Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1329-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 1.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1329

Tökéletesen matt végeredmény, egyenletes színelosztás és intenzív fedés. Kellemes viselet és 100%-ban matt. Már egyetlen rétegben felvíve a krémes textúra tökéletesen matt végeredményt biztosít, az ajkak kiszárítása nélkül.

6 árnyalatban kapható

Ár: 1329 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Sminkcsomag (essence,catrice,avon,lovely,nyc,rimmel)
Ár: 3500 Ft , Eladó: NagyVani
Állapot: Egyszer használtak/használtak, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/posta
500 Ft/ajándék - Catrice Ultimate Matt Lipstick - 090
Ár: 500 Ft vagy ajándék 3000 Ft feletti vásárlás esetén , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten a Nyugatinál HÉTKÖZNAPOKON/Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utalás után
technodiva

2019. október 7.

A 030-as, piros árnyalat van meg. Szép szín, erősen pigmentált, de nekem iszonyatosan kiszárítja a számat. Már 20 perc után érzem hogy húzódik az ajkam. Ráadásul könnyen kenődik, nincs meg a biztonságérzet mikor viselem, folyamatosan ellenőrizni kell, nem csúszott-e el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

biankasheila

2019. szeptember 23.

070-est használom egy jó ideje, nem túl tartós, de mindig újraveszem, mert nagyon megszerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

BSzilvike27

2019. szeptember 16.

Nagy rúzs fan vagyok.Rendszeresen radìrozom+ápolom ajkaimat. Imádom a catrice márkát, gondoltam a rúzsait is kipróbálom.Hát megmondom őszintén nem voltam hanyatt esve. Könnyen elkenődik, nap végére pedig elkezdett szó szerint hámlani az ajkam,nagyon nyúzós èrzès viselni. Azt hiszem maradok a matt maybelline és Mac rúzsoknál. :( Azért adok 2 csillagot mert a színek nagyon szépek ès mert bármelyik másik catrice kozmetikumot ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Gerda0131

2019. július 18.

Egy sötétbarna árnyalatot szereztem be egy leértékelés alkalmával. 1 ivást sem bírt ki elkenődés nélkül. Csúnyán kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Kamea

2019. július 16.

Le volt árazva a Rossmanban, és itt is elég jó véleményeket olvastam róla, így azt gondoltam, kipróbálom. A From Rose With Love árnyalatot választottam. Ez egy sötét rózsaszín, enyhe vöröses beütéssel, épp az én színem! Majdnem megegyezik a Trend It Up matt ajakrúzsom 430-as árnyalatával. Azzal is meg vagyok elégedve, de már látom, hogy a Catrice rátett még egy lapáttal, így ő is az egyik kedvenc viseletem lesz. Tartósságában is veri a Trend It Up-ot, és tetszik benne az is, hogy olyan kis „vasgyúró”. Szóval meglepődtem rajta, milyen súlya van, amikor a kezembe vettem. :) Az ivást jól tűri, evés után igazítani kell rajta ugyan, de azt hiszem, egy rúzstól se várható el, hogy egész nap nem törődünk vele.
A számat se szárította ki, örülök, hogy egymásra találtunk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 16.

A számat se szárította ki, örülök, hogy egymásra találtunk!

dalm

2019. június 13.

A 050-es árnyalatot vettem meg (már párszor), örök szerelembe estem bele. Mostanában hanyagolom a használatát, mert a kicsit visszafogottabb színekre váltottam, de ha olyan a kedvem, felkenem.
Nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

Nagyon szeretem! :)

HunFairy

2019. április 12.

Nude, from rose with love és dramatic lilatic árnyalatban vettem meg. Imádom az illatukat és a csomagolás is elegáns. Engem nem szárítanak, krémesek, pigmentáltak, ajakceruzára sincs szükség, ott marad ahova kenem. Ivás és pusziálló, kisebb uzsonnákat kibír, de egy ebédet nem. Azt vettem észre hogy a sötétebb dramatic lilatic árnyalat foltos, nehezebben tudom egyenletesen eloszlatni, kicsit több munkát igényel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

nikyptk

2019. március 4.

Csalóka volt a Catrice állvány, féláras terméknek láttam ezért dobtam be a kosaramba, fizetésnél meg nem kapcsoltam, így hazajött velem. A 020-as árnyalat van meg. A szín nagyon tetszik, brutál pigmentált most még kicsit erősnek is érzem a világos bőrömhöz, de majd ha barnulok jó lesz. Hááát féláron megérte volna de a teljes árat sokallom érte. Nagyon mászkál ceruza nélkül. Felvinni is nehezen tudom. Erősen ajánlott hozzá rúzsecsetet/ceruzát használni. Ivást még bírja úgy ahogy, de az evés kifog rajta teljesen. Abszolút nem csókálló. Könnyű, nem zavaró viselet de én sokszor csekkolom, mert félek a bohóc effektustól ha ezt használom. Néhanapján fogom használni valószínűleg, de újravenni, más színben beszerezni nem hinném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Maxy

2019. január 30.

Nekem a 020-as (From Rose with love) árnyalat van meg. Az illata és a színe nekem is tetszik, de nekem nagyon szárít. Állandóan nyalogatom a számat, eléggé zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

SzigetiOrsi

2019. január 28.

Nagyon szép színekben van, én a 090-es árnyalatot vettem meg, erősebben pigmentált, mint ahogy számítottam. Szerintem veszek majd egy világosabb árnyalatot is belőle, ami nude hatásnak megfelel, mert ez egy kicsit sötét az én típusomhoz, (szőke szeplős : D ). Jó az állaga, valóban matt, nekem kicsit szárítja is a számat, de nem vészes. Viszont amint hozzá ér valami az elkeni, és szín foltot hagy maga után, így télen az orrfújás igen nehéz a rúzs használata közben :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate