Catrice

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2021. február 25.

Kiszerelés:   5,5 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Ápolja és frissíti az ajkakat, miközben színt ad azoknak. Maszk alatt is hordható.

4 árnyalatban kapható

Viktoria_fks

2021. szeptember 23.

Kb 3x nézegettem, kerülgettem a dm-be, mire le vettem és bele raktam a kosaramba. Kettőt vettem, egy 010-es pirosas árnyalatot és egy világos rózsaszínt.
A kézfejemen nagyon tartósnak tűnt, mert még fürdés után is látszódott.
A bizsergés nálam el maradt, bár nem is vártam, csak itt olvastam, hogy bizsereg is valakinek.
A színük gyönyörű, bár a rózsaszín nagyon halvány, és hamarabb kopik. Viszont a pirosast imádom. Nem vagyok nagy piros fan, de ezt megszerettem.
Imádom, hogy ilyen vízes állagú, könnyen használható, elég egyszer végig kennem a számon, kész is vagyok. És nagyon tartós! A piros. A rózsaszín annyira nem.
1300 Ft-ért kicsit drágállom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

A kézfejemen nagyon tartósnak tűnt, mert még fürdés után is látszódott.
1300 Ft-ért kicsit drágállom.

missorsi

2021. augusztus 6.

Szeretem a Catrice termékeket, és a múltkor kiszúrtam ebből a rúzsból egy jó kis pink árnyalatot, hazavittem.. sajnos ezúttal nagyot csalódtam. Van néhány szájfényem ami ilyen "plumping" hatású, bizsergeti az ajkaimat, ez viszont olyan volt mintha lidokaint kentem volna a számra, konkrétan teljesen elzsibbasztotta az ajkaimat... egy rétegben alig látszik, egy másodikat meg ha kentem rá az totál csomós lett, és iszonyatosan ragadt is. Nagyon kellemetlen összességében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

Bocse

2021. május 27.

Na jó. Eddig ez a legtartósabb, legszebben kopó rúzs amit valaha is használtam! Elképesztően szép, mindenki megjegyzi hogy milyen szép vagyok amikor ez van rajtam. Plusz tényleg nincs időm ilyenekre, hogy nap közben újrakenjem, ellenőrizzem. Hátránya hogy eléggé szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

b5bea

2021. április 30.

A 030-as árnyalatot vettem meg, igazi vibráló nyári szín. Eleinte bizsergeti a szám, de egészen tartós, tényleg ajaktinta. Nekem tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 30.

goldgirl

2021. április 29.

Szerintem nem rossz kis ajakszínező. Véletlenül kentem ezt a kézfejemre a DM-ben és mikor töröltem volna le, láttam, hogy rendesen ott marad a szín ...mondom mi a fene.Aztán láttam, hogy ez egy ajaktinta, és mivel nincs összehasonlítási alapom és elsőre ígéretesnek tűnt, ezért be is szereztem a 010-es árnyalatot. Lehetőleg radírozott, sima ajkakra tanácsos felvinni....mivel a kézfejemet nagyon megfogta, ezért az ajkaimra kenés után én rögtön le is töröltem, és ígyis rendkívül megfogta a számat. Ezt követően megebédeltem, ittam stb és még mindig ad egy szép cseresznyés színt a számnak. Nem csodaszer, de bő 4 csillagot megérdemel. Kissé szárít, de én egyébként is ajakbalzsamban fürdök 0-24.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

Jelizz

2021. április 20.

En a legvilagosabb arnyalatot vettem meg ami ilyen rozsasines. Vizes allaga van, alig szinez de azert latok vlamit ,ajakapolo kell ala mert kulonben szarit. Kenyelmes nem zavar. Nem maszatolodik de kopik,nem tul tartos. Jo, jo de ugyan ennyiert vagy olcsobban a kinai uzletekben lehet kapni jo minosegu szep ajaktintakat amik jobban tetszenek . Nem hiszem hogy ujra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 20.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Starch Hydrolysate