Catrice

Ár:   1189 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2023. május 15.

Lelőhely:   drogériák, online

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor megújult változata

• Megbízhatóan fedi el a bőrhibákat és a kipirosodást
  • Hosszantartó textúra
  • Nem mitesszerképző

Vegán

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ismeretlen

2024. május 14.

Nagyon jól fed, sokáig elég. Nem tudok rá rosszat mondani. Én alapozó előtt viszem fel, így egyenletesebb lesz a bőrkép.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 14.

Lillalaland

2024. április 30.

Bőrhibákra tökéletes, ez volt az első korrektor amit kipróbáltam és azóta örök hűséget fogadtam neki. Mostmár szerencsére nem gyakran kell használnom, de így is van itthon belőle mindig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 30.

klorosluca

2024. április 24.

Tökéletes termék. Mivel már évek óta használom nagyon mókás volt látni, hogy hogyan megy fel az ára.
Én ecsettel szoktam felvinni mindenhova, ezzel egyébként az alapozót is kiváltom, amit nagyon nem tudok elviselni a bőrömön, Jól fed, még a giga karikákat is eltűnteti és a piros foltokat. Persze a nap végére elmozdul, de egy olcsó, drogériás korrektortól elvárható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 24.

little.shana

2024. március 24.

A korábbit jobban szerettem, talán a színe is jobban passzolt. Elhasználom, de tovább keresem a megfelelő tégelyes korrektort miután elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 24.

Poletttt

2024. február 28.

Nagyon jól fed.
Már a 2-3 dobozkánál járok.
Hátránya talán annyi, hogy a szem alatt, kis sávokban megül a púder, ha ezt a korrektort használom alá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 28.

Nagyon jól fed.
Már a 2-3 dobozkánál járok.

varga.laura4

2024. február 18.

Legnagyobb fedésű korrektor, amit valaha használtam. Szem alá semmiképpen sem ajánlanám, túl sűrű, viszont pattanásokat szépen elfedi. Egyetlen negatívuma, hogy a vége fele már kicsit kiszárad, illetve nehéz kiszedni a tégelyből.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 18.

NovErke

2023. december 8.

Most erre esett a választásom. Jobban szeretem a folyékony korrektorokat, mert azok általában valahogy jobban egybe olvadnak a bőröm színével, textúrájával, nem olyan foltosak. Viszont romlandóbbak is mint ezek a szilárd változatok, én meg ritkán használok korrektort, nem akarom majd kihasználatlanul kidobni, pocsékolni. Ez viszont tökéletesen illeszkedik a bőröm színéhez, pedig kevés árnyalatban kapható, nem nagyon lehet válogatni. Sajnos tág pórusaim vannak, és vigyázni kell, ki kell tapasztalni, hogy és mennyit vigyek fel. Először úgy sikerült, hogy kiemelte a pórusaimat,most már jobban megy. Tartósnak elég tartós, a fedőképessége viszont számomra nem elégséges. Csak a nagyon kicsi bőrhibákat fedi el teljesen. Viszont ha az összképet nézem sminkelés után, láthatóan szebb, egységesebb. És nagyon tetszik benne, hogy természetes hatást kelt. Nem nagyon sminkelt, nem mesterkélt, nem maszk szerű, hanem mintha természetesen szebb lenne a bőröm. És szerencsére nem okoz pattanásokat. Régebben egyszer kipróbáltam az elődjét is. És a nagy hipe és rengeteg elégedett vásárló ellenére, én bizony elpasszoltam, mert kipattogtam tőle... Borzasztóan sajnáltam, mert ha nem így hat, egyébként tökéletes lett volna.... Annak sokkal jobb fedése volt mint ennek, a legrondább bőrhibát is letakarta. Ahogy látom, ennek most kevesebb összetevője van, meg fogom nézni, mit hagytak ki belőle. Hátha rájövök, mitől pattogtam ki és akkor olyan kozmetikumokat, amiben az van, tudni fogom hogy ne vegyek.
Tehát összességében azt tudom mondani erre is, mint az elődjére: egy hiba híján tökéletes. Az pattikat okozott, viszont piszok jól fedett, ez meg fordítva. Ezt viszont el fogom használni, a közepes fedés nem akkora probléma számomra, mintha komedogén lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 8.

fimend

2023. október 9.

Mindig ezt veszem újra, minden igényemet kielégíti. A kevésbé jó napokon egy kis zöld korrektort is teszek alá és nagyon szeretik egymást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. október 9.

Alexandra24

2023. május 30.

Évek óta újravevős nálam, alapozó alá a pattanásokra nekem tökéletesen megfelelő. Szerintem könnyű eldolgozni, akár ujjal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 30.

reni1010

2023. március 24.

számomra a legjobb korrektor, bőrhibákra, pirossagra tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 24.

számomra a legjobb korrektor, bőrhibákra, pirossagra tökéletes!

Hidratálók: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Glycerin

Nem ragadós emolliens anyag hidratáló tulajdonsággal, mely a krémet könnyen kenhetővé teszi és selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Bizonyos összetételekben nem elzáró filmréteget kölcsönöz a fokozott bőrvédelem érdekében. Egy 10 önkéntessel végzett tanulmányban azt találták, hogy a polydecene-nek van bőröregedés elleni hatása is (legalábbis az ásványi olajhoz viszonyítva, merthogy az volt a viszonyítási alap). Tiszta és hipoallergén bőrpuhító, amely babaápolási termékekhez is ideális.

Ez a vegyület két természetes molekula természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett könnyed érzetű emoillens és bőrápoló kozmetikai összetevő. Lehet növényi eredetű vagy szintetikus is. A bőrpuhító hatás mellett ez az összetevő segíthet más kozmetikai összetevők oldódásában is.

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A truthinageing szerint az összetevő képes növelini a fényvédők faktorszámáti (mindössze 5% Aluminum Starch Octenylsuccinate 40%-al növelheti a Titanium Dioxide fényvédő képességét.) A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Jellemzően ajaktermékekben használt bőrpuhító (emolliens) anyag, amelyet gyakran lanolin helyettesítőként használnak. Nagyon jó a vízmegkötő hatása, valamit kiválóan tapad a bőrhöz és csillogó felületet hagy maga után.

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

A kandelilla viasz egy természetes viasz, melyet Mexikóban őshonos kétféle kutyatej leveléből állítanak elő. A kandelilla viasz sárgásbarna színű, kemény, átlátszó vagy áttetsző anyag. Leginkább szilárd jellegű kozmetikumokban használt (pl. rúzs) sűrítő és emolliens anyagként. Ezen kívül a CosIng besorolása szerint még szövet összehúzó, felületi hártya képző, emulzió stabilizáló és bőrkondícionáló anyag is.

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.