a hozzám hasonló bőrtípusúaknak pont ezért nem feltétlenül lesz szerencsés. Amivel viszont javult a megítélésem, hogy nagyon óvatosan építve azért most már viszonylag szépen fel tudom vinni, bár még így is kiemeli a bőrhibáimat,erős fedése ellenére is. Általában kézfejről dolgozom, de mivel ez az alapozó extra gyorsan szárad, így ezt közvetlenül ecsetre nyomom és szinte csak egy cseppet, véletlenül sem egy fél vagy egész pumpányit (mert azt esélytelen szépen elkenni mielőtt megszárad) és kissé beleütögető mozdulatokkal dolgozom el, s nem árt alá egy jó primer sem.
És amit még megemlítenék, hogy nekem elég gyorsan átfénylik sajnos.
Egy plusz pontot azért még így is adok neki, figyelembe véve, hogy ár érték arányban elég jó és sok sok embernek működik, csak valószínűleg nem az én bőrömre találták ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

És amit még megemlítenék, hogy nekem elég gyorsan átfénylik sajnos.

DushaX

2021. január 25.

Drogériás viszonylatban valóban jó alapozó. Ez es a HD Liquid között vacilláltam. Ugyan heti párszor sminkelek csak, akkor is van hogy az alapozót/BB krémet kihagyom, de most hirtelen kellett valami így rá esett a választásom. Ígéri a bőr hidratáltságát, ez valóban igaz, az amúgy szárazságra hajlamos bőröm - természetesen megfelelő aláhidratálással- teljesen oké, nem tapasztaltam száraz foltok megjelenését, mint sok más alapozónál (pl. Vichy Dermablend).
Fedése elég erős, tartós, nem tudok róla rosszat mondani. Jól építhető, azért hétköznapokra nem kell vele túlzásba esni :)) Kinyomásnál figyelni kell mert nekem mindig jön utána még egy csepp, ami általában a földön landol vagy ahol éppen vagyok.
Amúgy a produktdesign magáért beszél, megvesz kilóra, nyílván hajaz a high end alapozókéra, de így is bejövős, nem ad olcsó érzetet.

Na és akkor elérkeztünk oda, hogy DE.. sajnos kipattogok tőle. Először nem kötöttem hozzá, de aztán mindig pont a használata után, vagy már a nap végére kijött pár patti. Nem tudom melyik összetevője okozhatja, nem is gázos az INCI lista, a bőröm pedig nem érzékeny, dehát nem tudok vele mit csinálni sajna :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

zsofc

2021. január 19.

Ecsettel nem szeretem, szivaccsal jobban bevált. A fedése érdekes, a sima bőrszín kiegyenlítéshez nekem túl sok, a bőrhibák elfedéséhez pedig túl kevés, viszont a finish rendben van. A Catrice alapozók közül eddig ez tetszik a legjobban, de újravenni így sem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 19.

Enjy3

2021. január 12.

Bevallom őszintén az elején nem tetszett a termék.
Minden alapozóval így vagyok. De pár próbálkozás után megszerettem! Imádom.
20as árnyalatot választottam és milyen jól tettem! Pont az én arcszínem, nem kell az arcomra csak egy picike hogy természetes hatást érjek el.
Most már mindennap ezt használom! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 12.

Bevallom őszintén az elején nem tetszett a termék.
Minden alapozóval így vagyok. De pár próbálkozás után megszerettem! Imádom.
Most már mindennap ezt használom! Csak ajánlani tudom!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag