Catrice

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nil, az összetevőket feltöltötte: ukyo, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Puhává és fényessé teszi az ajkakat, és intenzívebbé teszi az ajak természetes színét.

sailorluna

2018. augusztus 7.

szerettem, amíg meg nem jelent a balzsam verziója. bár természetes, szép színt ad az ajkaimnak, iszonyatosan szárít, a balzsam viszont jobban hidratál. emiatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Guppi

2018. június 28.

A színe szèp, bár rajtam elèg halovány, legalábbis a rózsaszín csomagos testvèrèhez viszonyítva. Ès ez szárít, nagyon. Ajakszínezőnek elmegy, ajakápolónak alkalmatlan. A csomagolás szèp, de ugye nem azt kenem a számra. A beltartalom miatt 2 csillagnál nem tudok neki többet adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

Wee

2017. december 8.

Nagyon praktikus. Sietős sminkek alapja. Színe is szép, egyetlen gond hogy szárítja az ajkakat. Nem érdemes alá vinni ajakapolot, mert akkor valahogy nem hozza ki a rúzst azt az élénk színt mint alapból tenné.
Inkább a rúzs fölé kicsit érdemes. Ha túl vastag rétegben kerül felé ajakapolo olyan lesz mint egy szájfény.
Én imádom ennek ellenére is:)

update: ha egész napos viseletre szeretnél valami könnyő ajakszinező és ápoló kombót, szerezz be mellé egy tényleges ajakápolót, mert még vastag rétegben is iszonyatosan szárít. A színe tényleg nagyon jó, szinte semmit nem hidratál sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Én imádom ennek ellenére is:)

lujzi

2017. január 24.

Ahogy előttem is írták, nagyon praktikus. Ajakápolóként hatékony, annyi színt pedig simán ad, hogy egy no makeup napon is legyen valami karaktere az arcomnak. Mindig a táskámban hordom, a tipikus visszapillantós reggeli készülődés része :-) Az ára is teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

fuufanni

2016. december 16.

az én számon szép rózsaszínes a színe, kicsit hidratál is, egyszerű mindennapi viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

kireka

2016. december 12.

Régóta megvan, nagyon szeretem. Természetes, szép színt ad a számnak és olyan mintha változtatná a színét egy kicsit. Egyetlen negatívum, hogy pocit szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 12.

kalmaniki

2016. június 30.

Nagyon ötletes ez a termèk, kíváncsi volta rá. Szèp színt ad az ajkaimnak, elèg jól hidratál, lehetne kicsit tartósabb. Negatívum viszont, hogy keserű ízű, ami elèg zavaró számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Sunnyvagyok

2016. április 29.

Nagyon tartósan színez, jól hidratál!
Pont azt kaptam tőle mint amit vártam! 4* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Nagyon tartósan színez, jól hidratál!
Pont azt kaptam tőle mint amit vártam! 4* :)

KissQkta

2016. január 31.

Nagyon jó termék! Puhává teszi az ajkakat. Kicsit talán túl erős színe lesz, de belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 31.

BlueBunny

2016. január 4.

Hihetetlenül jó! Élénkíti a szám színét és elég jól hidratál is. Újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 4.

Hihetetlenül jó! Élénkíti a szám színét és elég jól hidratál is. Újra veszem!

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Hexyldecanol