KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1329-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 1.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1329

Tökéletesen matt végeredmény, egyenletes színelosztás és intenzív fedés. Kellemes viselet és 100%-ban matt. Már egyetlen rétegben felvíve a krémes textúra tökéletesen matt végeredményt biztosít, az ajkak kiszárítása nélkül.

6 árnyalatban kapható

Ár: 1329, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 800 Ft , Eladó: mamendesz
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten átvehető vagy postázom
Catrice Rough Luxury LE rúzs, C02 Rustic Red
Ár: 600 Ft. , Eladó: Hoagirl
Állapot: Kézfejen próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Készpénz, Banki utalás

katagali92

2018. július 19.

Nekem kicsit "patchy" és elmászkálós, még akkor is ha szájceruzát használok, aminek nem igazán örülök. Csodaszép színei vannak és igazán nem szárít, de ezért a mozgolódásért akkor is le kell vonnom egy pontot. Az áráért azonban jó minőségű terméket kapunk, ennek ellenére is. :)

katagali92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

fannib1

2018. július 19.

Kedvenc matt rúzsom, kellően tartós, szépen kopik, kényelmes viselet.

fannib1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Kedvenc matt rúzsom, kellően tartós, szépen kopik, kényelmes viselet.

lenizsu

2018. július 8.

Jól pigmentált. Nem túl tartós, de az ivást relatív jól bírja.

lenizsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Jól pigmentált. Nem túl tartós, de az ivást relatív jól bírja.

dakuagi111

Korcsoport: < 18
2018. július 1.

A 090es árnyalat van még. Szép,tartós, nem szárít, bár nekem az első használatnál eltört.

dakuagi111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 1.

Parfuwoman

2018. június 8.

Pont a képen látható szín van meg nekem is,tartós ,szépen pigmentált,s nem szárít . Ajánlom

Parfuwoman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Mandulaszem

2018. június 6.

Egyik legjobb matt rúzsom. Kíválóan tartós és intenzív, szépek a színek. Nagyszerű dolgozni vele.❤ Abszolút újravevős!

Mandulaszem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

Aquila

2018. május 20.

030 Rouge Lálá árnyalatot vettem meg és megint azt kell mondanom, hogy csúnyán befürödtem egy Catrice matt rúzzsal. Azt mindenképpen el kell mondanom, hogy a fedés szép, már az első húzásnál szinte tökéletes és gyönyörű matt a végeredmény. Amivel viszont nagyon nagyon nem vagyok megelégedve az a tartóssága. Felkenés után fél órával is a legapróbb érintkezés során is nyomot hagy, legyen az pohár, kéz vagy bármi. Ennek következtében nem is tartós, ha az ember nem figyel oda minden alkalommal hogy jajj vigyázzunk mert rúzs van rajtunk 1-1,5 óra múlva már kb hűlt helye van.. Innentől viszont szerintem nem éri meg az árát.

Aquila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

anitahd

2018. május 18.

3 színét is megvettem már, megéri az árát. Szépen lehet használni, tartós és könnyű érzés viselni.

anitahd
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

tlilla100

2018. május 15.

Szép színű, tartós, matt, nem maszatolódik, egész nap fent van, jó az illata és olcsó. Egy 5 ezer forintos rúzs is nyugodtan elbújhat mögötte. Matt rúzsokból is a legjobb amit valaha használtam, szóval abszolút 5 csillag.

tlilla100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

B3tt1

Korcsoport: < 18
2018. április 22.

Már két árnyalatot is beszereztem ebből a csodás rúzsból. Az egyik a 010es egy nagyon nude, rajtam picit lilás hatású szín, a másik pedig 020as ami egy csodaszép sötét rózsaszín. Mindkettőt nagyon szeretem, az evést ivást jól bírják, hosszú ideig fentmaradnak.

B3tt1
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 22.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!