Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Tökéletesen matt végeredmény, egyenletes színelosztás és intenzív fedés. Kellemes viselet és 100%-ban matt. Már egyetlen rétegben felvíve a krémes textúra tökéletesen matt végeredményt biztosít, az ajkak kiszárítása nélkül.

6 árnyalatban kapható

Ár: 1000 , Eladó: pepemadar
Állapot: kétszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Budapesten a 12 és/vagy 13.kerületben; posta és foxpost

L1ll4

Korcsoport: < 18
2020. július 6.

A színe és a finishe tetszik, de ennyi jót tudtam róla mondani. Kezdetben krémes állagú, könnyen le is jön, majd órákkal később megszárad, közben pedig a számat is teljesem kiszárítja, utána pedig nagyon csúnyán kopik le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 6.

Kamea

2020. május 12.

Update: Igazi maszkbarát opció azoknak, akik a rúzsviselés élményéről ebben az időszakban se szeretnének lemondani. Reggel felkenem és a felesleget felitatom papírzsebkendővel. Tintaszerűen megszínezi az ajkaimat és így nem mázolódik el a maszk alatt, tűri annak le-, és fölrakosgatását. Egyszeri újraigazítással szinte az egész munkanapot kibírja. A másik módszerem az, hogy ajakprimerre kenem fel. Így is tartós eredményt érek el. Kész szerencse, hogy a forgalomból való kivonása előtt leárazva, nevetséges áron vettem még 1 db-ot.

2019. 07. 16. Le volt árazva a Rossmanban, és itt is elég jó véleményeket olvastam róla, így azt gondoltam, kipróbálom. A 020 From Rose With Love árnyalatot választottam. Ez egy rózsás árnyalat, enyhe lilás beütéssel, épp az én színem! Majdnem megegyezik a Trend It Up matt ajakrúzsom 430-as árnyalatával. Azzal is meg vagyok elégedve, de már látom, hogy a Catrice rátett még egy lapáttal, így ő is az egyik kedvenc viseletem lesz. Tartósságában is veri a Trend It Up-ot, és tetszik benne az is, hogy olyan kis „vasgyúró”. Szóval meglepődtem rajta, milyen súlya van, amikor a kezembe vettem. :) Az ivást jól tűri, evés után igazítani kell rajta ugyan, de azt hiszem, egy rúzstól se várható el, hogy egész nap nem törődünk vele.
A számat se szárította ki, örülök, hogy egymásra találtunk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 12.

A számat se szárította ki, örülök, hogy egymásra találtunk!

bibike2000

2020. április 16.

3 árnyalat van belőle, illetve csak egy kevés maradék. Jó kis rúzs, tetszik az illata. Nekem hamar elkenődik, egy cigit sem bír ki. A masszív csomagolása előny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

Tempete

2020. március 5.

Most én leszek a rossz, de nekem nem vált be. 010-es árnyalatot vettem meg. A szín még elég jó, de az íze az nagyon nem tetszik, olyan kicsit túl édes meggy íze van. Szárít, kenődik, nagyon nem kényelmes viselet. Azt még talán elnézném neki, hogy szárít, mert oké, matt, de egyáltalán nem tartós. hasonló árban az essence rúzsai sokkal tűrhetőbbek, a Bourjois rúzsai kicsit többért pedig hozzák, amit várok egy rúzstól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Whosthatfitgirl

2020. február 24.

A 070-es Nude Crush Everyday árnyalat van meg, beleszerettem a szìnèbe ès a kedvező ára miatt úgy gondoltam nem kockázatok sokat, ha kipróbálom. 😉
Szeretemrúzs lett! 🥰 Szèp a szìne ès viszonylag tartós, nagyjából egyenletesen kopik, nyilván nem csodaszer, de nagyon barátságos.
Picit szárìt, de nem durván. Szerintem kènylemes viselet, nem èrzem, hogy az ajkamon van "vmi" ès nem mászkál el, akár szájceruza nèpkül is jól szuperál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Alexa930

2019. november 30.

Órákig tartós, evés, ivás, dohányzás sem probléma, pedig a képen látható sötét lila árnyalatot használom. A titka, hogy le kell fixálni. Elég egy pici mattító púder, és 6-8 órát bír. Nem szárít, nem kenődik, nem mászik el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

szaszas

2019. november 27.

I-MÁ-DOM!
Olcsó, de mégis elfogadható rúzsok után kutattam és úgy voltam vele, hogy imádom a catrice termékeket, miért ne próbálnám ki. Vettem egyet magamnak és annyira imádtam, hogy barátnőmnek is vettem születésnapjára. Tudni kell róla, hogy nem nagyon szeret sminkelni, egy kis rúzs fér bele nála, de ő is imádta, oda meg vissza van érte. Tartós, minimálisan szárítja a szájat, de alá hidratálással megoldódik a probléma. :) (mindkettőnknek egy nude árnyalatban van még)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 27.

I-MÁ-DOM!

technodiva

2019. október 7.

A 030-as, piros árnyalat van meg. Szép szín, erősen pigmentált, de nekem iszonyatosan kiszárítja a számat. Már 20 perc után érzem hogy húzódik az ajkam. Ráadásul könnyen kenődik, nincs meg a biztonságérzet mikor viselem, folyamatosan ellenőrizni kell, nem csúszott-e el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

biankasheila

2019. szeptember 23.

070-est használom egy jó ideje, nem túl tartós, de mindig újraveszem, mert nagyon megszerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

BSzilvike27

2019. szeptember 16.

Nagy rúzs fan vagyok.Rendszeresen radìrozom+ápolom ajkaimat. Imádom a catrice márkát, gondoltam a rúzsait is kipróbálom.Hát megmondom őszintén nem voltam hanyatt esve. Könnyen elkenődik, nap végére pedig elkezdett szó szerint hámlani az ajkam,nagyon nyúzós èrzès viselni. Azt hiszem maradok a matt maybelline és Mac rúzsoknál. :( Azért adok 2 csillagot mert a színek nagyon szépek ès mert bármelyik másik catrice kozmetikumot ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate