Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 696-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 696

A forradalmi 3 lépéses rendszer ultra hosszantartó, zselés hatású manikűrt garantál az Ultimate Nail Lacquer körömlakkok használatával.

Használat: 1. lépés: Vigyél fel egy réteget az Ultra Stay & Gel Shine Alapozó lakkból a körmök megerősítéséhez, védelméhez és a manikűr tartósságának növeléséhez. Hagyd megszáradni. 2. lépés: Vidd fel kedvenc Catrice színes körömlakkodat majd hagyd megszáradni. 3. lépés: Vigyél fel egy réteget az Ultra Stay & Gel Shine Fedőlakkból, hogy ezáltal a manikűr még fényesebb legyen és még tovább tartson. Hagyd megszáradni. Lámpa használata nem szükséges.

Ár: 696 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
missmomsen

2017. június 6.

Learazva vettem, gondoltam beprobalom. nagyon gyorsan szarad, szep sima lesz a kormom felulete tole es konnyebb is felkenni az ecset kialakitasa miatt. a manikur nap-napig tartos, szintol fuggoen szepen birja, egyelore 5csillag, nem tapasztaltam meg negativumot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

vvivieen

2017. június 2.

Pozitívuma, hogy gyorsan szárad és tartós is lenne, de 1 nap alatt berepedezik a lakk emiatt sajnos úgy is le kell mosni az egészet. A buborékok sem segítenek az összképen. Soha nem vennem újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Lili2109

2017. január 22.

Nagyon tartóssá teszi a manikűrt, de borzasztóan buborékos és nekem már a 2. nap berepedezett a fedőlakk ami nem volt egy szép látvány. Emellett nagyon gyorsan besűrűsödött és lehetetlen felvinni. Viszont azt szeretem benne hogy nagyon gyorsan megszárad. Megpróbálom elhasználni hígítóval sötétebb lakkok fölé, mert úgy kevésbé látszanak a hibái. Szerintem nem nagyon érte meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

CzFru

2017. január 20.

Seche vitet használok, de erre kiváncsi voltam, mert keresem az olcsó alternatívákat. Határozottan jó, szerintem a legjobb drogériás fedőlakk. Egy hátránya van, hogy kb a felénél elkezd először bubisodni, majd sűrűsödni. Én seche restoreral higítottam, amitől újra jól működik. De azért mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

bububebi

2016. március 22.

Imádtam, de sajnos besűrűsödött és nyúlóssá vált, és buborékosodásra is hajlamos, úgyhogy kuka. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

judit1984

2016. január 22.

Először tetszett, de aztán rájöttem, hogy találok olcsóbban is akár jobbat. Hamar sűrűsödött, buborékosodott, félig tudtam csak elhasználni az üveget, úgyhogy nem venném újra, inkább az Essence fedőlakkokra szavazok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

dittus1105

2015. október 28.

Az elején szerettem. Tényleg gyorsan szárad és nagyon szép fényt ad a lakkoknak, de körülbelül a harmadik használat után elkezdett sűrűsödni. Most járok az üveg végén és olyan az állaga, mint a technokolnak, használhatatlan. A sok kis buborékról nem is beszélve.. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

hanna103

2015. október 27.

A 3 lépésesben használom, egy színes catrice lakkal és az alaplakkjával. A színesből elég egy vastagabb réteg, és mindegyik hamar megszárad. 1 hétig tökéletesen! megmaradt a körmömön, úgy, hogy mosogattam, hajat mostam, stb. Ezentúl csak így lakkozom a körmeimet. Géllak hatást nem értem el, de szép egyenes és fényes lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

bandita

2015. október 13.

Harmadik napja viselek a körmeimen egy négyréteges manikűrt, amelyet a termékhez tartozó alaplakk és egy Flormar francia gyönyörűséggel készítettem, kifejezetten tesztelési céllal.
A manikűrt extrém körülmények közé vittem, munkahelyi alkoholos kézfertőtlenítések, sikamikás otthoni takarítás, kerti munka, egy órás akvárium nagygenerálozás.

A tapasztalataim:
Az ecset mesés! Közepesen széles, kerekített kontúrú, rugalmas. Gyerekjáték a körömágy vonalában a lakkot elteríteni. Az állaga a Sally Hansen Big Shine-ra emlékeztet, annál kissé zselésebb finissel. Az Essence BTGN-nél jóval kezelhetőbb mind az ecset, mind az állag.

Azonban:
két körmömön is tapasztaltam, hogy a felvitelt követően apró buborékok jelentek meg a még friss rétegben-nem tudom mihez kötni a jelenséget, de iszonyúan zavar.

A száradási ideje okozott leginkább csalódást, mert az alaplakk+két réteg színlakk felületén még bő fél óra elteltével is sérülékeny volt a lakkozás!
A fénye a harmadik nap végére erősen megkopott, de a legminimálisabb sérülést sem tapasztaltam ez idő alatt. A hosszú szabadszélem éle is tökéletes.

Nehéz értékelnem, mert ilyen stabil, megbízható körömlakk-rendszerrel még nem találkoztam eddig, ugyanakkor a mikrobuborékok rettentően felzaklattak.
Emiatt most négyest adok ennek a terméknek, és frissítek, ha változik a véleményem.

Update:

Hat napig bírta a kiképzést a manikűr, úgy, hogy az ötödik nap végéig még kifogástalannak láttam a körmeimet.
A buborékügyben még frissítek, addig nem lágyul meg a szívem! :)

Update2:

Elérkezett a pillanat, hogy frissítsek buborékügyben. Ez a fedőlakk nálam 25 Celsius fok alatt teljesít tökéletesen, buborék nélkül. Amióta ez a hőfok uralkodik a lakásban, egyszer sem tapasztaltam a kellemetlenséget. Amióta nálam lakik, nem változott az állaga, nem kezdett sűrűsödni, nyúlósodni, így megérdemli az öt csillagot. A viszonylag egyenletes hőmérséklet fenntartása nálam kissé macerás feltétel, így megmarad ő, mint kedvenc ősz-téli fedőlakk, a hétköznapok során.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 13.

A tapasztalataim:

Azonban:

Update:

A buborékügyben még frissítek, addig nem lágyul meg a szívem! :)

Update2:

Stanczi

2015. augusztus 12.

Már elhasználtam egy üveggel, az egész jól működött, de sajnos a felénél besűrűsödött, nyúlt össze-vissza, bubisodott. Kuka. Beszereztem az utánpótlást és már az első használatnál csalódtam, mert buborékosodott. :( Ahogy olvasom másnál is előfordult, szóval nem az alatta levő lakk hibája. Pedig tényleg jó az ecsete, gyorsan is szárít, tartóssá is teszi a manikűrt. Szeretem a Catrice-t, de ha ez elfogy nem valószínű, hogy újraveszem. Annyira azért nem olcsó, hogy fél üveg után kidobjam. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Shellac, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725, Violet 2

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Szintetikus színező anyag. (Lila)