Catrice

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikofrivia, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 30.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

• teltebbé teszi az ajkakat
  • hidratálja és lágyítja az ajkakat
  • enyhén színezi az ajkakat

bugeyes

2020. július 1.

A karantén ideje alatt sikerült berendelgetni tucatnyi terméket és ez is köztük volt, így hosszabb tesztelgetés után próbálom magam utolérni a vélemények írásával. Nos, az ok, amiért kíváncsi voltam az az, hogy az Artdeco hasonló termékét még a promóteri időszakomból eléggé csíptem, viszont sosem vettem volna meg, mert nekem semmilyen szájfény nem ér meg 4-5000 Ft-ot. Amikor megláttam, hogy a Catrice kijött ezzel a termékkel sokkal olcsóbban, gondoltam teszek egy próbát. Semmivel nem marad el a drágább hasonmásától, ugyanúgy bizsergeti, mi több csípi az ajkaimat, kissé dúsít, de azt gondolom, hogy a fény miatt minden szájfény így tesz valamelyest az ajkakkal az optikai hatás eredményeképpen. Csodát nem kell egyik ilyen terméktől sem várni, poénnak jó volt, de nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Jelizz

2020. június 30.

megint valami nagy csodat vartam :D Jol bizserget es husit, szep fenyes lett tole a szam, olyan tipikus nyari szajfeny, egy ido utan eltunik. Hidratalast es teltseget nem ereztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Glycerin