Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1159-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betty23, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Kiszerelés:   3,4 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1159

E-vitaminban gazdag ajak krém, puha applikátorral. Selymesen matt hatás gazdag fedéssel, az ajkak kiszárítása nélkül.

6 árnyalatban kapható

Ár: 1159 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
2 db Catrice Velvet Matt Ajak Krém
Ár: 1500 , Eladó: ssyakaky
Állapot: új, Helyszín: Kecskemét, fizetés: utalás után foxpost vagy postán maradó
98SzAnDi19

2019. július 12.

Tetszett a színe, jól fed és kellemes viselni is. Ár-értékben nem olyan rossz, de pár óra alatt lekopik (legalább viszonylag egyenletesen). Látom, hogy mások is írták, ezek szerint a lejáró tető szériahiba. Szerencsére én vissza tudom pattintani és nem is folyt ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

Annie4

2019. július 2.

Nagyon szeretem ezt a rúzst, a színei nagyon jók, 2 szín os megvan. Viszont: borzasztóan idegesít, hogy folyton lejön a teteje, nincs rendesen odaeagasztva, a “szájfényt” kitolja magából, kifolyik ha fektetve van (gondolom ez is a teteje miatt lehet!??) nem tartós de engem ez annyira nem zavar. A teteje miatt vonok le csillagot, ha csak egynél fordult volna elő azt mondom oké belefér, de mindegyik ilyen volt eddig amit vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

palibogi

2019. május 28.

Imádom a színét, kár hogy nem túl tartós :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Imádom a színét, kár hogy nem túl tartós :(

Dominika28

2019. április 7.

Ez a másik kedvencem a Catricetől az illatát nagyon szeretem és a színe is szép. Olvastam a többiek véleményét kicsit meglepődtem mivel nálam azért tartósnak hatott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

dottya99

2019. március 11.

Először is leszögezném, hogy semmi matt hatása nincs a rúzsnak. Számomra sajnos nagy csalódás volt, az egész rúzs. A szín, amit választottam elképesztően szép és nagyon jól pigmentált, viszont fényes, amivel még nem is lenne bajom, habár mattról árulkodik a neve, viszont egyáltalán nem tartós. Az ajkaimon ha kibír 1 órát de azt is csak úgy ha nagyon ügyelek rá, hogy még a hajszálam se menjen rá még csak véletlenül se. Szóval összességében se nem matt, se nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

silver

2019. március 9.

Szerintem nem volt egészen magánál, aki ezt velvet matt ajakkrémnek keresztelte.

Erős fedésű, sűrű, gazdag, matt(os)ra száradó ajakkencét vártam a név alapján - ennek pontosan az ellenkezőjét tapasztaltam. Ez egy könnyed, lehelet gyengén pigmentált, puha fényű ápoló valahol a szájfény és az ajakbalzsam között. Előnye, hogy nem szárít, sőt, kifejezetten kellemes viselni, és hála az égnek nem is ragacsos. De még véletlenül se illetném semmilyen “matt” jelzővel, mert nem szárad mattra (max. a fényéből veszít egy kicsit). A színt építgetni is teljesen esélytelen.

Gondban vagyok egy kissé az értékeléssel. Összességében nekem nagyon tetszik, mert szeretem a gyengén pigmentált, hidratáló rúzsokat, és ez körülbelül olyasmi. Csak az a baj, hogy a csomagolásból meg a marketingből ez lenne az utolsó, amire asszociál az ember. Szerencse, hogy van teszter.

Ha rajtam múlt volna, velvet matte lip cream helyett inkább satin tint cream gloss (vagy valami ehhez hasonló) nevet adtam volna neki, és akkor talán nem okozott volna csalódást sokaknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 9.

kismaki

2019. február 1.

Akciósan, kb 600 Ft-ért vettem meg a 090 Sweet Choco-nut Árnyalatot. Az applikatora borzalom. Alá kell tamasztanom az itt átfutott véleményeket, az árnyalat nagyon keveréke a barna-bordó színeknek, ám egyáltalán nem szárad mattra és bár jól pigementalt, nem fed egyenletesen. Bár nem szárítja az ajkaimat, egy sima orrfujassal (kb 15 perccel a felkenese után) belemaszatoltam és szinte nyom nélkül leszedtem a felét, majd kontúrszerű csík maradt az érintett terület külső szélén. Nem igazán erre számítottam, nekem csalódás, de még megprobalom az itt olvasott módszert, hogy fixalom, hátha nem tűnik el utána egy szimpla ott fujastol.. A színe miatt adok két csillagot, ha nem felejtem el updatelek bevált-e a fixalassal..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Annath

2019. január 30.

Nem vagyok hűde elájulva tőle.
Újság mellé csomagoltál, a 060 REDvolution árnyalat van meg. A színe szép élénk, bőrön swatcholva és ajkakra felvíve is. Gyorsan kopik, a végén kontúrszerűen megmarad. Szerencsére könnyen leszedhető, újrakenhető.
Mivel leírása szerint matt ajakrém/szájfény, a kicsit kiszáradt ajkak se okoznak neki gondot, szépen terül, fennlétéig "hidratál".
Ha végképp semmi nincs, akkor jó tűzoltásra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Nem vagyok hűde elájulva tőle.
Ha végképp semmi nincs, akkor jó tűzoltásra.

Verena

2019. január 28.

Régóta vágytam egy halvány rózsaszín matt rúzsra, és ma a rossmannban megláttam,hogy le van 50%-kal akciózva, gondoltam egye fene, kipróbálom :) vásárlás előtt kipróbáltam a testert a kézfejemen, és boldogan konstatáltam, hogy gyönyörű a színe :) ezután hazaérve nagy lelkesen elővettem, hogy az ajkaimon is teszteljem és sajnos elég szörnyű volt az első benyomás. Nem fedett egyenletesen, egyáltalan nem száradt meg, ragadt, kicsit sem lett matt és ahogy hozzáértem le is jött. Ezen a ponton már alább hagyott a lelkesedésem, de nem adtam fel! :D És rájöttem a titok nyitjára! :D Először is, nem az aplikátorával viszem fel, hanem ujjbeggyel ütögetem óvatos mozdulatokkal az ajkamba, majd miutan felvittem, egy beautyblender és transzparens púder segítségével fixáltam és láss csodát : matt lett és érintésálló :) majd ugyanezzel a módszerrel kipróbáltam pirosítóként és a szemhéjaimon is. Nagyon szép visszofogott rózsaszín szín, kifejezetten jól mutat az orcákon is. Természetes hatása van. Így már úgy érzem, hogy megtérült a befektetésem :D ha lehetne 3 és fél csillagot adnék a macera miatt, de így legyen 3 :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

tittus

2018. december 28.

Nekem ez az abszolút pénzkidobás kategória, ahhjj, hallgatnom kellett volna az itteni véleményekre! De a kíváncsiságom felülkerekedett, és megvettem 010-es legvilágosabb árnyalatban. Lehet, hogy a többi jó, de ezt ne vegyétek meg, ha matt ajakrúzst szeretnétek! Nagyon szép színe van, de a pigmentáltsága számomra kérdéses, nem sok látszik belőle lealapozott ajkakon sem, csak annyi, hogy nagyon csíkoz és beleül a ráncokba. Csúnya :(. Ja, és a legjobb, hogy ez nem matt. Ez egy gyenge szájfény. Az illata jó, de ez most annyira nem vigasztal :(.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.