Catrice

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikofrivia, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 30.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

• teltebbé teszi az ajkakat
  • hidratálja és lágyítja az ajkakat
  • enyhén színezi az ajkakat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

makeupqueen1

2021. december 15.

Én szeretem ezt a terméket. Nem ez az "áll leesős hűha élmény" és nem is lesznek tőle azonnal olyan ajkai senkinek mintha fel lennének tötve. De nem is ezt vártam. Valóban dúsít és bizsergeti az ajkam. Nekem kifejezetten tetszik a halvány rózsaszínes árnyalata.
Nagyon szépen feltőlti a barázdákat, egységes és puha lesz tőle a szám. Hidratálni is jól hidratálja a számat azt vettem észre, néha emiatt még este is bekenem vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 15.

Witchvortex

2021. november 5.

Az Artdeco dupe-jaként ajánlották, de nem olyan erős mint gondoltam.
A csípés, bizsergetés pár percig tart csak, változást nem nagyon látok. Minél többet használom, annál kevésbé érzem csípősnek.
A színe azért szép, sima szájfénynek nem rossz.

Update:
Egyre jobban veszít az erejéből, már alig veszek észre bármi bizsergést is.
Nem biztos, hogy újra venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 5.

Az Artdeco dupe-jaként ajánlották, de nem olyan erős mint gondoltam.
A színe azért szép, sima szájfénynek nem rossz.

Update:
Egyre jobban veszít az erejéből, már alig veszek észre bármi bizsergést is.
Nem biztos, hogy újra venném.

Cosette

2021. október 10.

Nem fűztem nagy reményeket ehhez a szájfényhez, de egyfelől valamiért megjött a kedvem a szájfényekhez, másfelől izgatta a fantáziámat, hogy mit tud. Mivel oda vagyok a bizsergetős/mentásabb ajakápolókért (carmex, happy skin bock ajakápolói) így ez is nagy kedvencem lett. Kellemesen csíp (de séeült, száraz ajkakra nem ajánlanám) és tényleg feltölti a kis barázdákat. Csak magában van egy kis rózsaszínes fénye, ami a natúrabb sminkekhez jól illik. Viszont folyékony rúzs alá is nagyon jól működik, ha első lépésként ezt viszem fel, utána sminkelek és végül fel "tapogatom" a rúzst. A rúzs tartósságán szerintem nem ront és nagyon szép a végeredmény. Ha elfogy tuti újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 10.

Black Fairy

2021. szeptember 17.

Tinédzser koromban nagyon vágytam csilis szájfényre, de akkoriban csak az Art Deconak volt valami 4000+ Ft-ért ilyen terméke...Amire nyilván nem volt pénzem...Mikor megláttam ezt, rögtön lecsaptam rá, nem mintha még mindig akartam volna csilis szájfényt, csak már kíváncsi voltam, hogy mit hagytam ki...Semmit...Én nem annyira érzem a bizsergést (ami fura), a színe ronda rajtam (ami szintén fura, mert szinte áttetsző, halvány rózsaszínes) és rossz az íze. Nem is szeretem a szájfényeket se, nem tudom mit gondoltam, elég idős vagyok ahhoz, hogy jobban ismerjem a sminkízlésemet.
Ha olyan szájfényhez hasonlítom, ami nekem bevált, ez a termék még akkor sem jó...Mármint az, hogy az ajkakkal semmit nem csinál, az egy dolog, de még csak nem is néz ki jól, nem is marad fent semeddig...Az egyetlen pozitív dolog, hogy nem annyira ragacsos szájfényhez képest. (Meg legalább nem kerül 4000 forintba.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

viragocskaa

2021. augusztus 28.

Egész jól dúsítja az ajkaimat. Bizsergett, kicsit csípett. Nyilván nem tett nagy csodát, de nem is olyan rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

Emma23

2021. június 10.

Imádom azokat az ajak termékeket amik bizsergetik a számat. Az illatát is szeretem és az én számát nagyon szépen hidratálja. Gyönyörű fényt ad a szájnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 10.

Panni21

2021. február 2.

Valóban remek olcsóbb alternatívája az Artdeco Hot Chili szájfényének, mind látványra, mind érzésre (ugyanis rendesen csíp).
Szép, telt ajkakat csinál, fényes, hidratál, és nem csak felkenés után 1-2 percig tart az eredmény. Nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

Stella1993

2020. november 20.

Sosem voltam a szájfények híve, inkább az ajakápolóké, de a napokban valamilyen isteni sugallat hatására a fejembe vettem, hogy kell nekem egy chillis, csipkedős szájfény, így hát berendeltem ezt notinoról :D tulajdonképpen meglepett, hogy mennyire jól néz ki rajtam, nem erre számítottam :D Enyhe rózsaszínű, viszont ha vékonyan kenem fel akkor a színe nem is látszik rajtam (nálam ez jó pont mert így hétköznapokon is felkenhetem). A barázdákat és a ráncokat szépen feltölti, így sokkal kisimultabbnak tűnnek az ajkaim. Nem durván csipkedős, nem is égetős, éppen hogy csak egy kicsit érezni és csak pár percig. Nem tudom hogy a hasonló, 3-4x drágább termékek mennyivel tudnak ennél többet, de ez szerintem ár-érték arányban hozza amit el lehet tőle várni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

bugeyes

2020. július 1.

A karantén ideje alatt sikerült berendelgetni tucatnyi terméket és ez is köztük volt, így hosszabb tesztelgetés után próbálom magam utolérni a vélemények írásával. Nos, az ok, amiért kíváncsi voltam az az, hogy az Artdeco hasonló termékét még a promóteri időszakomból eléggé csíptem, viszont sosem vettem volna meg, mert nekem semmilyen szájfény nem ér meg 4-5000 Ft-ot. Amikor megláttam, hogy a Catrice kijött ezzel a termékkel sokkal olcsóbban, gondoltam teszek egy próbát. Semmivel nem marad el a drágább hasonmásától, ugyanúgy bizsergeti, mi több csípi az ajkaimat, kissé dúsít, de azt gondolom, hogy a fény miatt minden szájfény így tesz valamelyest az ajkakkal az optikai hatás eredményeképpen. Csodát nem kell egyik ilyen terméktől sem várni, poénnak jó volt, de nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Jelizz

2020. június 30.

megint valami nagy csodat vartam :D Jol bizserget es husit, szep fenyes lett tole a szam, olyan tipikus nyari szajfeny, egy ido utan eltunik. Hidratalast es teltseget nem ereztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Glycerin