Catrice

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KisKormos, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó, selymesen matt púder E-vitaminnal

• lágy fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz
  • finomítja az arc vonalait
  • lágy, ragyogó arcbőrt biztosít

4 árnyalatban kapható

tátombák

2019. április 19.

A 01-es árnyalat olyan narancssárgára oxidálódott az arcomon, hogy megijedtem magamtól. Kár, mert egyébként a mattító hatása jó volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

tsix03

2015. március 31.

Egyszerűen imádom! Eddig a Catrice All Matt Plus-t használtam, amit nagyon szerettem, de mivel nem volt a boltban az árn,yalatom, ezért ezt vettem meg helyette. Hát nem bántam meg, sőt! Nincsen maszk hatása, nem érzem, hogy púder van rajtam. Elég tartós, órákon keresztül nem fénylik át, ami nálam nagy szó. Németországi Müllerben vettem 4.95 €-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

Krisz78

2015. január 26.

Imádom!Gyönyörűen illeszkedik,semmi maszk hatás.Kicsit a Bourjois púderére emlékeztet ilyen tekintetben.
Egybeolvad a bőrömmel.Tartóssága kb.4-5 óra, ami nálam már szuper kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 26.

Egybeolvad a bőrömmel.Tartóssága kb.4-5 óra, ami nálam már szuper kategória.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate