Catrice

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 527-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. április 28.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 527

Új, Gloss Booster technológiával ellátott, új generációs Ultimate körömlakk, amely magas fényű finist hagy maga után, tökéletes fedéssel, és hosszantartó hatással.

Formaldehid, toluol, és ftalát mentes.

Ár: 527 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 Ft./db. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Catrice Körömlakkok
Ár: 800 Ft/ 2 db , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Újszerű, 1 alkalommal próbált, Helyszín: Csak budapesti személyes átvétel, fizetés: Kp.
Enne

2020. január 22.

Aranyszínűm van belőle. Már vagy 8 éve! megvan, de még mindig ez a legjobb lakkom. Nagyon durva, szilveszter előtt vettem elő, reménykedve kibontottam újra, és még mindig a régi állag fogadott. Eszméletlen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

zsofi13

2020. január 22.

Az egyik legjobb ár érték arányú lakk. Jó fedés, szuper ecset gyors száradás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Az egyik legjobb ár érték arányú lakk. Jó fedés, szuper ecset gyors száradás.

SZS30

2019. augusztus 24.

Szívesen ajánlom, nagyon szép színek, jó fedés jellemzi, két rétegben is tökéletesen fed, és pár napot simán kibír lepattogzás nélkül. Nagyon szeretem, biztos beszerzek belőle több árnyalatot is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

random

2018. november 28.

nem hiszem el hogy ezt még nem véleményeztem... a 070 caught on the red carpet van meg, asszem a harmadik (és utolsó...) üveggel. elképesztő, milyen szép, és a legjobb, hogy a fény hatására változtatja a színét: napfényben vörös, de nem tűzoldóautó-színű, hanem igazi femme fatale szín, míg mesterséges fényben egészen mélyvörösnek tűnik. sőt, tompa fényben majdnem vörösesfekete. egyszerűen minden alkalomra tökéletes. az egyetlen hibája, hogy minimum két réteg kell, hogy egységes legyen, de egye kánya, ezt még elviselem neki. a tartóssága amúgy átlagos, 3-5 nap a max amíg még úgy-ahogy vállalható, de az én körmömön minden gyorsan kopik (gyenge, hajlékony, beszakadásra hajlamos körmök, legtöbbször rövidre vágva, plusz mosogatás, hajmosás, házimunka, stb. ... dez azt hallottam idén divatos a lekopott körömlakk :D) mindenesetre kategóriájában kiváló, és árát megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

veronka052194

2018. november 13.

Nagyon jó körömlakk. Ár-érték arányban szuper. akár egy hétig is bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Nagyon jó körömlakk. Ár-érték arányban szuper. akár egy hétig is bírja.

Bodzs

2018. november 11.

Nagyon szeretem ezt a lakkot, az új típus, amivel kijöttek nem igazán szimpatikus nekem. Viszont ebből a fajtából legalább 10 van meg nekem és mindet szeretem, van belőle 1-2, ami annyira nem fed szépen, de már ki tudom szűrni, hogy melyek azok, amiket már nem vennék meg. Nagyon tartósak és szépen kopnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

sailorluna

2018. augusztus 9.

szeretem ezt a lakkot, gyönyörű színekben kapható, sok darabom van belőle. a minősége rendben van, könnyen kezelhető, nem csíkoz, jó az ecsete, emberi idő alatt megszárad, szépen fed, és még sosem fogta be a körmeimet. 3-4 napot kibír kopás-pattogás nélkül. plusz pont, hogy nincsenek benne a túl káros összetevők. drogériás lakkok közül biztos, hogy ő a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Pocok96

2018. február 26.

Hát öhmm...1 rétegben is nagyon szépen fed, viszont nekem 1 nap alatt nagyon kopik a körmöm végénél. Base illetve top coat se segít nagyon rajta, hogy tartósabb legyen. Arra jó, ha megy valahova az ember akkor indulás előtt gyorsan kifesti a körmeit hip-hop megszárad, de kb estére már kezd is kopni.
De az is lehet, hogy csak az én körmeim nem szeretik :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

De az is lehet, hogy csak az én körmeim nem szeretik :/

bellino

2018. február 12.

Rengeteg színt megvettem belőle.Szerintem szuper!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Rengeteg színt megvettem belőle.Szerintem szuper!!

pszabina

2018. február 10.

Nagyon lassan szárad és fedés nélkül nem sokáig bírja, de a színek... na azokért megéri, a metálos árnyalatok a kedvenceim :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Színezék. Piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)