Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maddie, az összetevőket feltöltötte: Nymeria94, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   drogériák, online

• C03 LilART Lily
  • C04 ARTful Red

Emike

2017. november 22.

Tudom h ez egy ezer éves trendkiadás volt, de teljes volt a döbbenet, ami ma este ért. Random ezt a lakkot vettem le a polcról- C02 Vienna Rose Woods - , vmi világos színt szerettem volna, amivel nem kell sokáig pepecselni és rossz fényeknél is fel lehet applikálni sorozatnézés közben. És három, ismétlem 3 percen belül kopogósra száradt! Utálok várni körömlakkra, ezért meg is voltam lepődve h ezzel pikk-pakk végeztem. Nem vagyok egy nagy lakkozós, de ha a többi Catrice lakk is ilyen gyorsan szárad, akkor tuti benevezek többre is közülük. A tartósságról nem tudok nyilatkozni, de ha ilyen gyorsan szárad, akkor akár kétnaponta is újrakenem a körmeimet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

xszemyx

2015. április 24.

Nekem is a lilart lily van meg, leértékelve vettem most a rossmannban. Felkenve már nem annyira lilás mint üvegen keresztül, inkább szép csillámos gyöngyházfényű. Még csak most kentem fel, tartóssága még nem tudom milyen, de a szín, az állag és az applikátor tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

catflower

2015. április 15.

Meglepően tartós,könnyű vele dolgozni. A LilART Lily árnyalat inkább 2 rétegben fed igazán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 15.

Nera

2015. március 17.

Vienna Rose Woods van meg. Szép a színe, az üzletben inkább rózsaszínesebbnek látszott, de amúgy barnás a körmeimen. A pelyhek tetszenek benne. Kicsit tartósabb is lehetne, de összességében egy jó erős négyest megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

2015. március 14.

Nekem is Vienna Rose Woods és ARTful Red van meg. Gyönyörű színek, azok a kis mikrocsillámok tényleg különlegessé teszik őket. Még csak a.Vienna Rose Woods-ot használtam. Sajnos 12 !!! órával felvitel után már két körmömről is lepattogott belőle 1-1 kis darab...pedig rövidek a körmeim (kb. 1 mm) és különösebb igénybevételnek nem voltak kitéve...ráadásul mivel este 11-kor lakkoztam így kb. reggel 6-ig abszolút semmi behatás nem érte a körmeimet. Egyébként jól és gyorsan szárad, 11-kor vittem fel az első réteget (alaplakkot már napközben felkentem, szóval az már abszolút kemény és száraz volt), 20 perccel később a másodikat, éjfélkor feküdtem le, és abszolút semmi párnalenyomat nem lett rajtuk, nem gyűrödtek meg reggelre, tökéletesek voltak, nagyon örültem, de rövid ideig tartott az öröm, mert most de. 10 óra van és két körmömet festhetem újra...
Az ecset kialakítása nagyon jó, én könnyen tudtam dolgozni vele.
Szóval nagyon vegyesek az érzéseim...nagyon szépek a színek de nekem nincs időm naponta újra lakkozni, szóval ez így nem túl használható számomra. Majd jövök beszámolni az ARTful Red-ről is, addig sajnos csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 14.

Az ecset kialakítása nagyon jó, én könnyen tudtam dolgozni vele.

silver

2015. február 20.

Gyönyörűek ezek a lakkok, egyszerűen gyönyörűek. A Vienna Rose Woods-t és az ARTful Redet vettem meg, és legfőképpen azért, mert mindkettőben apró pelyhek/csillámok is vannak amelyektől valahogy egészen különleges "belső ragyogása" lesz a lakkoknak. Annak ellenére hogy ez messziről nem feltűnő, olyan jól összeválogatták a színeket hogy fantasztikusan néz ki... Jól van, abbahagytam a nyáladzást. :)

Egy dolog furcsa az egészben: az ARTful Red brutálisan jól pigmentált, már egy réteg is elegendő belőle - azoknak, akik nem kennek megszokásból mindig kettőt hehe - , a Vienna Rose Woods viszont sajnos igen gyenge fedéssel rendelkezik és kellett neki egy harmadik réteg is. Ki érti ezt?

Viszont mindezekkel együtt is 5 csillagot adok, mert különlegesek és kifinomultak ezek a lakkok, ha valami elegánsra vágytok, akkor mindenképp nézzétek meg őket, megérik az árukat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

Kay

2015. január 31.

Vienna Rose Woods & ARTful Red - nagyon szép színek, két rétegben tökéletesen fed, gyorsan szárad. Fedőlakkal nagyon sokáig túlél, és igazából anélkül is bírta az ARTful Red öt napig - de hozzá kell tenni, hogy az én körmeim tényleg rövidek, úgy nehezebben pattog le. Mindkét szín enyhén csillámos, szóval nem lehet csak úgy lehúzni egy mozdulattal a lakklemosóval, és azt hiszem, ez a tartósságán is dob. Abszolút semmi szükségem nem volt további körömlakkokra, de az ARTful Red után visszamentem a Vienna Rose Woodsért. Többet le se akarom mosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

Underbelly

2015. január 18.

Az ARTful Red-et vettem meg, és szerintem a Vienna Rose Woods is velem jön legközelebb. :)
Szép fed, az ecsete nagyon jó, gyorsan szárad és a szín is gyönyörű. A tartóssága átlagosnak mondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

Myra142

2015. január 14.

Én a porcelánszínű kivételével mindet beszereztem, de a mályvaszínűt még nem teszteltem. A másik két színnek a fedése és tartóssága teljesen rendben van, az ezüstös a fémes hatás miatt kicsit csíkos, de ez általában így szokott lenni, a bordóval nem volt ilyen gond, én 5öst adnék rájuk, remélem a harmadik lakk is be fog válni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 14.

varga.stella

2015. január 14.

A pirosasat vettem, mert olyan ünnepiesnek tűnt. Hát nagy csalódás volt, mert 1 nap alatt elkezdett lepattogni. Pedig szép a színe, de így mit sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 14.