Best of Beauty 2019

Catrice

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 527-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. április 28.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 527

Új, Gloss Booster technológiával ellátott, új generációs Ultimate körömlakk, amely magas fényű finist hagy maga után, tökéletes fedéssel, és hosszantartó hatással.

Formaldehid, toluol, és ftalát mentes.

Ár: 527 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 Ft./db. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
random

2018. november 28.

nem hiszem el hogy ezt még nem véleményeztem... a 070 caught on the red carpet van meg, asszem a harmadik (és utolsó...) üveggel. elképesztő, milyen szép, és a legjobb, hogy a fény hatására változtatja a színét: napfényben vörös, de nem tűzoldóautó-színű, hanem igazi femme fatale szín, míg mesterséges fényben egészen mélyvörösnek tűnik. sőt, tompa fényben majdnem vörösesfekete. egyszerűen minden alkalomra tökéletes. az egyetlen hibája, hogy minimum két réteg kell, hogy egységes legyen, de egye kánya, ezt még elviselem neki. a tartóssága amúgy átlagos, 3-5 nap a max amíg még úgy-ahogy vállalható, de az én körmömön minden gyorsan kopik (gyenge, hajlékony, beszakadásra hajlamos körmök, legtöbbször rövidre vágva, plusz mosogatás, hajmosás, házimunka, stb. ... dez azt hallottam idén divatos a lekopott körömlakk :D) mindenesetre kategóriájában kiváló, és árát megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 28.

veronka052194

2018. november 13.

Nagyon jó körömlakk. Ár-érték arányban szuper. akár egy hétig is bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Nagyon jó körömlakk. Ár-érték arányban szuper. akár egy hétig is bírja.

Bodzs

2018. november 11.

Nagyon szeretem ezt a lakkot, az új típus, amivel kijöttek nem igazán szimpatikus nekem. Viszont ebből a fajtából legalább 10 van meg nekem és mindet szeretem, van belőle 1-2, ami annyira nem fed szépen, de már ki tudom szűrni, hogy melyek azok, amiket már nem vennék meg. Nagyon tartósak és szépen kopnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

sailorluna

2018. augusztus 9.

szeretem ezt a lakkot, gyönyörű színekben kapható, sok darabom van belőle. a minősége rendben van, könnyen kezelhető, nem csíkoz, jó az ecsete, emberi idő alatt megszárad, szépen fed, és még sosem fogta be a körmeimet. 3-4 napot kibír kopás-pattogás nélkül. plusz pont, hogy nincsenek benne a túl káros összetevők. drogériás lakkok közül biztos, hogy ő a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Pocok96

2018. február 26.

Hát öhmm...1 rétegben is nagyon szépen fed, viszont nekem 1 nap alatt nagyon kopik a körmöm végénél. Base illetve top coat se segít nagyon rajta, hogy tartósabb legyen. Arra jó, ha megy valahova az ember akkor indulás előtt gyorsan kifesti a körmeit hip-hop megszárad, de kb estére már kezd is kopni.
De az is lehet, hogy csak az én körmeim nem szeretik :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

De az is lehet, hogy csak az én körmeim nem szeretik :/

bellino

2018. február 12.

Rengeteg színt megvettem belőle.Szerintem szuper!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Rengeteg színt megvettem belőle.Szerintem szuper!!

pszabina

2018. február 10.

Nagyon lassan szárad és fedés nélkül nem sokáig bírja, de a színek... na azokért megéri, a metálos árnyalatok a kedvenceim :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

DuckTalesWooHo

Korcsoport: < 18
2018. január 20.

Imádom ezeket a lakkokat, csak sajnos csupán 2 van belőle, de úgy hiányoznak:(( az a kettő viszont csoda. Egy rétegben is jó, gyorsan szárad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 20.

BTLaura

2017. szeptember 27.

Pixiben érkezett egy Where is my Ferrari szín. Magamtól nem vettem volna ilyen pirosat, de nagyon örülök, hogy ezt kaptam, mert csodás!
Az ecsete annyira szépen teríti a festéket, abszolút illeszkedik a körömhöz, élmény vele dolgozni.
Átlagosan tartós, gyorsan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Átlagosan tartós, gyorsan szárad.

deezsina

2017. szeptember 21.

Teljesen átlagos lakk, egy nagyon kedvelt árnyalatot (117) találtam meg náluk miután a Max Factor felhagyott annak a gyártásával amit korábban használtam.
Alapozólakkal egészen tartós, anélkül kicsit gyengébb, de 3 napot így is bír, nem maszatol lemosáskor, ami szerintem különösen fontos.
Nem is sűrűsödik túl gyorsan, a kiszerelés elég nagy, ár-érték arányban teljesen oké.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Színezék. Piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)