Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ency091, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A speciálisan kialakított kefének köszönhetően mega dús hatást biztosít. Szemészetileg tesztelt.

ponydogcat

2013. augusztus 11.

Minden ,de nem vízálló. Izzadságtól is lejött, hát még a Velencei tó vizétől, írtó jól néztem ki.... Le volt árazva, talán majd télen el tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

ency091

2012. július 1.

A dúsító hatásával, színével és a száradásával elégedett vagyok, a vízállóságával picit kötekednék. Mivel a szemem körül is zsírosodik egy idő után a bőr, az alsó pillasorra nem ezt használom, mert egy idő után elkezdi fogni ott feketére a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag