Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betty23, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   3,4 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

E-vitaminban gazdag ajak krém, puha applikátorral. Selymesen matt hatás gazdag fedéssel, az ajkak kiszárítása nélkül.

6 árnyalatban kapható

Ár: 800 Ft , Eladó: Zitator
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapest belvárosában

iAnna

2021. április 18.

05-ös árnyalatban van meg. Az színe szép, de ahogy már az előttem lévők is leírták, arra várhatsz, hogy matt legyen :D Nem túl tartós, kár érte. A csomagolás miatt majdnem 3 csillagot adtam, az is tök jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

Fehereszti

2020. július 17.

Nem vált be sajnos. A Catrice termékek nálam így vannak, vagy szinte szerelem lesz azonnal, vagy egyáltalán nem jön be. Nagyon nem tartós és van egy fura állaga. Matt krém ajaktermék lenne, de ebben a kategóriában a nyx soft matte lip creamek messze milliószor jobbak. Teljesen szaténos krémként szinte csúszik az ajkaim felszínén, kenődik, a szín amit én választottam az sem valami nagy durranás rajtam (010 nude season asszem), és az applikátorától sem dobtam hátast. Nekem ez pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

BakaEszter

2020. január 15.

Én imádom. Nagyon szeretem benne a krémes állagát. Nem is hagyományos rúzs, de nem is mattra (pörgősre) száradó folyékony rúzs. Hidratál, jól pigmentált és gyönyörűen mutat szerintem. Egy bajom van vele, hogy egy ideje nem látom a drogériákban pedig már hónapok óta vadászok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

krityo98

2019. december 9.

Szerintem nagyon jó, a New York Spice árnyalat van meg, pont egy ilyen színt kerestem egy ideje. Nem annyira tartós, de engem nem zavar. Mondjuk szerintem annyira nem is matt, pont kellemes az ajkaimon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

98SzAnDi19

2019. július 12.

Tetszett a színe, jól fed és kellemes viselni is. Ár-értékben nem olyan rossz, de pár óra alatt lekopik (legalább viszonylag egyenletesen). Látom, hogy mások is írták, ezek szerint a lejáró tető szériahiba. Szerencsére én vissza tudom pattintani és nem is folyt ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

Annie4

2019. július 2.

Nagyon szeretem ezt a rúzst, a színei nagyon jók, 2 szín os megvan. Viszont: borzasztóan idegesít, hogy folyton lejön a teteje, nincs rendesen odaeagasztva, a “szájfényt” kitolja magából, kifolyik ha fektetve van (gondolom ez is a teteje miatt lehet!??) nem tartós de engem ez annyira nem zavar. A teteje miatt vonok le csillagot, ha csak egynél fordult volna elő azt mondom oké belefér, de mindegyik ilyen volt eddig amit vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Dominika28

2019. április 7.

Ez a másik kedvencem a Catricetől az illatát nagyon szeretem és a színe is szép. Olvastam a többiek véleményét kicsit meglepődtem mivel nálam azért tartósnak hatott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

dottya99

2019. március 11.

Először is leszögezném, hogy semmi matt hatása nincs a rúzsnak. Számomra sajnos nagy csalódás volt, az egész rúzs. A szín, amit választottam elképesztően szép és nagyon jól pigmentált, viszont fényes, amivel még nem is lenne bajom, habár mattról árulkodik a neve, viszont egyáltalán nem tartós. Az ajkaimon ha kibír 1 órát de azt is csak úgy ha nagyon ügyelek rá, hogy még a hajszálam se menjen rá még csak véletlenül se. Szóval összességében se nem matt, se nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

silver

2019. március 9.

Szerintem nem volt egészen magánál, aki ezt velvet matt ajakkrémnek keresztelte.

Erős fedésű, sűrű, gazdag, matt(os)ra száradó ajakkencét vártam a név alapján - ennek pontosan az ellenkezőjét tapasztaltam. Ez egy könnyed, lehelet gyengén pigmentált, puha fényű ápoló valahol a szájfény és az ajakbalzsam között. Előnye, hogy nem szárít, sőt, kifejezetten kellemes viselni, és hála az égnek nem is ragacsos. De még véletlenül se illetném semmilyen “matt” jelzővel, mert nem szárad mattra (max. a fényéből veszít egy kicsit). A színt építgetni is teljesen esélytelen.

Gondban vagyok egy kissé az értékeléssel. Összességében nekem nagyon tetszik, mert szeretem a gyengén pigmentált, hidratáló rúzsokat, és ez körülbelül olyasmi. Csak az a baj, hogy a csomagolásból meg a marketingből ez lenne az utolsó, amire asszociál az ember. Szerencse, hogy van teszter.

Ha rajtam múlt volna, velvet matte lip cream helyett inkább satin tint cream gloss (vagy valami ehhez hasonló) nevet adtam volna neki, és akkor talán nem okozott volna csalódást sokaknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

kismaki

2019. február 1.

Akciósan, kb 600 Ft-ért vettem meg a 090 Sweet Choco-nut Árnyalatot. Az applikatora borzalom. Alá kell tamasztanom az itt átfutott véleményeket, az árnyalat nagyon keveréke a barna-bordó színeknek, ám egyáltalán nem szárad mattra és bár jól pigementalt, nem fed egyenletesen. Bár nem szárítja az ajkaimat, egy sima orrfujassal (kb 15 perccel a felkenese után) belemaszatoltam és szinte nyom nélkül leszedtem a felét, majd kontúrszerű csík maradt az érintett terület külső szélén. Nem igazán erre számítottam, nekem csalódás, de még megprobalom az itt olvasott módszert, hogy fixalom, hátha nem tűnik el utána egy szimpla ott fujastol.. A színe miatt adok két csillagot, ha nem felejtem el updatelek bevált-e a fixalassal..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.