KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1329-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 1.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1329

Tökéletesen matt végeredmény, egyenletes színelosztás és intenzív fedés. Kellemes viselet és 100%-ban matt. Már egyetlen rétegben felvíve a krémes textúra tökéletesen matt végeredményt biztosít, az ajkak kiszárítása nélkül.

6 árnyalatban kapható

Ár: 1329, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Lilla90

2017. november 21.

Egyszerűen imádom! Nagyon jó színekben elérhető és a csomagolása igazi kis ékszer, könnyen fel kenhető és intenzív színű nekem egy halvány piros árnyalat van meg nagyon szép árnyalat. Az àllaga magának a rúzsnak nem túl kemény és nem is túl krémes, jól pigmentàlt. Az ára is nagyon baráti és igazán minőségi terméket kapunk kézhez. Ennyire jó rúzsom régen volt màr. Maximálisan ajànlom! ☺️

Lilla90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

KVanda

2017. november 20.

A színek gyönyörűek, pigmentáltak és tartósak. Szerintem minimálisan szárít, de ezért nem vonok le pontot, mert hideg időben egyébként is hajlamos az ajkam a kiszáradásra.

KVanda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

nina22

2017. november 16.

Nekem a 010 árnyalat van meg. Miután hazaértem rögtön kipróbáltam. Mivel a teszter már agyonhasznált volt nem láttam, hogy mennyire csodás ez a dizájn. Gyönyörű! :) A szín is pont az amit kerestem. teljes mértékben elégedett vagyok:) Bátran ajánlom mindenkinek!

nina22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

Nnikolett

2017. november 6.

Nagyon tetszik ez a rúzs. A 30-as élénkpiros árnyalat van meg (Rouge Lálá), jól pigmentált, gyönyörű színe van. Engem egyáltalán nem szárít, nagyon kényelmes viselni, szinte olyan, mintha semmi nem lenne a számon. Bár nem teljesen csókálló, az első iváskor hagy egy leheletnyi nyomot a poháron, mégis meglepően tartós, az evést is jól bírja.

Nnikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

orik

2017. november 5.

A színe intenzív, jól pigmentált, a fedése kiváló, a viselése is kényelmes (bár egy picit talán szárít, de egy matt színtelen szájfénnyel a használata előtt tökéletes), meglepően tartós. Az illata kellemes, a dizájnja is szuper. Ár-minőség arányban is nagyon jó szerintem, 1300-ért felső kategóriás minőség.

orik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

Amadea

2017. november 4.

Nekem a 020-as, From Rose With Love árnyalat van meg, gyönyörű hússzínű rózsaszín, kb. bárkinek jól áll. Maga a rúzs nagyon különlegesen néz ki, ha lehet ilyet mondani egy szájkencére, roppant fotogén. Van egy kis illata, de nem kellemetlen. Minimálisan szárít, szépen kopik, könnyű kezelni, rohanós reggeleken általában érte nyúlok, mert mindenhez illik és tudom, hogy nem kell aggódnom, Joker-mosolyt rajzolt-e az arcomra. Ő az egyik kedvencem.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

lovecreams

2017. október 28.

Hú, nem semmi rúzs ez, az biztos.
Nekem is a 010-es van meg, egy csodaszép mindennapi, nude szín. Nagyon könnyű felvinni, szép a fedése. Minimálisan szárít, de ami a legjobb benne, hogy mindvégig krémes marad az ajkakon. Az ivást és az evést is jól bírja, szépen kopik, új rúzsszerelem..

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

Hú, nem semmi rúzs ez, az biztos.

kismacska00

2017. október 27.

010: Coffee, MATTmoiselle? – Tökéletes nude matt rúzs, mindennapi "észrevétlenül szebb, kevésbé hullaszínű száj" hatás. :)) Matt, de nem szárít, hihetetlen. :) Valóban kényelmes viselet, jó a fedése és tartós is és egyszerűen jó érzés használni.

kismacska00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

avealena

2017. október 21.

A 030-as, világos piros árnyalat van meg, mert hát ugye piros rúzsból sose elég, ezt mindenki tudja. Egyből beleszerettem a színébe, és valóban kényelmes viselet, matt hatása van, de mégse szárítja az ajkakat, igazán meglepődtem ezen. Ilyen tartós rúzsom nagyon rég nem volt, nem is gondoltam volna, hogy egy ilyen viszonylag olcsó rúzs ennyire jó lehet. Nagyon jól bírja az evés-ivást, kopik, viszont olyan szép egyenletesen, hogy szinte észre se lehet venni semmilyen változást az órák előrehaladtával, le a kalappal előtte. Mindenkinek ajánlom! :)

avealena
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

Dorika06

2017. október 20.

A képen látható árnyalatot vettem meg. Első látásra szerelem volt,pedig előtte nem használtam,ilyen árnyalatú rúzst. Én nagyon szeretem,minőségi,megéri az árát. Csak ajánlani tudom!

Dorika06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!