Catrice

Ár:   €12.99   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15,6 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekucccc, Módosítva: 2020. február 26.

Ár:   €12.99
Kiszerelés:   15,6 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Normál

Limitált kiadású

Természetes árnyalatú 12 fényes, csillámos és matt szemhéjpúdert tartalmazó zemhéjpúder paletta. Minőségi csomagolás, mágneses zárral, két kis méretű beépített tükörrel.

3000Ft! 🎉Catrice X Disney Mickey's 90Th Anniversary Eye Palette
Ár: 3000Ft , Eladó: Wicky93
Állapot: Új, Helyszín: Szigetszentmiklós, fizetés: Szigetszentmiklós, Dunaharaszti Tesconál, Csepel plázánál, néha Allee vagy posta/foxpost

bodni

2019. június 9.

Egy osztrák drogériában 1 Euró (!) volt az ára igaz hónapokkal a megjelenése után. Ez ingyen volt. Érdekes a Catrice limitált palettái rendre jobbak mint pigmentáltságban, mint színekben sokszor mint a szokásos kiadások. Vajon miért?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

naiyah

2019. február 27.

karácsonykor lecsaptam rá és az arc palettájára is, meg vagyok vele elégedve, szépek a színei

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

rekucccc

2019. január 31.

Ez a Catrice x Disney kollekció azonnal megmelengette a szívem, mikor a szemem sarkából kiszúrtam a Müllerben, így nem volt kérdés, hogy megvegyem-e. :D Nagyon tetszik a csomagolás is, a színek benne pedig gyönyörűek. Hétköznapi és alkalmi sminknek is tökéletesek. A pigmentáltsággal meg vagyok elégedve, nekem nem is porol. Egyedül a tükör megoldása nem tetszik, egy nagy tükörnek jobban örültem volna, de persze ez nem ront a véleményemen:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.