KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1329-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 1.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1329

Tökéletesen matt végeredmény, egyenletes színelosztás és intenzív fedés. Kellemes viselet és 100%-ban matt. Már egyetlen rétegben felvíve a krémes textúra tökéletesen matt végeredményt biztosít, az ajkak kiszárítása nélkül.

6 árnyalatban kapható

Ár: 1329, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 800 Ft , Eladó: mamendesz
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten átvehető vagy postázom
Catrice Rough Luxury LE rúzs, C02 Rustic Red
Ár: 600 Ft. , Eladó: Hoagirl
Állapot: Kézfejen próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Készpénz, Banki utalás

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Cherryeszti

2018. október 17.

Beállok én is a sorba. Szuper rúzs. Nem szárít nagyon élénk a színe, egyetlen hibája, hogy nem túl tartós sajnos.
A 090-es sötétebb árnyalat van meg, ami teljesen jól használható hétköznapokra.

Cherryeszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

A 090-es sötétebb árnyalat van meg, ami teljesen jól használható hétköznapokra.

nusysan

2018. szeptember 7.

Imádom. Tegnap vettem meg végre jó pár hónapos halogatás után a "híres" 010-es árnyalatot. És tökéletes. Nem számítottam rá, hogy ilyen lesz az állaga, ugyanis felkenés után szinte teljesen leszárad mattra. De baromi kényelmes. Oké, szárít annyira mint amennyire bármilyen matt, de nem érzem, hogy a számom van. Másik hatalmas előnye, hogy nem lesz fehéres a szám közepe fele, valamint ma egész nap rajtam volt, és evés ivást minimális kopással bírt.

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

tthviki

2018. szeptember 7.

Imádom a színét és az állagát is! Könnyű vele dolgozni, nem jön le evés, ivás közben. Szuper termék! :)

tthviki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 1.

Ár érték arányban egy nagyon jó matt rúzs.Szép matt hatást ad, nem nehezíti, szem szárítja a számat.Tartós.Újravevős:)

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Sinsi

2018. augusztus 21.

Tökéletes. Imádom. Finom illatú, lágy krémes, tökéletesen fed, tartós és épp annyira pigmentált amennyire kell.
Megéri az árát. Csak ajánlani tudom .

Sinsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Megéri az árát. Csak ajánlani tudom .

nayliey

2018. július 26.

Nagyon szép színei vannak, a legjobb matt rúzs amivel eddig találkoztam. Felvitele egyszerű, nem folyik/maszatolódik szanaszét. Rendkívül szeretem a Catricet <3

nayliey
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

katagali92

2018. július 19.

Nekem kicsit "patchy" és elmászkálós, még akkor is ha szájceruzát használok, aminek nem igazán örülök. Csodaszép színei vannak és igazán nem szárít, de ezért a mozgolódásért akkor is le kell vonnom egy pontot. Az áráért azonban jó minőségű terméket kapunk, ennek ellenére is. :)

katagali92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

fannib1

2018. július 19.

Kedvenc matt rúzsom, kellően tartós, szépen kopik, kényelmes viselet.

fannib1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Kedvenc matt rúzsom, kellően tartós, szépen kopik, kényelmes viselet.

lenizsu

2018. július 8.

Jól pigmentált. Nem túl tartós, de az ivást relatív jól bírja.

lenizsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Jól pigmentált. Nem túl tartós, de az ivást relatív jól bírja.

dakuagi111

Korcsoport: < 18
2018. július 1.

A 090es árnyalat van még. Szép,tartós, nem szárít, bár nekem az első használatnál eltört.

dakuagi111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!