Caudalie

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ancsi79, Módosítva: 2016. november 8.

Kategória:   Ajakápolók

99%-ban természetes összetevőket tartalmaz, ez ajkak gyors regenerálódásáért és mély-táplálására kifejlesztett egész napos hidratálást nyújtó ajakápoló. Antioxidáns hatóanyagokkal, az igazán cserepes, és érzékeny ajkakra is kiváló. Táplál és véd, enyhe vaníliás illattal.

beauvoir

2018. március 17.

éjszakára a Nuxe kultikus tégelyes ajakápolóját,nappalra pedig ezt használom.minimális illat,remek összetevők,a télen könnyedén kiszáradó ajkak már a múlté :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

sajtosszenya

2018. február 15.

Negyedik hete használom, az illata finoman elegáns, természetes(cseppet sem vaníliás, mint ahogy már írták előttem is). Jól zsíroz, de nem tartós a hatása: sajnos naponta 3-4 szer is utána kell kenjem, mert úgy érzem kiszáradt a szám. Nem tudom igazi hidegben, télben hogy teljesítene, engem már most sem győzött meg. Mivel egy nap többször is kenem, nagyjából 1/4-e 1/3-a már elfogyott. Szerintem nem veszem újra - egyébként notino.hu-n vettem 1300 Ft-ért.
Update: Ma, azaz február 15-én fogyott el, tehát elég kiadósnak mondható termék. Sajnos a hatásával nem igazán győzött meg, a szép összetevők és a kellemes íz-illat miatt lehetne akár 4 csillag is, de nem olcsó és nem kiadós termék, úgyhogy összességében részemről marad a 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 15.

timilla

2017. október 30.

Fogalmam sincs, honnan jött a leírásba a vaníliás illat, ahogy mások is írták, egyértelműen narancsos a drága. Nagyon kellemes, jól ápolja az ajkakat és tartós is, nem kell állandóan utánakenegetni. A beszerzési nehézségei miatt nem venném újra, amúgy egyértelműen megtartós kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 30.

Trixi

2017. október 27.

Igazi balzsam az ajkaknak. Selymes állagú, enyhe fényt adó, nagyon finom narancsos illatú. És bekattan zárásnál! Imádom. Az összes többi pancser szájbalzsamomat kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 27.

Avalionia

2017. augusztus 27.

Párizsi repülőteres zsákmány (természetesen otthon maradt a megszokott körömvirágos balzsamom, és iszonyatosan kiszáradt a szám). Imádom <3 az illata nekem inkább narancsos, mint vaníliás, de egyáltalán nem zavaró, inkább diszkrét. Kissé zsíros, de nem az a zavaró kategória. Egyértelműen újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Jucccc

2017. július 31.

Na, őt szeretem, és biztosan újra is veszem majd. Szépen hidratál, diszkrét fényt kölcsönöz az ajkaknak, de nem zavaróan, így a férjemnek is megfelelő volt. Nincsen benne semmi olyan, amit ne szeretnék. Mostanában kicsit sokat vettem az ujjal felvivős ajakkencékből, és elegem is lett egy kicsit. A hatásuk amúgy kifejezetten jó, de a kényelem sem utolsó, illetve a higiénia. Táskába az nem való, ez a termék viszont igen. Télen használtam, és semmi panaszom nem volt rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

narancsfavirág

2017. március 21.

Eddig ez a legjobb ajakápoló azok közül, amiket próbáltam. Általában nagyon száraz a szám, meg könnyen kisebesedik, úgyhogy nincs könnyű dolga. Hidratál, de nem képez vastag réteget, és az esetleges sebeket sem irritálta. Kicsit erős nekem az illata, és könnyen megolvad, de a hatása miatt ezeket elnézem neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

e.m.e.s.e

2017. február 28.

Az elején leszögezem, hogy nem kedvelem az ajakápolókat, így nem én vagyok a legjobb tesztalany ezen a téren. Annak ellenére, hogy már akkor sem éreztem, hogy eredményesen hidratálnák az állandóan száraz ajkaimat, a gimnáziumban még én is használtam őket. Mindenki kenegette az ajkait valamilyen ápoló krémmel, úgyhogy én sem akartam kimaradni. :) Volt a Labello korszak, azán a Carmex. Egyik sem használt hosszú távon. Sokkal jobban bevált az ajakradír, valamint a méz, aminek ajakápolóként való alkalmazása különösen nagy fegyelmet kíván. Nagyon nehéz megállni, hogy ne nyalogassam le egyből az ajkaimról. :) Megéri azonban kitartani, mert cserébe szuper puha száj a jutalom. :)
Az elmúlt 10 évben nem is vásároltam ajakápolót, aztán jött a Caudalie. Mivel a márka arcpermetét imádom, mindenképpen szerettem volna még valamit kipróbálni tőlük. Ez a stift került a kosaramba, egyrészt, mert nagyon jól szerepel Krémmánián, másrészt, nem volt nagy teher a pénztárcámnak sem.
Szép összetevőjű, kellemes illatú, elegáns megjelenésű termék, de sajnos a véleményem nem változott: az ajakápoló termékek nem nekem valók. Néhány alkalommal kenegettem a számat vele esténként, és reggelre valóban puhák voltak az ajkaim, de nélkülözni tudom ezeket a termékeket. Maradok tovább az ajakápoló-mentes életnél. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

greta333

2017. január 5.

Egyik kedvenc ajakápolóm, nekem nagyon jól hidratálja az ajkam és még hidegben is védi azt. Nekem bejön a textúrája, az illata. Nagyon szeretem, mindenképpen újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Madamedobozi

2017. január 2.

Nekem egyáltalán nem vált be, folyamatosan hámlik tőle az ajkam, rettentően cserepesedik. Zsíros érzete van, nem jó a felszívódása, a hideggel szemben sajnos nálam egyértelműen elbukott. Visszatérek az Eosra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0